Святий Миколай іде до сиріт - 2017 р.

Тема у розділі 'Оффтопік', створена користувачем Knopo4ka, 13 лис 2017.

1. Meri Poppins

Meri Poppins Книгоман

Повідомлення:
    3.480
    Симпатії:
    9.840
    Стать:
    Жіноча
    А може хтось би ще один лист зібрав,якщо є ще бажаючі перекинути кошти?

2. Knopo4ka

Knopo4ka Книголюб

Повідомлення:
    790
    Симпатії:
    4.564
    Стать:
    Жіноча
    Я теж за лист. Але то треба оперативно вирішити, щоб до кінця тижня якби що взяти. Може й дівчата підключаться, які хотіли бути в долі, але пропустили темку. Ну і в групі на фб можна буде попросити Настю розмістити інфу

3. Meri Poppins

Meri Poppins Книгоман

Повідомлення:
    3.480
    Симпатії:
    9.840
    Стать:
    Жіноча
    Можливо завтра, перед зустріччю , хтось би взяв лист?

4. Gafijka

Gafijka Книголюб

Повідомлення:
    640
    Симпатії:
    3.147
    Стать:
    Жіноча
    Я щось сумніваюся, що ще один лист потягнемо. Підтримую адресну допомогу, я думаю що і крім листа можна щось придумати.

milka, Irysya та Ирина подобається це.
  5. ariannagres

ariannagres Книгофан

Повідомлення:
    1.308
    Симпатії:
    4.530
    Стать:
    Жіноча
    Я за адресну допомогу.Бо не знати,чи ще один лист зберемо.Все-таки тут дівчата багато одягу передали.Хіба мала дитина.Але чи то є такі листи

Gafijka та milka подобається це.
  6. Gafijka

Gafijka Книголюб

Повідомлення:
    640
    Симпатії:
    3.147
    Стать:
    Жіноча
    мені подобається ідея з будинком перестарілих, або можна книжки для якогось класу школи-інтернату. А може хтось знає, кому конкретно потрібна допомога. Минулого Іра писала, що її брат організовує щось для дітей . До Миколая ще є час, думаю само собою знайдеться потреба. були би гроші, а куди витратити знайдемо

Ирина, ariannagres, Knopo4ka та ще 1-му подобається це.
  7. Лямонка

Лямонка Книголюб

Повідомлення:
    298
    Симпатії:
    1.358
    Стать:
    Жіноча
    Якщо не зберемо ще один лист, то я маю волонтерку з Франківщини, вона зараз в Києві живе, організаторка "курсів української мови", засновниця "є- дата".. кілька років підряд вона збирає Миколайчиків на схід. Збирає книжки українською мовою для діток...

8. milka

milka Книгофан

Повідомлення:
    2.844
    Симпатії:
    7.501
    Стать:
    Жіноча
    і мені подобається, про дітей всі завжди думають, а про стареньких немічних людей, в забутих Богом будинках престарілих, які не мають що вдіти нормальне чи поїсти, рідко люди згадують...а там люди хворі і перед смертю варті, хоча б щоб про них хто згадав і шкарпеток теплих подарував....Моя подружка, до речі, вже раза 2 збирала між друзями на фб допомогу і везла в будинок престарілих- б/у одяг хто міг з дому їй давав, якісь здається мінімально продукти, шкарпетки...то вони аж плакали, що про них хто згадав...гроші не давали.
    Можу в неї спитати, що їм треба. А старі якісь теплі бабські-дідовські светри напевне у багатьох є чи ще якісь речі... Подружка перше в них була, бачила їх потреби, навіть питала, що кому найбільше треба...все як звідти їде, дуже плаче

Останнє редагування: 29 лис 2017
    Pr. Mcgonagall, Irysya та Ирина подобається це.
  9. milka

milka Книгофан

Повідомлення:
    2.844
    Симпатії:
    7.501
    Стать:
    Жіноча
    Зараз її спитала, каже що у Франику в престарілих гарні умови, є все, а вона їхала аж за Галичем в село Більшівці (то може Адріана могла б завезти, подружка казала могла б поїхати пижиком теж), там каже вони живуть в совдепівських умовах, мало мають, раді всьому, і старим шмоткам, вони як діти. Їх близько 40чол плюс-мінус, раді будуть цукеркам, милу, крему для рук чи для бриття чоловікам... Я думаю ми могли хоча б цукерок, мила і шкарпеток купити на ті гроші?hesitate2 але ви вже кажіть, як дітям, то дітям. Я лише просто згадала про цей притулок

Останнє редагування: 29 лис 2017
    ariannagres, Irysya та Ирина подобається це.
  10. Knopo4ka

Knopo4ka Книголюб

Повідомлення:
    790
    Симпатії:
    4.564
    Стать:
    Жіноча
    Давайте сьогодні на зустрічі вже вирішимо остаточно

Pr. Mcgonagall подобається це.
  11. ariannagres

ariannagres Книгофан

Повідомлення:
    1.308
    Симпатії:
    4.530
    Стать:
    Жіноча
    Я теж підтримую,що для перестарілих.в Більшівці можу поїхати.то близько

milka подобається це.
  12. milka

milka Книгофан

Повідомлення:
    2.844
    Симпатії:
    7.501
    Стать:
    Жіноча
    Голосуйте, хто за що, або одній дитині до подарунку, ви хотіли ще іграшку і ще чогось на ті гроші хлопчику докупити (на зустрічі пропонували), або маленька приємність близько 40 стареньким на Миколая, в яких теж немає рідних, або вони їх покинули там вмирати...

Irysya подобається це.
  13. Лямонка

Лямонка Книголюб

Повідомлення:
    298
    Симпатії:
    1.358
    Стать:
    Жіноча
    Але на 40чол тих грошей замало....то або докидати і купити щось...бо якщо там 1000грн, то по 22грн на людину???

milka подобається це.
  14. milka

milka Книгофан

Повідомлення:
    2.844
    Симпатії:
    7.501
    Стать:
    Жіноча
    Ну так, поки що 1100 здається, по 27грн десь на людину, але там ще може хтось трошки хотів докинути, хто ще мав бажання, Ірина здається писала, що може долучиться, і ще хтось, хто не брав участь, то по шоколадці і шкарпетки за 18грн або по милу можна було б нашкрябати (на фб можна ще попросити в людей). Я думаю якби хоча б 1600 десь зібрали, гривень 500 ще лишилось, то можна було б спробувати цим зайнятися. Хоча згідна, не крутий подарунок, але думаю комусь і шоколадка з шкарпетками було б приємно отримати...Ну не знаю, дивіться...Я не наполягаю, бо справді мало грошей на таку кількість престарілих, але якщо є бажання, клич в соц мережах міг би чимось допомогти думаю, час ще до Миколая є

Ирина подобається це.
  15. Ирина

Ирина Книголюб

Повідомлення:
    581
    Симпатії:
    1.863
    Стать:
    Жіноча
    Стареньким можно і продуктами допомогти. А ще краще подзвонити і запитати що краще. Я попробую ще когось підключити.

milka подобається це.
  16. Knopo4ka

Knopo4ka Книголюб

Повідомлення:
    790
    Симпатії:
    4.564
    Стать:
    Жіноча
    На зустрічі вирішили докупити хлопчику ще якусь іграшку.
    З рештою - підтримую будь-яку ініціативу. Але треба визначитись, хто зможе все закупити і відвезти

Ирина подобається це.
  17. Ирина

Ирина Книголюб

Повідомлення:
    581
    Симпатії:
    1.863
    Стать:
    Жіноча
    Я можу відвезти . Але треба спочатку визначитись куди

milka подобається це.
  18. ariannagres

ariannagres Книгофан

Повідомлення:
    1.308
    Симпатії:
    4.530
    Стать:
    Жіноча
    Якщо стареньким,то треба конкретні речі-продукти чи що там.А не давати гроші.Бо навряд чи дойдуть за призначенням

Knopo4ka, Ирина та Meri Poppins подобається це.
  19. milka

milka Книгофан

Повідомлення:
    2.844
    Симпатії:
    7.501
    Стать:
    Жіноча
    Та ніхто і не каже про гроші, я написала вище, що подружка казала- солодощі, засоби гігієни, мило, крем...ну все залежить від фінансів

20. Knopo4ka

Knopo4ka Книголюб

Повідомлення:
    790
    Симпатії:
    4.564
    Стать:
    Жіноча
    Наш подарунок для Олега вже готовий! Перед пакуванням все перефотала)

Куртка

Батнік і джинси

Спортивні штани і легка кофтинка

Спортивний костюм

Кросівки

Побутова гігієна (шампунь, мило рідке і тверде, зубна паста і щітка)

Білизна і шкарпетки (5 трусів, 3 майки, 2 пари теплих шкарпеток і 2 - тонких)

Трек, конструктор, спінер

Пазли

Книжечки

Канцтовари (розмальовки, альбоми, фарби, пензлики, фломастери, олівці, наклейки)

Солодощі

В результаті такий вийшов пакунок (трамбувала як могла:)

Останнє редагування: 3 гру 2017
    Gafijka, ariannagres, Nadushka та 6 іншим подобається це.

Поділитися цією сторінкою