Читаємо Біблію

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Stacey, 9 лис 2015.

1. Nadushka

Nadushka Книгофан

Повідомлення:
    2.528
    Симпатії:
    7.996
    Стать:
    Жіноча
    У мeнe одногрупник п'ятидeсятник і колись ми з чоловіком були у нього на вeсіллі, то всe рeально було як Мілка описала. Вони як почали пeршу пісню співати (оті хорові завивання з закотуванням очeй), то мeні захотілось нe просто сміятись, а істeрично рeготати. Чоловік всю "службу" штурхав мeнe в бів, відчуття такe ніби ти в рeальну сeкту попав. Після того по'іхали в кафe на святкування, то всe приблизно як у нас тількі бeз випивки, з 'іхніми піснями і до 9—'і години. На нашe вeсілля вони прийшли, алe нічого нe пили і в 9год ьeж пішли. А щe він нам розказував, що шлюб в 'іхній цeркві дають тільки після ЗАГСу, тобто відповідальнісь вони на сeбe нe бeруть.

Knopo4ka, milka, Pr. Mcgonagall та ще 1-му подобається це.
  2. milka

milka Книгофан

Повідомлення:
    2.844
    Симпатії:
    7.501
    Стать:
    Жіноча
    Ти знаєш, Аня, може щось у цьому є...в тих заборонах...бо я дивлюсь, які деколи розбалувані діти зараз бувають, слів нема, якось треба їх виховувати, починаючи зі школи...Їхала сьогодні в автобусі, двоє пацанів років може 10-12, не дуже розуміюсь у віці, розвалились у кріслах, нікому місця не уступають, врубали музон-шкода навіть не уявляю хто співав, але колись в мої часи був схожий Мальчишник, типу репу з матами, на весь автобус! я їм зробила зауваження, що вони не одні в транспорті, мене ще два мужика підтримали, ті виключили. Але поведінка була ужасна в тих дітей... По телефону і між собою з матами, дівчатам у зустрічних автобусах руками махали, а коли виходили, якимось дівчаткам крикнули- привет, тьолочки! ))))) і це такі шмаркачі, а що буде в 18, не уявляю)))
    Так я про що, коли ще діти по програмі у школі мають читати про самогубства, чи розлучення, чи як чоловік жінці зраджує, чи як Карєніна під поїзд кидається...))))) то тонка дитяча психіка може це все сприймати буквально, як моя мама навчання у секті свідків Єгови)))) тому можливо щось у цьому і є)) По-більше напевне дітям треба духовного навчання у школах, якщо у батьків на це часу немає.

Останнє редагування: 19 бер 2016
    Pr. Mcgonagall подобається це.
  3. Pr. Mcgonagall

Pr. Mcgonagall Книгофан

Повідомлення:
    2.288
    Симпатії:
    7.418
    Стать:
    Жіноча
    До мене раз прийшли додому. Стук у двері: питаю хто. Відповідь чоловічим голосом То Степан і Наталя. Ну я собі думаю що моя подружка привела до мене якогось свого кавалєра без попередження, але не розумію чого він говорить а не вона. Відкриваю двері а то як каже мій чоловік окрилені духом. То я тепер не ведусь на такі представлення, двері не відкриваю і кажу що не маю часу.

Knopo4ka, Lady Chatterley та milka подобається це.
  4. Pr. Mcgonagall

Pr. Mcgonagall Книгофан

Повідомлення:
    2.288
    Симпатії:
    7.418
    Стать:
    Жіноча
    Побільше треба обмежень в техніці а читати хай читають бо якраз зараз проблема в тому що ніхто не читає. По статистиці кожен українець читає в рік 2 книжки. Це взагалі жах.

Margaruta, Nadushka, Gafijka та 2 іншим подобається це.
  5. milka

milka Книгофан

Повідомлення:
    2.844
    Симпатії:
    7.501
    Стать:
    Жіноча
    окрилені духом smex1

Gafijka, Knopo4ka та Lady Chatterley подобається це.
  6. milka

milka Книгофан

Повідомлення:
    2.844
    Симпатії:
    7.501
    Стать:
    Жіноча
    Та звісно, хай читають, тільки можливо для шкільної програми треба вибирати якісь позитивні і повчальні твори, і по-менше негативу, щоб формувалось правильне світобачення у дитини, цінність сімї, ставлення чоловіка до жінок, і все таке. А вже у більшому віці можна і в реальність опустити))))
    А ні, як мала моєї подружки (їй шось 15 років), як якась серйозна сварка, вічно шантажує маму, що повіситься. Бо у них в школі дівчинка повісилась, може памятаєте на Позитроні, і тепер вона вже має приклад, і знає чим можна шантажувати рідних :ссс10:

Останнє редагування: 18 бер 2016
    Pr. Mcgonagall подобається це.
  7. Lady Chatterley

Lady Chatterley Книгоман

Повідомлення:
    4.174
    Симпатії:
    13.558
    Стать:
    Жіноча
    Мілка, ну ти ж розумієш, що то не основна причина?:) Я в 12-13 такі книжки читала, що по цій логіці вже б була мертва від сіфілісу простітутка, діти мають приміряти різні ролі, якраз завдяки літературі, але в результаті обрати приклад мами і тата, а тут уже проблеми.... хтось же навчив дочку твоєї колежанки шантажу і маніпуляції, для мене отакі історї "золотих батьків і "негідни дітей"- завжди насторожує впершу чергу батьками:)

Margaruta, Nadushka та milka подобається це.
  8. Pr. Mcgonagall

Pr. Mcgonagall Книгофан

Повідомлення:
    2.288
    Симпатії:
    7.418
    Стать:
    Жіноча
    Ой блін. Ну на такий шантаж ще й треба вміти реагувати. Десь в якому фільмі я чула опис процесу повішання як це боляче і довго насправді. Хіба таким відбити охоту.

Gafijka та milka подобається це.
  9. Stacey

Stacey Книгоман

Повідомлення:
    3.289
    Симпатії:
    9.092
    Якраз ті, котрі читають Кареніну!!! Дай їм бог здоровлє, і виростають нормальними)))

Тобто біблію тре читати, нє?? )))))

Margaruta, Pr. Mcgonagall, Nadushka та 2 іншим подобається це.
  10. Lady Chatterley

Lady Chatterley Книгоман

Повідомлення:
    4.174
    Симпатії:
    13.558
    Стать:
    Жіноча
    Тільки без розділу про Содом і Гомору і Магдалину:)
    Про непорочне зачаття корисно буде на ОБЖ в старших класах прочитати:)

Margaruta, Pr. Mcgonagall, milka та ще 1-му подобається це.
  11. milka

milka Книгофан

Повідомлення:
    2.844
    Симпатії:
    7.501
    Стать:
    Жіноча
    Так-так, ви обоє праві(( і як воно відбити дитину від поганого, і те що мама винна((
    Але то вже інша тема дискусії, бо тут темка про Біблію, нас тут Настя нажене скоро))))
    О, ну я в школі і Кареніну читала, і Війну та мир, і Біблію hesitate2

Margaruta та Stacey подобається це.
  12. Lady Chatterley

Lady Chatterley Книгоман

Повідомлення:
    4.174
    Симпатії:
    13.558
    Стать:
    Жіноча
    Мілка, я дуже люблю вираз, в вірності, якого переконувалась неодноразово "Як би ми не старались- наші діти будуть схожі на нас", тож лишається найважче- беззаперечно любити і довіряти...
    Про твою знайому- певна, що до віку, коли дитина навчилась зеркалити, може до 10-12 років- на неї так же кричали і т.д.:( і взагалі з твоєї розповіді і розуміюча, освідчена мама сама б не справилась, а там, вже міх проблем..шкода дівчинки, згадую себе в 15, йтак важко і з добрими батьками...

Margaruta та milka подобається це.
  13. Margaruta

Margaruta Книгофан

Повідомлення:
    2.439
    Симпатії:
    6.374
    Стать:
    Жіноча
    У греко-католиків і православних теж так.
    Я дуже толерантно ставлюсь до інших вірувань, у кожного свій шлях до істини, тільки не люблю, коли його нав'язують.
    До речі, а чому свідки Єгови не святкують день народження? :bbb90:

Knopo4ka, Pr. Mcgonagall та milka подобається це.
  14. milka

milka Книгофан

Повідомлення:
    2.844
    Симпатії:
    7.501
    Стать:
    Жіноча
    Я точно не памятаю, чому не святкують, щось типу того, що не гоже когось вихваляти, виділяти, коли всі тебе вітають, дарують подарунки, роблять велику увагу, бо треба не на собі чи комусь зосереджуватись, це не скромно, всі мають бути рівні, а тільки вихваляти-вітати Єгову. Хоча самі собі суперечать, бо ДН Ісуса на Різдво вони ж теж не святкують...
    До речі, моя мама зараз йде на зібрання, каже сьогодні велике свято- розіпяли Єгову. То бачу у всьому світі лише свідки точну дату знають, коли Ісус помер, а католики та інші релігії по всьому світу помиляються...krutaja

Lady Chatterley, Knopo4ka та Margaruta подобається це.
  15. milka

milka Книгофан

Повідомлення:
    2.844
    Симпатії:
    7.501
    Стать:
    Жіноча
    В римо-католиків в цю неділю буде Великдень, але розіпяли ж Христа в цю пятницю, значить буде 25-го... а де свідки взяли, що саме сьогодні, в середу, не знаю...

Lady Chatterley подобається це.
  16. Lady Chatterley

Lady Chatterley Книгоман

Повідомлення:
    4.174
    Симпатії:
    13.558
    Стать:
    Жіноча
    Мо вони теж якось по зірказ рахують :bbb91:

Margaruta та milka подобається це.
  17. milka

milka Книгофан

Повідомлення:
    2.844
    Симпатії:
    7.501
    Стать:
    Жіноча
    Я вже собі так думаю, що вони рахують по тому календарю, як католики, але католики (як і православні) все певне переносять Великдень на неділю, як давно прийнято у світі, а свідки відмічають саме того дня, на коли випало по календарю, серед тижня, щоб точніше. Це щось типу як храми (праздники) у наших селах, наприклад на св.Івана чи св.Михайла чи Покрови чи інше, саме свято випадає серед тижня, а празник церква і люди переносять і святкують у неділю :bbb91:

18. Nadushka

Nadushka Книгофан

Повідомлення:
    2.528
    Симпатії:
    7.996
    Стать:
    Жіноча
    Ну нe знаю, ми з чоловіком розписувались чeрeз 3роки після цeрковного шлюбу, алe цe правда було 10років тому, то ніхто в цeркві нас нe питав про свідоцтво з загсу. Можe цe вжe тeпeр так. А цeй одногрупник мій жeнився чeрeз 3міс після нас, то у них вжe цe давно було.

19. Margaruta

Margaruta Книгофан

Повідомлення:
    2.439
    Симпатії:
    6.374
    Стать:
    Жіноча
    Це логічно, що Церква хоче свідоцтво із ЗАГСу, а як вона іншим чином може перевірити, чи ви зараз не перебуваєте у шлюбі чи інші нюанси.

Nadushka та milka подобається це.
  20. lyudmylka

lyudmylka Читач газет

Повідомлення:
    17
    Симпатії:
    19
    Стать:
    Жіноча
    А як тоді у Біблії записані слова " Господи наш, Ісусе Христе..."?

Поділитися цією сторінкою