"Только не говори маме. История одного предательства" Тони Магуайр

Тема у розділі 'Біографії та автобіографії', створена користувачем Lady Chatterley, 3 гру 2015.

1. Lady Chatterley

Lady Chatterley Книгоман

Повідомлення:
    4.174
    Симпатії:
    13.558
    Стать:
    Жіноча
    "Только не говори маме. История одного предательства"
    Тони Магуайр
    Маленькая девочка Тони Магуайр из провинциального ирландского городка Коулрейн подверглась сексуальному насилию со стороны своего отца. Он заставил ребенка молчать, пугая тем, что ей все равно никто не поверит. Тони попыталась найти понимание у матери, но та обвинила дочь во лжи и потребовала не позорить семью. Тогда ежедневное насилие стало нормой. Год за годом отец издевался над собственной дочерью. "Семейный секрет" раскрылся, когда, забеременев, 14-летняя Тони вынуждена была сделать аборт, который едва не стоил ей жизни.
    И тогда девочку отвергла не только мать, но и родственники, учителя, друзья, знакомые, соседи. Строить свою новую жизнь Тони пришлось в одиночку, рассчитывая только на себя…

Stacey, Mandarunka та Meri Poppins подобається це.
  2. Lady Chatterley

Lady Chatterley Книгоман

Повідомлення:
    4.174
    Симпатії:
    13.558
    Стать:
    Жіноча
    Два дні суцільного жаху мала з цією книгою, нереально страхітлива, моторошна історія.
    Абсолютно не пам'ятаю, яким чином ця книга потрапила в мій список до прочитання і відповідно в мої читацькі плани 2015, мабуть тому, що вона з розділу біографії, чи що?!
    Тим не менше, я вирішила по максимуму закрити "плани 2015", тож взялась за неї...

Впринципі суть історії описана в аннотації, батько знущається над дочкою на протязі 8- ми років під прикриттям матері...

Емоції книга може викликати тількі одні, страшний гнів і жаль, батько героїні хворий покидьок, "отброс" людства, якого хочеться довго і повільно вбивати...

Взагалі історія складна така, я не вперше читаю про насильство, знаю, що діти можуть мовчати роками залякані,що вони не знають іншого відношення і не бачать виходу з ситуації,тим більше події відбувались пів столітия тому...

І що самет гірше тут- мати дівчинки, яка здогалувалась про все і відсторонилась, стерво ще те, от тут я не розумію, я теж читала про щось схоже, що матері знаючи, що роблять їх чоловіки, замість того, щоб рятувати дитину, відсторонюються він проблеми,але як, як, як?!
    Мені треба пояснень, я не розумію, пробувала, щось знайти в неті, але то марна справа, бо не розумію до чого братись...
    Шкода, що Кара не активна заразтна форумі, може б вона пояснила в якому напрямку рухатись...

Багато відгуків є, що книга надумала, про автора нема ніякої інформації і все таке...
    Інформації дійсно нема, і не ясно, чи то Тоні береже своє особисте життя, не хоче переступати межі, чи це цілком комерційний, маркетинговий хід...

Та тим не менш, як би там не було, найгірше те, що так буває і у справжньому житті, і то не рідко...

Ще в цій книзі описана реакція суспільства, і хоч з часу описаних подій пройшло купу років, саме в нас в Україні реагували б так само...:((((

Останнє редагування: 3 гру 2015
    Mandarunka, Nadushka, Meri Poppins та ще 1-му подобається це.

Поділитися цією сторінкою