ЯК РОЗПІЗНАТИ ЛЮДИНУ ПО ПОЧЕРКУ

Тема у розділі 'Філософія та психологія', створена користувачем Дарья Данилко, 3 гру 2020.

?

Чи реально визначити психотип людини за почерком?

 1. так ,можливо.

  2 голосів
  100,0%
 2. ні,нереально

  0 голосів
  0,0%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
 1. Дарья Данилко

  Дарья Данилко Перехожий

  Повідомлення:
  5
  Симпатії:
  0
  Стать:
  Жіноча
  Не дивно, що ви можете дізнатись багато про когось на основі того, що вони пишуть. Однак чи знали ви, що можете дізнатися про них стільки ж, виходячи з того, як вони пишуть? Насправді почерк людини може насправді глибоко поглянути на її особистість. Графологія, вивчення почерку, є корисним інструментом для визначення того, ким є. Графологи вважають, що почерк може бути вікном у свідомість письменника, і, проаналізувавши, як хтось транскрибує літери та слова на сторінку, ви можете проаналізувати його психологічний профіль.

  Літери

  1) Подивіться на розмір літер. Це перше і найосновніше спостереження, яке ви можете зробити щодо чийогось почерку. Щоб визначити, за яким розміром буде класифікований почерк, візуалізуйте папір, на якій ви могли б навчитися писати в дитинстві.

  Великі літери - це знак того, що хтось досить люб’язний, комунікабельний, і йому може сподобатися бути в центрі уваги. Однак це також може свідчити про хибну впевненість і бажання бути тим, чим не є.

  Маленькі літери можуть означати, що хтось більш сором’язливий і боязкий. Маленькі літери також можуть вказувати на педантичність та напружену увагу.

  Букви середнього розміру означають, що людина добре налаштована та адаптована. Вони займають приємну золоту середину між двома крайнощами.

  2) Вивчіть розриви між словами та літерами. Слова, стиснуті між собою, вказують на те, що людині не подобається бути самотнім. Вони, ймовірно, вирішили якомога більше бути поруч з людьми, і у них можуть виникнути проблеми з повагою до "бульбашки" особистого простору. Якщо вони використовують широкі пробіли між словами та літерами, вони користуються незалежністю та відкритими просторами. Вони не люблять, щоб їх пригнічували, і вони цінують свою свободу.

  3) Перевірте поля сторінки. Вони писали цілком, або залишали пробіли по краях? Якщо вони залишили більше поля на лівій стороні сторінки, можливо, це хтось, хто трохи зупинявся в минулому. З іншого боку, ті, хто залишає пробіли праворуч, можуть занадто турбуватися про майбутнє і викликати тривогу, думаючи про те, що попереду. Людина, яка пише всю сторінку, напевно, трохи спастична, з гоночним розумом.

  Аналізувати стиль

  1) Вивчіть друковані літери. В алфавіті є кілька букв, які можна писати по-різному, і кожен виробляє свій власний стиль та уподобання. Чийсь спосіб написання певних букв може стати великим ключем до їх особистості.

  2) Дотримуйтесь скорописних букв. Звичайно, не кожен зразок письма, який ви отримаєте, міститиме як друковані, так і скорописні літери, але ви отримаєте найбільшу інформацію, якщо зможете вивчити обидва. Скорописне письмо надає нові підказки, яких ви не можете отримати від друкованого письма.

  3) Ретельно вивчіть форму літер. Письменник, який використовує петельні, округлі літери, як правило, є більш образним, креативним та мистецьким. Вказані літери можуть вказувати на інтенсивність, агресивність та інтелект. Якщо всі букви поєднуються між собою, письменник може бути більш упорядкованим та методичним.

  4) Огляньте підпис. Нерозбірливий підпис може бути знаком того, що письменник стриманий і приватний. Розбірливий підпис вказує на те, що вони більш впевнені в собі і задоволені собою.

  Швидко накреслений підпис може також означати, що підписувач нетерплячий і цінує ефективність. Ретельний підпис може показати, що підписувач точний і незалежний.

  Відзначити тиск та відхилення

  1) Подивіться на похилі слова та букви. Слова можуть нахилятися праворуч або ліворуч, або вони можуть бути абсолютно вертикальними. Якщо вони нахиляються праворуч, письменник, мабуть, більш спокійний, завжди прагне спробувати нові речі та познайомитися з новими людьми. Письменники, слова яких схиляються ліворуч, можуть трохи більше тримати при собі, насолоджуючись своєю самотою та анонімністю. Якщо люди пишуть прямо вгору-вниз, вони, мабуть, раціональні та рівномірні.

  У цьому є одна хитрість. Якщо письменник лівша, аналіз правої та лівої похилості слід змінити. Іншими словами, якщо людина-лівша нахиляє свої слова вправо, вона може бути більш сором’язливою, тоді як, якщо нахиляє свої слова вліво, може бути більш відвертою та товариською.

  2) Визначте, який тиск вони писали раніше. Ви можете зрозуміти це по темряві та інтенсивності чорнила на сторінці, або, можливо, перевернувши папір і перевіривши, чи є відступи на ручці. Люди, які пишуть із сильним тиском, зазвичай сприймають речі досить серйозно, але вони також можуть бути жорсткими та мінливими .

  3) Шукайте розділи рукописного вводу, які вирізняються серед решти. Це може бути крихітний, тісний запис, який виглядає недоречним у документі, заповненому великим просторим почерком.
   
 2. Kristina

  Kristina Guest

  Дуже цікава інформація.Багато дізналась для себе нового.Навіть і не думала,що за допомогою почерку можна розпізнати людину
   

Поділитися цією сторінкою