Холостяк

Тема у розділі 'Книголюби дивляться кіно', створена користувачем Stacey, 5 бер 2016.

1. Margaruta

Margaruta Книгофан

Повідомлення:
    2.439
    Симпатії:
    6.374
    Стать:
    Жіноча
    Не будемо??? chtoo :ссс52:

Nadushka подобається це.
  2. milka

milka Книгофан

Повідомлення:
    2.844
    Симпатії:
    7.501
    Стать:
    Жіноча
    Не знаю...минулі рази десь до 20-ї сиділи, бо всі додому спішили, крім мене?:bbb97: то вже побачимо a:ссс41:

Margaruta подобається це.
  3. milka

milka Книгофан

Повідомлення:
    2.844
    Симпатії:
    7.501
    Стать:
    Жіноча
    Ох, цей "Холостяк"... я таки вчора знову пів ночі його дивилась krutaja
    Анетті- то перша стадії шизофренії, це точно, вердикт остаточний! axixi
    А хтось зрозумів, що це за хвороба в Ані була??? я ще такого не чула, щоб можна таким заразитись від хлопа- невиліковна, розлад нервової системи, параліч, ні ходити, ні говорити, ні рухатись, я в шоці... тепер на неї подивилась іншими очима, думала вона якась не далека легковажна, тільки хі-хікати вміє, а це просто захисна маска... Молодець яка, стільки пережила і все переборола, знімаю шляпу!

Lady Chatterley подобається це.
  4. Lady Chatterley

Lady Chatterley Книгоман

Повідомлення:
    4.174
    Симпатії:
    13.558
    Стать:
    Жіноча
    Йой, розкажіть мені хоть про Анеті, ну то просто біда, от навіщо я змогла подивитись початок, а далі ні, лиш роздражнилась:(((((

milka подобається це.
  5. milka

milka Книгофан

Повідомлення:
    2.844
    Симпатії:
    7.501
    Стать:
    Жіноча
    Ти розумієш, на ту Анетті треба дивитись, це просто переказати неможливо, її поведінку! a:ссс71: то на одній церемонії вона свою розу зїла, то вона накидується на нього, то морозиться, то добра, то без причини зразу зла, то знов за кілька хвилин вже добра, то вона не їде на побачення, бо в неї сьогодні настрій поганий, не хоче псувати іншим, то за 2хв передумала, і вже їде..., а на останній церемонії роз у неї взагалі роздвоєння особистості- сказала, що її звати Крістіна (Кріс), бо у неї сьогодні випрямлене волосся, а коли кучеряве-тоді Анеттіa:ссс53:от каже, цитую "ровные волосы-это Кристина, Крис, не знаю почему...я однажды выпрямила волосы, посмотрела на себя в зеркало, и решила, что я Кристина", так і сьогодні випрямила, тому клич мене Кріс...а розу то Анетті їла ajajaj І то треба ще дивитись, як вона завжди себе веде, куди дивиться, то десь в небо, то якісь не понятні замислуваті погляди в одну точку, а особливо люблю її страждальницькі міміки з піднятою головою, як грецька богиня (це коли хтось прийде щасливий з побачення чи вона взнає, що там цілувалися), ну короче я як не професійний психологaxixi, згідна з словами Наташі, що в неї легка шизофренія a:ссс41:або актриса вона ще та, варіантів всього два tsss

Останнє редагування: 23 кві 2016
  6. Stacey

Stacey Книгоман

Повідомлення:
    3.289
    Симпатії:
    9.092
    І я Анетті зацікавилась після вчорашньої нашої зустрічі))) Маргаритка сказала що вона дуже їй мене нагадує, вже цікаво стало)))

Margaruta та milka подобається це.
  7. Margaruta

Margaruta Книгофан

Повідомлення:
    2.439
    Симпатії:
    6.374
    Стать:
    Жіноча
    Це по якому її вчинку в цьому випуску ти зробила такий висновок? Те, що вона не така пустишка, як ці Альони, Сніжанни, які жодної розумної фрази за весь сезон не сказали, одна банальщина. А в Анетті такий тет був з Іраклі, я відійти не можу, так глибоко, так чуттєво, навіть поцілунків не потрібно, бо це більше, ніж тілесний контакт. І він це не потягне, йому простіше Альону вибрати, і потім зразу ж її кинути після проекту, бо про що вони будуть говорити???
    Сифіліс (((
    Вона незвичайна, як і ти. Такі люди мене заворожують.
    Я ось сиджу і мені хочеться плакати, що чоловікам подобається така банальщина, як ці Альони, Сніжанни, і нікому нафік не потрібна твоя душа, тримай її при собі, ліпи вареники і рожай дітей, "весь твой удел". Мабуть, у мене теж легка форма шизофренії.

milka подобається це.
  8. milka

milka Книгофан

Повідомлення:
    2.844
    Симпатії:
    7.501
    Стать:
    Жіноча
    Олеся, я з тобою цілком згідна, але свою душу треба якось інакше проявляти з мужчинами, інша подача має бути, поведінка, розумієш...(я не маю на увазі останній тет, там було душевно, дуже глибоко, хоча ще зарано, він це не зрозуміє, бо не на тій стадії їх відносини)a:ссс41:
    Я взагалі її оцінюю, зі сторони за весь проект... не так швидко, на якусь 1-2 зустріч вже за ним вмирати та вішатись на шию..., ті її поїдання троянди та роздвоєння особистості...погодься, це як мінімум дивна і неадекватна поведінка молодої дівчини (в комплексі), якщо це не гра задля шоу, то що це було:ссс12:
    у мене є дві однокласниці-психіатри, може їх якось спитати професійну думку щодо неї, якщо вони таке дивлятьсяtsss
    А щодо інших дівчат, ми теж можемо чогось не знати, он я думала, що Аня не далека, дуже поверхнева, безтурботна, тільки хіхікати вміє, а вона на багато глибша, ніж всі думали, і не така дурна, це тільки маска. Там всі дівчата вибрали собі певний образ і стараються його дотримуватись, майже всі трохи штучні, я сумніваюсь, що вони такі самі в житті, як-не-як, всюди цілодобово знімають камери, тому стараються себе тримати в руках і більш-менш в рамках свого образу, бо бути справді щирому перед камерами, та показувати якісь нереальні почуття і вивертати душу на всю країну дуже важко, я б не змогла...без акторських курсів.
    Звичайно, за Анетті цікаво спостерігати, я ніколи не казала, що вона якась пуста, дурна чи не цікава, ми б інакше про неї не обговорювали тут кожну передачу a:ссс41: Вона звичайно красива, розумна, цікава, глибока, з великою родзинкою, але у мене просто є певні сумніви, чи вона свої ті дивні прояви грамотно грає, тримаючи якийсь вибраний в голові образ, чи у неї деякі відхилення в адекватності, світосприйнятті... Ну маю я право на свою думку.
    І до речі, нікому не секрет, що більшість геніїв, професорів та вундеркіндів у світі мали проблеми з психікою та страдали шизофренією tsss

А ще, мені чомусь не в'яжеться, коли на шоу хтось приходить щасливий з побачення, розказує щось цікаве чи про поцілунки, то Анетті виходить вся в драмі, в сльозах, і страждає по кімнатах та корчах, і на камеру відео-оператору, і у відео-щоденниках...АЛЕ! Олеся, ти не замітила, як на всіх пост-шоу, де на весь екран показують всі подробиці побачень з інтимними розмовами та поцілунками дівчат (це вона явно вперше бачить, про всі деталі дівчата не розказують), і це все довго розсосолюється експертами, то Анетті в студії абсолютно байдужа, на такі моменти тільки, вибачаюсь, рже з побаченого, я жодного разу не побачила якогось страдальницького смутку, а так ніби то про якогось друга дитинства і подружок розказують, і ще підстьогує дівчат, та деколи радить, як треба було краще їм поступити з Іраклі в тій чи іншій ситуації? Ніхто не замітив цієї різниці, яка вона в проекті, і яка в пост-шоу? Ось там вона мені здається більш реальною, вже без тих дивних прибамбасів :ссс12:

Останнє редагування: 24 кві 2016
  9. Margaruta

Margaruta Книгофан

Повідомлення:
    2.439
    Симпатії:
    6.374
    Стать:
    Жіноча
    Міла, та це ж приколи, щоб розбативити ті ахи-вдохи і надування губ, Анетті сама сказала, що вона клоун прикольный
    Та бо не хоче вона виносити на загал їхню історію, і правильно робить.
    По-перше, там в студії всі учасниці стараються такими виглядати, але вона завжди дуже зосереджена в такі моменти, в останньому пост-шоу це було помітно. А по-друге, ні в кого з учасниць не було аж таких побачень, заради яких варто волосся на собі рвати krutaja
    Звичайно a:ссс2: Я не претендую на істину a:ссс56:

10. Stacey

Stacey Книгоман

Повідомлення:
    3.289
    Симпатії:
    9.092
    Дівчата, будемо холостяка дивитись?

milka подобається це.
  11. Лямонка

Лямонка Книголюб

Повідомлення:
    298
    Симпатії:
    1.358
    Стать:
    Жіноча
    Якось мені сам холостяк не дуже, але цікаво глянути на дівчат. Подивимось що там за баришні))))

milka подобається це.
  12. Lady Chatterley

Lady Chatterley Книгоман

Повідомлення:
    4.174
    Симпатії:
    13.558
    Стать:
    Жіноча
    мені знов нічого не світить:(

13. Margaruta

Margaruta Книгофан

Повідомлення:
    2.439
    Симпатії:
    6.374
    Стать:
    Жіноча
    Все, я того року зав'язала. Вони розбили мені серце :ссс51:

Радомська та Лямонка подобається це.
  14. Stacey

Stacey Книгоман

Повідомлення:
    3.289
    Симпатії:
    9.092
    Там ніби аж три холостяка

15. Pr. Mcgonagall

Pr. Mcgonagall Книгофан

Повідомлення:
    2.288
    Симпатії:
    7.418
    Стать:
    Жіноча
    Бачила в рекламі що три, один з яких вже "бывалый" - той що пластичний хірург, чи то я щось плутаю?

16. Лямонка

Лямонка Книголюб

Повідомлення:
    298
    Симпатії:
    1.358
    Стать:
    Жіноча
    Та то вони думаю просто прийшли привітатися, пластичний хірург і попередній)))

Margaruta та Pr. Mcgonagall подобається це.
  17. Margaruta

Margaruta Книгофан

Повідомлення:
    2.439
    Симпатії:
    6.374
    Стать:
    Жіноча
    Я вас прошу, СТБ знову воду мутить.

18. milka

milka Книгофан

Повідомлення:
    2.844
    Симпатії:
    7.501
    Стать:
    Жіноча
    А то коли буде перший випуск? бо я чула за Холостяка, думала вже йде і я все пропустила

19. Stacey

Stacey Книгоман

Повідомлення:
    3.289
    Симпатії:
    9.092
    3 березня початок

milka подобається це.
  20. Stacey

Stacey Книгоман

Повідомлення:
    3.289