Сериал"Чужестранка"

Тема у розділі 'Серіали', створена користувачем Ирина, 28 лис 2017.

 1. Pr. Mcgonagall

  Pr. Mcgonagall Книгофан

  Повідомлення:
  2.288
  Симпатії:
  7.418
  Стать:
  Жіноча
  от-от, я сьогодні якраз подумала що за 8 серій її вже разів 12 намагались згвалтувати, але нікому так і не підфортило)) але ландшафти і пейзажі там дійсно розкішні.
   
  Auroraten подобається це.
 2. milka

  milka Книгофан

  Повідомлення:
  2.844
  Симпатії:
  7.501
  Стать:
  Жіноча
  Ну що я вам скажу, дівчатка, на скільки я чула-читала-дивилась і склався мій світогляд за минулі століття, далеко не лише по цьому серіалу, там саме так і було...я в плані про посильне згвалтування жінок , насильство та тортури над чоловіками і багато іншого...Дам поважних і багатих десь при дворах ніхто не трогав, мова іде про простолюдинок, слуг, звичайний бідний народ, практично у всіх країнах світу. Жінки ніколи не мали прав, права голосу, іноді рівнялись до худоби, тому не розумію, чому вас дивує таке ставлення у серіалі. Принаймі у цьому фільмі я бачила і повагу до жінок, не лише зневагу та меншовартість. Звичайно, тепер всі маємо рівні права і все таке, навіть ходимо на вибори)))), є суди, більш кваліфіковані, щоб засудити злочинців, тому чоловіки стали більш цивільні і стриманіші у своїх похітливих проявах щодо жінок)), цивілізація та часи не ті,і нам важко зрозуміти, що колись було інакше, але так було, і це нікуди не викинеш.
  Більше того, досі в наш час існує підвид мусульман, не памятаю як їх називають, які можуть спокійно згвалтувати ГРУПОЮ любу білу жінку-християнку, туристку, словом не їх віри, вважаючи її не чистою, тільки тому, що вона не є мусульманкою, і це у них не тільки не гріх, а навпаки методи покарання нечистих жінок! Так само як мають право її забити, і жоден суд їх не засудить, в їх країнах. І це в наш час, от поїдьте в деякі азіатські країни без чоловіка, та не дай Боже попасти на таких людей... Мовчу вже про різні племена дикарів та людоїдів в районі Нової Зеландії і не тільки)))) І ви там не поясните їм, що 21 століття на дворі, та їсти чи гвалтувати вас не можна))))
  Так до чого я...ага, особисто для мене був перебір у серіалі тільки з магією та лінією подружки Клер- Гейліс, бо для мене втратився момент історичності серіалу, я ніколи не вірила актрисі, що грає цю роль, всі три сезони, дуже вона не правдоподібна, і якась вона мені не продумана до кінця, таке враження що це подружка режисера і він на ходу придумував для неї сюжет, стараючи туди засунути всі можливі інтриги))) І ще типовий для багатьох фільмів момент- що б не сталось з Клер, Джимі тут як тут завжди її спасає))) ну тобто якби відкинути ці моменти, то більше претензій до серіалу майже не маю)))
  Щодо першої шлюбної ночі мене теж турбувало, як вона так швидко переключилась))) Але пояснюю це зненацьким коханням, яке спалахнуло між ними, причому дуже сильне і на все життя) Кажуть, коли відчуваєш свою людину, все решта іде на інший план, так і тут...)
  Ну і справді, не кожен може дивитись фільми про насильство, хтось любить комедії і щось легке, або інші жанри, словом у всіх смаки різні, тут не поспориш.
  Але для мене це кращий фільм за останній рік точно)) Не рахуючи Доктора Живаго)
   
  Auroraten подобається це.
 3. Zigler

  Zigler Перехожий

  Повідомлення:
  1
  Симпатії:
  0
  Стать:
  Чоловіча
  Американський серіал «Розповідь служниці", подивитися який можна без обмежень на http://sovaclub.icu/ , http://extravideo.club/ , https://ua.kinogo.best/ , https://kinogo.best/ , https://kinokrad.cx/ , https://ua.kinokrad.cx/, заснований на однойменному творі канадського автора Маргарет Етвуд. Прем'єру першої серії глядачі змогли оцінити на телеканалі Hulu в квітні 2017 року. Всього на даний момент знято 3 сезони, в кожному з яких 12 серій.
   

Поділитися цією сторінкою