"Цветок пустыни" Уорис Дири и Кэтлин Миллер

Тема у розділі 'Біографії та автобіографії', створена користувачем Lady Chatterley, 20 лип 2018.

 1. Lady Chatterley

  Lady Chatterley Книгоман

  Повідомлення:
  4.174
  Симпатії:
  13.558
  Стать:
  Жіноча
  Цветок пустыни
  Уорис Дири и Кэтлин Миллер
  БИОГРАФИИ И МЕМУАРЫСОВРЕМЕННАЯ ЗАРУБЕЖНАЯ ЛИТЕРАТУРА

  [​IMG]

  Всемирно известная фотомодель Уорис Дири рассказывает подлинную историю своей жизни. В четырехлетнем возрасте она подверглась насилию, в пятилетнем прошла обряд обрезания, искалечивший ее на всю жизнь, а в тринадцать лет сбежала из дому. Она пишет: "Было поздно отступать. Раз уж мне нельзя вернуться назад, значит, можно двигаться только в одном направлении - вперед". Так девочка-кочевница из сомалийской пустыни стала супермоделью и специальным послом ООН.
   
  tuchka, milka, Knopo4ka та ще 1-му подобається це.
 2. Mandarunka

  Mandarunka Книгофан

  Повідомлення:
  1.936
  Симпатії:
  5.233
  Стать:
  Жіноча
  Мене в цій книзі багато чого вразило... наскільки ми по-різному живемо з такими людьми, якою була сім‘я Уоріс, просто в голові не вкладається... найбільше мене просто неймовірно покоробив процес обрізання, це просто жесть, наскільки безглуздо і небезпечно, що аж мороз по шкірі... історія виглядає просто неймовірною, як таке могло бути в недалекому минулому... аж важко зібрати думки до купи, якщо чесно...
   
  tuchka, Margaruta, Читачка та ще 1-му подобається це.
 3. Knopo4ka

  Knopo4ka Книголюб

  Повідомлення:
  790
  Симпатії:
  4.564
  Стать:
  Жіноча
  Ой, те обрізання... Якось дивилась передачу на цю тему, але там поверхнєво описувався цей процес, не пройняло так, а в книзі - в таких дрібних деталях, аж мороз по шкірі.
  Мені книга сподобалась, а ще й враховуючи те, що описані реальні події, прямо відкрила для себе новий світ. Ці люди з племен - вони зовсім інші, не зіпсовані благами цивілізації, не зациклені на матеріальному, щиро радіють тому, що мають і живуть сьогоднішнім днем.
  Уорріс - щось типу Попелюшки африканської. Цікавий в неї характер: хоч пацанка, але дуже наївна і довірлива. Ну і сам факт, що вона з дівчини з далекого африканського племені стала однією з топових моделей світу вражає.
  Обов'язково подивлюсь фільм.
   
  tuchka, Margaruta, Mandarunka та ще 1-му подобається це.

Поділитися цією сторінкою