Роздуми на тему позитивного виховання дітей

Тема у розділі 'Виховання', створена користувачем Lady Chatterley, 16 бер 2015.

1. Meri Poppins

Meri Poppins Книгоман

Повідомлення:
    3.480
    Симпатії:
    9.840
    Стать:
    Жіноча
    Pr. Mcgonagall подобається це.
  2. Meri Poppins

Meri Poppins Книгоман

Повідомлення:
    3.480
    Симпатії:
    9.840
    Стать:
    Жіноча
    Lady Chatterley, Knopo4ka та Stacey подобається це.
  3. Pr. Mcgonagall

Pr. Mcgonagall Книгофан

Повідомлення:
    2.288
    Симпатії:
    7.418
    Стать:
    Жіноча
    Заняття дуже сподобалось, але я була в шерстяній кофті а там така жара що я сиділа як муха зварена ще і кашляла що аж соромно було що людям заважаю так що повного задоволення не відчула. Але вже від учора ловлю себе на неправильних моментах і стараюсь робити все правильно. Поки що дійсно виходить швидше ніж було.

Nadushka та Meri Poppins подобається це.
  4. Knopo4ka

Knopo4ka Книголюб

Повідомлення:
    790
    Симпатії:
    4.564
    Стать:
    Жіноча
    Дівчата, а правда після лекцій так окрилено-натхненно себе почуваєш? От прямо хочеться вже і зараз правильно виховувати дітей smex2
    За привіт спасибі akrasota

Lady Chatterley, Pr. Mcgonagall та Meri Poppins подобається це.
  5. Meri Poppins

Meri Poppins Книгоман

Повідомлення:
    3.480
    Симпатії:
    9.840
    Стать:
    Жіноча
    Так, дійсно хочеться робити правильно і натхнення на лекції багато получаєш) З того що говорили я багато що знала і робила, але шкода що в процесі це забувається і іноді нерви беруть своє. Ось як раз йшла на тренінг, щоб нагадати, набратись впевненості і спокою)))
    Таки треба ходити на такі тренінги

Pr. Mcgonagall подобається це.
  6. Lady Chatterley

Lady Chatterley Книгоман

Повідомлення:
    4.174
    Симпатії:
    13.558
    Стать:
    Жіноча
    Чекайте, то ще перше заняття саме скуте, от після третього і славнозвісне четверте!!!!!:)))) Чи є у вас в групі чоловіки?

Meri Poppins та Pr. Mcgonagall подобається це.
  7. Pr. Mcgonagall

Pr. Mcgonagall Книгофан

Повідомлення:
    2.288
    Симпатії:
    7.418
    Стать:
    Жіноча
    Був один досить активн й тато.

Meri Poppins подобається це.
  8. Nadushka

Nadushka Книгофан

Повідомлення:
    2.528
    Симпатії:
    7.996
    Стать:
    Жіноча
  9. Lady Chatterley

Lady Chatterley Книгоман

Повідомлення:
    4.174
    Симпатії:
    13.558
    Стать:
    Жіноча
    А скільки Діанці? Про гровші так, тріеба постійно вести бесіди

10. Nadushka

Nadushka Книгофан

Повідомлення:
    2.528
    Симпатії:
    7.996
    Стать:
    Жіноча
    Діані 6, майжe 7, алe бeсіди бeсідами, а дати грошіив руки цe зовсім іншe. В школі збирали гроші на фото, дала ій 14грн, щоб здала вчитeльці, діти з класу підбили іі піти в буфeтприкольный я нe сварила, просто пояснила всe спокійно і наступний дeнь знов дала гроші, вжe вона іх здала. Чeрeз якийсь час знов збирали на щось гроші, то вона потратила, на другий дeнь тeж потратила, алe сама в цьому зізналася, аж на трeтій здала.

Knopo4ka, Auroraten та Pr. Mcgonagall подобається це.
  11. Lady Chatterley

Lady Chatterley Книгоман

Повідомлення:
    4.174
    Симпатії:
    13.558
    Стать:
    Жіноча
    Вона в тебе не має ще своїх грошей? Бо я Олегу почала давати минулого року, якраз йому було 5 років і місяць, з коляди почав збирати то я впринципі здивовано задоволега його поміркованістю, звісно, я вічно його наставляю на ауть істиний, але все ж тут спокуси в магазинах нереальні, то він умудрився нормальну суму зекономити

Knopo4ka, Pr. Mcgonagall, Nadushka та ще 1-му подобається це.
  12. Nadushka

Nadushka Книгофан

Повідомлення:
    2.528
    Симпатії:
    7.996
    Стать:
    Жіноча
    Ні, нe мала. Тобто розмови цe однe, алe і практика тeж потрібна, тому я якраз і задумалась над тим щоб давати ій гроші постійно, якусь нeвeлику суму, щоб вчилась ними користуватись.

13. Lady Chatterley

Lady Chatterley Книгоман

Повідомлення:
    4.174
    Симпатії:
    13.558
    Стать:
    Жіноча
    Ну, я опять же з тренінгу і статтей є навалом, знала, що гроші є обов'язкові для дитини, в темі" Пес нана м ім'я Мані" ми багато про це говорили, моєму Олегу подобається збирати гроші на велику ціль, і він в дикому просто захваті, що купляє нам і Юлі подаруночки на др, ну плюс, він старається заощаджувати і легко перелумує купувати фігню заради великої цілі і вже дуже добре справляється зі спокусами, коли налаштований щось купити, то дуже ретельно вибирає, звичайно, я йому нашіптую правильні посили, але все ж:)

Auroraten, Pr. Mcgonagall, Nadushka та ще 1-му подобається це.
  14. Meri Poppins

Meri Poppins Книгоман

Повідомлення:
    3.480
    Симпатії:
    9.840
    Стать:
    Жіноча
    Тімі не 6,але кишенькові ми вже ввели. В один прекрасний момент він зрозумів,що за гроші можна купити що він хоче і почав в мене випрошувати якісь сдачі і т.д. Так це набридло,що ми ввели правило 10 грн кожної неділі. Це мала сума,але йому досить. Йому подобається сам факт що він на щось собі збирає,тому що якісь солодощі і іграшки ми все одно купуємо,але як в мене нема змоги щось купити,завжди кажу бери зі своїх. Він пару разів навіть за мене за проїзд платив,дуже хотів своїми розрахуватись за маму))) Ще в магазин в нашому будинку сам бігає,завжди купляє тільки те ,про що домовились і сдачу приносить. Хоча раз пішов собі за морозивом,а купив три. Давала йому 20 грн. Він взяв собі,мені і татові. Але ми часто так по три купляли,а тут я забула йому наголосити,що треба одне. Тепер знаю,що треба чітко все проговорювати. Раз правда так ще другові водичку купив. Пішов собі взяти і купив дві. Я проти не була,але треба буде ще про таке з ним проговорити,щоб просто питав чи можна.
    Мені здається діти з 4,5 - 5 років вже готові і дуже хочуть грошей,тому треба їм давати пробувати ними користуватись.

Останнє редагування: 13 гру 2016
    Knopo4ka, Auroraten, Ms. Blackie та 3 іншим подобається це.
  15. Lady Chatterley

Lady Chatterley Книгоман

Повідомлення:
    4.174
    Симпатії:
    13.558
    Стать:
    Жіноча
    Маріша, у вас взагалі з маганом супер, що є можливість бути самостійним!

16. Meri Poppins

Meri Poppins Книгоман

Повідомлення:
    3.480
    Симпатії:
    9.840
    Стать:
    Жіноча
    Ага, він в неділю мені за розпушувачем для пирога бігав.Так добре,зібралась пиріг робити,а нема розпушувача, дома сама з малими,збирати всіх напряг,а так Тімон збігав і красота. Головне я йому на папірчику написала що треба,кажу якщо забудеш покажи продавцю, а він прибігає:Я не забув,все сказав і продавець мене зрозуміла. Короче, йому щастя повні штани і мені добре. Ще з тої радості він мені кімнату попилисосив і що цікаво досить добре))))

Nadushka, Pr. Mcgonagall, Knopo4ka та 2 іншим подобається це.
  17. Lady Chatterley

Lady Chatterley Книгоман

Повідомлення:
    4.174
    Симпатії:
    13.558
    Стать:
    Жіноча
    У мене теж Олег з того часу, як Юля поповзла і почала всяку фігню їсти- пилососить, вже на автоматі, розкришили кусок печеня, пішов, пропилесосив, сам приніс, шнур витяг, в розетку включив- щааастя:))) правда довго, ну але вже:)

Останнє редагування: 13 гру 2016
    Pr. Mcgonagall, Knopo4ka та Meri Poppins подобається це.
  18. Pr. Mcgonagall

Pr. Mcgonagall Книгофан

Повідомлення:
    2.288
    Симпатії:
    7.418
    Стать:
    Жіноча
    Дівчата, ану порадьте будь ласка - не хоче малий мити руки - ну ніяк. Такі штуки типу - хто скоріше і т.д. не помагають. Строгість не помагає, сварка не помагає, вмовляння не помагає. :ссс10:
    Кажу сьогодні чоловікові що куплю морських камінців (цукерки) і буду винагороду давати. Але чи це варіант?

19. Lady Chatterley

Lady Chatterley Книгоман

Повідомлення:
    4.174
    Симпатії:
    13.558
    Стать:
    Жіноча
    Скільки малому? чому не хоче, чим мотивує?

20. Lady Chatterley

Lady Chatterley Книгоман

Повідомлення:
    4.174
    Симпатії:
    13.558
    Стать:
    Жіноча
    З чого почалось?

Поділитися цією сторінкою