"Цветок пустыни" Уорис Дири и Кэтлин Миллер

Тема у розділі 'Біографії та автобіографії', створена користувачем Lady Chatterley, 20 лип 2018.

1. Lady Chatterley

Lady Chatterley Книгоман

Повідомлення:
    4.174
    Симпатії:
    13.558
    Стать:
    Жіноча
    Цветок пустыни
    Уорис Дири и Кэтлин Миллер
    БИОГРАФИИ И МЕМУАРЫСОВРЕМЕННАЯ ЗАРУБЕЖНАЯ ЛИТЕРАТУРА

Всемирно известная фотомодель Уорис Дири рассказывает подлинную историю своей жизни. В четырехлетнем возрасте она подверглась насилию, в пятилетнем прошла обряд обрезания, искалечивший ее на всю жизнь, а в тринадцать лет сбежала из дому. Она пишет: "Было поздно отступать. Раз уж мне нельзя вернуться назад, значит, можно двигаться только в одном направлении - вперед". Так девочка-кочевница из сомалийской пустыни стала супермоделью и специальным послом ООН.

tuchka, milka, Knopo4ka та ще 1-му подобається це.
  2. Mandarunka

Mandarunka Книгофан

Повідомлення:
    1.936
    Симпатії:
    5.233
    Стать:
    Жіноча
    Мене в цій книзі багато чого вразило... наскільки ми по-різному живемо з такими людьми, якою була сім‘я Уоріс, просто в голові не вкладається... найбільше мене просто неймовірно покоробив процес обрізання, це просто жесть, наскільки безглуздо і небезпечно, що аж мороз по шкірі... історія виглядає просто неймовірною, як таке могло бути в недалекому минулому... аж важко зібрати думки до купи, якщо чесно...

tuchka, Margaruta, Читачка та ще 1-му подобається це.
  3. Knopo4ka

Knopo4ka Книголюб

Повідомлення:
    790
    Симпатії:
    4.564
    Стать:
    Жіноча
    Ой, те обрізання... Якось дивилась передачу на цю тему, але там поверхнєво описувався цей процес, не пройняло так, а в книзі - в таких дрібних деталях, аж мороз по шкірі.
    Мені книга сподобалась, а ще й враховуючи те, що описані реальні події, прямо відкрила для себе новий світ. Ці люди з племен - вони зовсім інші, не зіпсовані благами цивілізації, не зациклені на матеріальному, щиро радіють тому, що мають і живуть сьогоднішнім днем.
    Уорріс - щось типу Попелюшки африканської. Цікавий в неї характер: хоч пацанка, але дуже наївна і довірлива. Ну і сам факт, що вона з дівчини з далекого африканського племені стала однією з топових моделей світу вражає.
    Обов'язково подивлюсь фільм.

tuchka, Margaruta, Mandarunka та ще 1-му подобається це.

Поділитися цією сторінкою