СП дитячих книжечок видавництв "Чорні вівці" та "Рабарбар"

Тема у розділі 'Купуємо разом', створена користувачем Soulless, 29 січ 2016.

 1. Soulless

  Soulless Книголюб

  Повідомлення:
  882
  Симпатії:
  2.979
  Стать:
  Жіноча
  З'явилися 3 нові книжечки із серії "Що таке..." Ейтана Борітцера від видавництва "Чорні вівці". Книжечки білінгви. Хотілось би їх придбати до Нового року. Наша ціна - (мінус) 20% від ціни сайту:
  1. Що таке Смерть? - http://www.books-xxi.com.ua/products/scho-take-smert
  2. Що таке Любов? - http://www.books-xxi.com.ua/products/scho-take-lyubov
  3. Що таке Краса? - http://www.books-xxi.com.ua/products/scho-take-krasa
  4. Що таке Бог? - http://www.books-xxi.com.ua/products/scho-take-bog
  На сайті є багато книг для дорослих. Для себе пригледіла таку: Джозеф Геллер "Пастка 22": http://www.books-xxi.com.ua/products/pastka-22
  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
  Nadushka, Gafijka та tuchka подобається це.
 2. Soulless

  Soulless Книголюб

  Повідомлення:
  882
  Симпатії:
  2.979
  Стать:
  Жіноча
  У видавництві "Чорні Вівці" новинки. Пропоную приєднатися до СП (мінус 25% від ціни сайту).
  1. ВЕЛИКА КНИЖКА. ІСТОРІЇ ДЛЯ ДІТЕЙ Голер Франц, Гайдельбах Ніколаус - ціна 207 грн.http://www.books-xxi.com.ua/…/velika-knizhka-istorii-dlya-d…
  2. МАНЮНІЙ. ВЕЛИКА КНИЖКА ПРО МАЛЕНЬКОГО СЛОНИКА Мозер Ервін (автор "Пригод Мануеля і Діді" і "Фантастичних історій надобраніч") - ціна 87,00 http://www.books-xxi.com.ua/…/manyunij-velika-knizhka-pro-m…
  3. ДЕНЬ УСІХ БІЛОК Карпа Ірена - ціна 98,00 http://www.books-xxi.com.ua/products/den-usih-bilok
  4. ПРО МАЛОГО КРОТА, ЯКИЙ ХОТІВ ДІЗНАТИСЯ, ХТО НАКЛАВ ЙОМУ НА ГОЛОВУ Ерльбрух Вольф, Ґольцварт Вернер - ціна 60,00
  Перерахувала у пості тільки новинки. Всі інші книги з сайту теж зі знижкою 25%.
  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
  tuchka, Gafijka та Meri Poppins подобається це.
 3. Soulless

  Soulless Книголюб

  Повідомлення:
  882
  Симпатії:
  2.979
  Стать:
  Жіноча
  Ервін Мозер "МАНЮНІЙ. ВЕЛИКА КНИЖКА ПРО МАЛЕНЬКОГО СЛОНИКА"

  Рік видання: 2017
  К-ть стор.: 127
  Обкладинка: тверда
  Дитяче арт-видавництво "Чорні вівці"
  Переклад: Неля Ваховська
  Формат: 70x100/16
  Редактор: Марина Александрович
  Художнє оформлення: Ервін Мозер

  Книга від Ервіна Мозера - автора "Мануель і Діді", "Фантастичні історії на добраніч".
  До цієї збірки увійшли чотири книжечки про слоника Манюнього: «Слоник на ім’я Манюній» Winzig, der Elefant (1985), «Манюній вирушає в пустелю» (Winzig geht in die Wüste; 1987), «Манюній шукає слонів» (Winzig sucht die Elefanten; 1988) та «Манюній знаходить маму і тата» (Winzig findet seine Eltern; 1988). До них додано ілюстрації зі збірки «Манюній. Велика книжка про маленького слоника» (Winzig. Das große Buch vom kleinen Elefanten; 1993).

  Історія розповідає про слоника, який загубився і шукає свою сім’ю. Мандруючи, дуже маленьке і безмежно чарівне, зворушливе слоненя відкриває для себе дуже великий світ, зустрічає нових друзів.

  Ервін Мозер (Erwin Moser) – авcтрійський письменник, автор дитячих ілюстрованих книжок, лауреат численних премій у сфері дитячої літератури. Серед інших він отримав 1987 року японську «Сову», 1992-го – відзнаку «Щуролов» міста Гамельн, 2013-го – Золоту відзнаку за заслуги міста Відень та премію землі Бурґенланд. Нині Ервін Мозер є одним із провідних дитячих письменників Австрії.

  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
  Firejuli, Nadushka, ariannagres та ще 1-му подобається це.
 4. Soulless

  Soulless Книголюб

  Повідомлення:
  882
  Симпатії:
  2.979
  Стать:
  Жіноча
  Це книга із тих, які спонукають до перезавантаження своїх уявлень про дитячу літературу, поле її тематики. Вона з перших рядків руйнує всі прийняті у нашому суспільстві фігури оминання. Багатьом читачам, звиклим до традиційної дитячої літератури, книги, напевно, видасться незвичним те, ПРО ЩО розповідає історія, написана Вернером Ґольцвартом, і те ЯК цю історію розказано. Але, без жодних сумнівів, ця книга сподобається дітям, потішить їх і навіть дозволить, граючися, вирішити таку наболілу для більшості батьків проблему, яка викликає або прикрощі, або непідробну радість - у залежності від вмісту підгузка чи горщика.

  З погляду вікової психології це дуже правильна книжка. І кому, як не кротові, який вирішивши дізнатися, хто ж наклав йому на голову, здійснює ціле розслідування-дослідження, стати другом дітей-дослідників? А ще мова, слова. Олександра Григоренко переклала дуже смачно. Діти, знову-таки граючись, поповнять свій словник новими словами. А вимовляючи звуковідтворювальні конструкції, вони швидше навчаться правильній артикуляції.
  І за все це не менш важливим є те, що у крота діти навчаться докопуватися до суті речей, зрозуміють: якщо вже хтось тобі й наклав на голову, то треба це обов’язково з’ясувати, а з’ясувавши... Ну, читайте самі.

  Отже, знімайте з себе і своїх дітей накрохмалені комірці: вони нестерпно натирають шию і заважають вільно дихати. Читайте про крота, насолоджуйтеся сміхом, реакціями і запитаннями своїх дітлахів, дотепною оповіддю Вернера Ґольцварта, симпатичними, динамічними ілюстраціями Вольфа Ерльбруха, чудовою мовною подачею Олександри Григоренко.
  [​IMG]
   
  Nadushka подобається це.
 5. Soulless

  Soulless Книголюб

  Повідомлення:
  882
  Симпатії:
  2.979
  Стать:
  Жіноча
  "ДЕНЬ УСІХ БІЛОК" Карпа Ірена
  Ціна - 112грн.
  Це добра й бешкетлива історія про дружбу, свободу і Мрію. Видання розраховане на дітей молодшого, середнього і старшого шкільного віку та їхніх батьків.
  [​IMG]
  «День усіх білок» – це розповідь про те, що насправді є цінним у житті та як важливо вміти боротися за свої права, незалежно від того, хто ти: дорослий, дитина чи лісове звірятко. Книжка сповнена пригод і гумору, карколомних поворотів і складних ситуацій, з яких хоробро виплутуються наші герої: білки і собаки, сови і кроти, лісники і бандити.
  [​IMG]
  «Я все життя хотіла написати правильну дитячу книжку, – розповідає Ірена Карпа. – Правильна – це не занудно-педагогічна з підкресленим мораліте, а така, що буде цікава і дітям, і дорослим. Жива, справжня, пригодницька. Бо нема нічого сумнішого, ніж книжки, де автор цяцькається з дітьми, кривить душею, наче навмисно шепелявить, щоб бути «за свого». Виходить фейк. А ще є забагато книжок, де круті малюнки, і геть нема історії чи характеру персонажа. Це я вже зітхаю як мама двох дітей. Казку, її сюжет, треба хотіти переповідати і знову перечитувати. Для мене в цьому плані ідеальними були історії Всеволода Нестайка – письменника, який назавжди залишиться улюбленим дитячим автором, який, сам того не підозрюючи, і подарував мені колись мрію стати письменницею».
  [​IMG]
  За словами Ірени Карпи, її нова книжка сподобалась і педагогам. «Бо вона вчить дітей не бути затурканими, а йти до своєї мети, вірити в дружбу, цінувати свободу, боротися за свої права. Вона і про білок, і про ліс, і про Україну. І про відчайдухів-ідеалістів, задерикуватих моторних білок, що не бояться жити, бігти, рятувати. Наперекір всім злим і жадібним. Білки – це ми з вами», – додає авторка.
  [​IMG]
  [​IMG] [​IMG]
   
  Ирина подобається це.
 6. Soulless

  Soulless Книголюб

  Повідомлення:
  882
  Симпатії:
  2.979
  Стать:
  Жіноча
  "Чорні Вівці" прибігли. Поки лиш обкладинки, згодом покажу, що всередині.
  [​IMG]
   
  Gafijka та ariannagres подобається це.
 7. Soulless

  Soulless Книголюб

  Повідомлення:
  882
  Симпатії:
  2.979
  Стать:
  Жіноча
  Є маленька компанія на "Чорні Вівці". Кому ще кротів і слоників?
   
 8. Pr. Mcgonagall

  Pr. Mcgonagall Книгофан

  Повідомлення:
  2.288
  Симпатії:
  7.418
  Стать:
  Жіноча
  Візьму слоника!!!
   
  Soulless подобається це.
 9. Soulless

  Soulless Книголюб

  Повідомлення:
  882
  Симпатії:
  2.979
  Стать:
  Жіноча
  Слоника записую.
   
  Pr. Mcgonagall подобається це.
 10. Soulless

  Soulless Книголюб

  Повідомлення:
  882
  Симпатії:
  2.979
  Стать:
  Жіноча
  ...Яна... та tuchka подобається це.
 11. Soulless

  Soulless Книголюб

  Повідомлення:
  882
  Симпатії:
  2.979
  Стать:
  Жіноча
  Ще одна книга від культового сучасного німецького ілюстратора та письменника, лауреата Міжнародної премії пам'яті Астрід Ліндґрен за 2017 рік (її вручають за внесок у розвиток дитячої та юнацької літератури) Вольфа Ерльбруха. Чим цього разу здивує українських читачів автор легендарного Крота? От що-що, а дивувати він таки вміє і неабияк піднімати настрій теж.

  Цього разу історія вже не про манюсінького, але рішучого крота, а про величезного, але сентиментального ведмедя. І пов'язує ці оповідки хіба те, що кожен із персонажів на початку вилазить із-під землі, а далі вирушає на пошуки кожен чогось важливого для себе.

  Читайте книгу Вольфа Ерльбруха - у ній Ви знайдете відповіді на важливі питання. Про що мріє ведмідь, вилізши навесні із барлогу?.. Крім поїсти, звісно. Вже після того, як він добряче від'ївся. І чому він реве на весь ліс? Не здогадуєтеся?!
  [​IMG]
   
  Nadushka та ariannagres подобається це.
 12. Soulless

  Soulless Книголюб

  Повідомлення:
  882
  Симпатії:
  2.979
  Стать:
  Жіноча
  До новорічно-різдвяних свят пропоную зібрати СП із сайту видавництва "Чорні Вівці": http://www.books-xxi.com.ua/ . Багато новинок дитячих і дорослих книг. Нижче посилання на деякі з них.
  Ставка СП - мінус 25% від ціни сайту.
  1. Ерльбрух Вольф "Леонард" (творець "Крота" і "Ведмедика") http://www.books-xxi.com.ua/products/leonard
  2. Рок Крепен Мфані Піно, Крістоф Родлер "Африканські казки" : http://www.books-xxi.com.ua/products/afrikanski-kazki
  3. Стельмашик Аґнєшка "ХРОНІКИ АРХЕО. КНИГА І. ТАЄМНИЦЯ КОШТОВНОСТІ НЕФЕРТІТІ" : http://www.books-xxi.com.ua/products/hroniki-arheo-kniga-i-taemnitsya-koshtovnosti-nefertiti
  4. Венгринюк Христя "
  ЛЕГЕНДИ ЧЕРНІВЦІВ ВІД ЧОРНОЇ ВІВЦІ" : http://www.books-xxi.com.ua/products/legendi-chernivtsiv-vid-chornoi-vivtsi
  5. Ваґнер Ян "Блюз кентаврів" : http://www.books-xxi.com.ua/products/blyuz-kentavriv
  6. Червінська Ірина "
  СВІТИ І ЛАБІРИНТИ" http://www.books-xxi.com.ua/products/sviti-i-labirinti
  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
  tuchka та Meri Poppins подобається це.
 13. Soulless

  Soulless Книголюб

  Повідомлення:
  882
  Симпатії:
  2.979
  Стать:
  Жіноча
  Дуже хочеться нарешті замовити новинки легендарного видавництва "Чорні Вівці". http://www.books-xxi.com.ua/catalog/chorni-vivtsi
  Ставка СП - (мінус) 25%.
  (З цією знижкою можна придбати і дорослі книги видавництва21)
  Новинки:
  1. Стельмашик Аґнєшка "ХРОНІКИ АРХЕО. КНИГА І. ТАЄМНИЦЯ КОШТОВНОСТІ НЕФЕРТІТІ" http://www.books-xxi.com.ua/products/hroniki-arheo-kniga-i-taemnitsya-koshtovnosti-nefertiti

  Для всіх від 6-ти років. Це книга-квест, яка, без жодних сумнівів сподобається дітям. Дорослі також залюбки почитають її разом з дітьми і відкриють для себе багато нового чи пригадають призабуте. Книга захоплива і пізнавальна, як і будь-яка подорож. А веселою, надійною і цікавою компанією завжди мандрувати цікавіше, веселіше, надійніше - тим більше, коли йдеться про пригоди. А пригоди не визнають віку: вони для відчайдухів, які люблять життя.
  2. Ерльбрух Вольф "ЛЕОНАРД" http://www.books-xxi.com.ua/products/leonard

  От і ще одна книжка від сучасного німецького ілюстратора та автора Вольфа Ерльбруха. На відміну від уже відомих українським читачам історій про Крота та Ведмедика, у цій головний персонаж хлопчик (хоча... все не так однозначно). Знайомтеся: Леонард, який дуже любить собак і... дуже їх боїться. Що потрібно зробити, аби подолати страх темряви? Правильно - увійти у темну кімнату. А що потрібно, аби подолати страх перед собаками?.. От саме про це дізнаєтеся із книги Вольфа Ерльбруха. А ще довідаєтеся, чому 79-тирічна бабуся Леонарда не може втілити свою найбільшу мрію - пограти з внуком у бадмінтон.
  3. Венгринюк Христя "ЛЕГЕНДИ ЧЕРНІВЦІВ ВІД ЧОРНОЇ ВІВЦІ" http://www.books-xxi.com.ua/products/legendi-chernivtsiv-vid-chornoi-vivtsi

  Це не просто книжка – це книжка-мандрівка. Читати її потрібно поволі, розважливо. Так само неквапно і вдумливо треба мандрувати рідним містом Чорної Овечки. Мандрувати так, щоб відчути глибинність і високість міста. Адже це місто – повне таємниць. Якщо будеш уважним, то Чорна Овечка десь у найнесподіванішому місці розкриє тобі ще не одну таємницю…
  4. Рок Крепен Мфані Піно, Крістоф Родлер "АФРИКАНСЬКІ КАЗКИ" http://www.books-xxi.com.ua/products/afrikanski-kazki

  Історії й легенди, у яких люди намагаються пояснити довколишній світ і природу, передаються з уст в уста по всій Африці. Збереглося багато казок і притч африканської народності теке з групи народів банту. У цих зразках африканського фольклору люди, які не мали ні освіти, ні науки та спиралися лише на власний досвід, оригінально витлумачили природні явища й поведінку тварин. Казки, зібрані в цій книжці, розповідають, чому, наприклад, у слонів тільки один малюк, чому курям не можна жити в одній хаті з людьми, чому гіпопотами весь час сидять у воді або чому кажан боїться сонця. Ці казки – це живі оповідки, які старші люди розповідають дітям чи дорослим, коли присідають разом спочити в затінку під деревом, або тихими африканськими вечорами перед сном. Пригадую зі своїх юнацьких років, з якою великою радістю ділилися старші люди з молодшими знаннями, успадкованими від своїх батьків, зміцнюючи одвічний зв’язок між поколіннями. Мова народності теке або ж батеке належить до мовної сім’ї банту. Мова теке поширена в Республіці Конґо, Демократичній Республіці Конґо та в Ґабоні. Слова пісеньок, які наспівують Леопард і Турач у казці про мудрого Турача, наведено мовою лінґала – як стверджують, найгарнішою африканською мовою, – оскільки мова теке не має писемності.
  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
  Nadushka подобається це.
 14. Soulless

  Soulless Книголюб

  Повідомлення:
  882
  Симпатії:
  2.979
  Стать:
  Жіноча
  Pr. Mcgonagall подобається це.
 15. Warrenneicy

  Warrenneicy Перехожий

  Повідомлення:
  0
  Симпатії:
  0

Поділитися цією сторінкою