Поштовий обмінник до свята Великодня

Тема у розділі 'Бандероль', створена користувачем Meri Poppins, 4 бер 2015.

1. Stacey

Stacey Книгоман

Повідомлення:
    3.289
    Симпатії:
    9.092
    Отже фото готові! Щойно проявила плівку :ссс68:

Моя дарувальниця Тірамісу Олінька a:ссс20:a:ссс2:

І знову вручили в руки пакуночок, тепер поштарка точно думає що я в якійсь сєкті arzhat Ну бо то ж не Книжковий клуб сімейного дозвілля і навіть не Ейвон arzhat І щоразу інші прізвища )))

Олінька щиро тобі вдячна за даруночки! Я безмежно рада, що в моїй бібліотеці буде красуватись твоя книжечкаa:ссс39: Я дуууже рада такому подарунку, ну бо що не скажи, а у мене в пакуночку була листівка хенд-мейд і подарунок брейн-мейд a:bbb95: Це я сама придумала слово, одразу накладаю авторські права на ньогоa:bbb95: Я якось так "трепетно" ставлюсь до твоєї книжечки, не знаю чому. Книг вдома багато є, але ця чомусь для мене особлива. Я тобі зараз не співаю хвалебні оди, а щиро висловлюю свої почуття) Це тому, напевно, що саме ця книга змушує замислитись над тим фактом, що це не просто цікава історія, чи роман, чи розповідь викладені на папері, це жива і окрема часточка Людини. Це її емоції живі, переживання, роздуми, ех... Я просто якось це не усвідомлювала ніколи і не сприймала так близько. Я книгу сприймала "как должное", як джерело інформації, як предмет, а тут таке :ххх: Дякую тобі за часточку тебе:ххх:

Ще не читала, бо хочу тишини і відповідної атмосфери, а не коли на голові тобі хтось товчеться) Хочу зручненько вмоститись, усамітнитись і насолоджуватись )))

І листівочка) Охххх, яка ж вона світла, тепла. ніжна і чарівна) Дуже мені сподобалась:ххх: Якось так ти гарно і вдало кольори підібрала, от реально приємно дивитись:ссс70: І дякую за гарне вітання і побажання. Тут одразу питаннячко - як ти курчатко з фетру так гарно вирізала під стать тому дерев"яному? І ті мілюзгові квіточки ще треба було повирізати, ох і роботи було:ссс64:

Від мене ЩИРЕ ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ!

Irysya, Радомська, Gafijka та 5 іншим подобається це.
  2. Тірамісу

Тірамісу ПИСЬМЕННИЦЯ

Повідомлення:
    105
    Симпатії:
    259
    Стать:
    Жіноча
    Навіть не знаю що й сказати у відповідь))a:ссс9:
    Тішуся, що Ти задоволена. Це було головним мотивом моїх намірів - подарувати теплі моменти, частинку себе і щось приємне. akrasota
    Не суди строго книжку, там просто моє бачення світу, тонка психологія і почуття. Тексту буде більше у наступній))
    Листівку робила в останню годину перед відправкою. Бо перша була класна, під стиль збірки, але в той момент я зрозуміла, що хочу вислати більше світла і весни.
    П.С. Курчатко чи то пташку, я купила готову, з фетром ще так досконало не дружу))
    Отже, ми розпочали марафон отриманих дарувань, то ж будемо добрі на руку)):ссс30:
    І не нада нарікати на Укрпочту, я висилала в пятницю в обід, прийшло більш ніж вчасно))

Радомська, Margaruta, Mandarunka та 3 іншим подобається це.
  3. Meri Poppins

Meri Poppins Книгоман

Повідомлення:
    3.480
    Симпатії:
    9.840
    Стать:
    Жіноча
    Оля, дуже гарна листівка a:ссс89:
    Така рада, що вже почались фотозвіти a:ссс23:
    Знаю, що сьогодні ще одна форумчанка отримала свою листівку :ссс84:

4. Mandarunka

Mandarunka Книгофан

Повідомлення:
    1.936
    Симпатії:
    5.233
    Стать:
    Жіноча
    інтуіція - страшна штукаaxixi
    Як багато хто вже в курсі, я отримала сьогодні всій пакуночок і дуже-дуже вражена, йшла перед ведичною зустіччю відправляли свою листівку і заодно отримувати. то отримала такий ящичок, ну, думаю, що ж там??? Поки чекала, що мені оформлять мій конверт, швиденько відкрила і була просто в захваті!!!a:ссс23: Маріша, я не втомлююсь повторювати, що ти мене просто зразила наповал, така кльова шкатулочка-відкриточка, такий душевний подарунок ну дуже-дуже, і я рада, що змогла багатьом похвалитись нею вживуa:ссс21: Фотками буду завтра і ще раз хвалитись вже тутa:ссс20:

Радомська, Margaruta, Meri Poppins та 2 іншим подобається це.
  5. Knopo4ka

Knopo4ka Книголюб

Повідомлення:
    790
    Симпатії:
    4.564
    Стать:
    Жіноча
    Настя, гарна листівочка, така ніжна і веснянаakrasota
    І Мандаринкину шкатулочку-листівочку мала змогу сьогодні навіть покрутити в руках, вона кльовезнаa:ссс13:

Радомська та Meri Poppins подобається це.
  6. Meri Poppins

Meri Poppins Книгоман

Повідомлення:
    3.480
    Симпатії:
    9.840
    Стать:
    Жіноча
    Хоч не кажи. Я коли від тебе це повідомлення прочитала, то рота відкрила перед екраном. Думаю, ну відчуває ж axixi Тому намагалась трохи приховати, що я дарую тобі. Навіть написала номер накладної тобі в приват, коли вже троє дівчат відписались, що відпривили листівки, а сама відписалась в темі тільки на наступний день. Ось так хотіла зашифруватись a:ссс88:

Mandarunka та Stacey подобається це.
  7. Stacey

Stacey Книгоман

Повідомлення:
    3.289
    Симпатії:
    9.092
    Мариша, партизан с тебя ещё тот a:bbb95:

Meri Poppins подобається це.
  8. Mandarunka

Mandarunka Книгофан

Повідомлення:
    1.936
    Симпатії:
    5.233
    Стать:
    Жіноча
    та насправді тобі вдалось, бо я не зрозуміла, що то ти моя дарувальниця, а так, просто прікальнуласьabbb94

Ну що, йду я звітуватись: мені в подарунок прийшла така відкриточка-шкатулочка, дуже гарна, я взагалі в шоці як це люди таке роблять своїми руками, краса неймовірна!
    Вона відкривається як справжня шкатулка, а всередині - ще один сюрприз: такі маленькі симпатичні шоколадні яєчка (до речі, якраз п"ю якраз каву і їм їхabbb94), і три дерев"яних яєчка-писанки, я їх поставлю у кошик як будемо йти святитиa:ссс13:
    Ну і зверху сама відкриточка з побажаннями, зав"язується стрічкою.
    Ось такий прийшов мені гарнезний подаруночок від Маринки, я дуже тішуся, поставила його на видне місце, щоб радував мені око!akrasota

Irysya, Радомська, Margaruta та 4 іншим подобається це.
  9. Stacey

Stacey Книгоман

Повідомлення:
    3.289
    Симпатії:
    9.092
    Ого, дійсно круто! Я лиш одне думаю, як воно дійшло без ум"яцкувань по дорозі :bbb91: Маріша, ти якось попереджала щоб вони з нею обережно поводились? Аааа, чи то було в коробці?

10. Mandarunka

Mandarunka Книгофан

Повідомлення:
    1.936
    Симпатії:
    5.233
    Стать:
    Жіноча
    В картонній коробці укрпоштівській. Дійшло добре, без ушкоджень.

11. Meri Poppins

Meri Poppins Книгоман

Повідомлення:
    3.480
    Симпатії:
    9.840
    Стать:
    Жіноча
    Настя, в коробку мені іі запакували і відправили як посилку.
    Мандаринка, дуже тішусь,що тобі сподобалось. Мені так приємно. Ще б навчитись самій щось таке робити, ех. А твоі квіточки зараз прикрашають мою кухню))))

Mandarunka подобається це.
  12. Mandarunka

Mandarunka Книгофан

Повідомлення:
    1.936
    Симпатії:
    5.233
    Стать:
    Жіноча
    от не розумію як за годину можна зробити таке, це для мене не постєжимоaxixi

13. Mandarunka

Mandarunka Книгофан

Повідомлення:
    1.936
    Симпатії:
    5.233
    Стать:
    Жіноча
    так от і я про те, Тірамісу он за годину до відправки листівку зробилаa:ссс89:

Meri Poppins та Stacey подобається це.
  14. Gafijka

Gafijka Книголюб

Повідомлення:
    640
    Симпатії:
    3.147
    Стать:
    Жіноча
    І я отримала листівку a:ссс23:
    Інтуіція мене не підвела і моєю дарувальницею стала Margaruta. Олеся, дякую за чудову великодню лисітвочку з національним мотивом! Це саме те, що я хотіла б отримати akrasota Дякую за такі теплі і щирі слова привітань і я також була рада, що саме ти мені її прислала a:ссс34:

скористаюся нагодою і похвалюся ще однією лисітвкою від Олесі. Отримала її не в рамках цього обмінника, але листівка така тепла і весняна, що хочеться поділитися з усіма часточкою цієї радості

Irysya, Радомська, Lucky та 5 іншим подобається це.
  15. Meri Poppins

Meri Poppins Книгоман

Повідомлення:
    3.480
    Симпатії:
    9.840
    Стать:
    Жіноча
    Так так, я теж здивувалась, що така мила листівка і за одну годину. Хотіла б я навчитись листівочки робити.
    Оксана, гарні листівки. Класно що і ти задоволена))))

Stacey та Mandarunka подобається це.
  16. Margaruta

Margaruta Книгофан

Повідомлення:
    2.439
    Симпатії:
    6.374
    Стать:
    Жіноча
    О, ура, все прийшло a:ссс41: А то я дуже переживала a:ссс56: Рада, що все сподобалось a:ссс88: І безмежно рада, що ти посвятила мене у посткросінг akrasota

Gafijka та Mandarunka подобається це.
  17. Mandarunka

Mandarunka Книгофан

Повідомлення:
    1.936
    Симпатії:
    5.233
    Стать:
    Жіноча
    Мені особливо та з дівчинкою сподобалась, такий букетик веснянийa:ссс66:
    Взагалі гарно, що кожен отримує задоволення і від відправлення, і від отримання, сама суть прикольнаa:ссс89:

Margaruta, Gafijka та Stacey подобається це.
  18. Тірамісу

Тірамісу ПИСЬМЕННИЦЯ

Повідомлення:
    105
    Симпатії:
    259
    Стать:
    Жіноча
    Це ідея довго виношується і збір матеріалу. А якщо все під руками, то 15 хв і...вуаля! Хто професійно займається і має всякі штучки хенд-мейдівські, то листівка - то як хліб маслом намазати))

Mandarunka, Stacey та Gafijka подобається це.
  19. Радомська

Радомська Читач книг

Повідомлення:
    76
    Симпатії:
    305
    Стать:
    Жіноча
    1.jpg І мені сьогодні прийшла пошта a:ссс8:
    Тобто, вчора, але я не встигла після роботи забрати adj
    Так от - дякую тобі, Knopo4ka akrasotaa:ссс2:a:ссс34:a:ссс34:a:ссс34:a:ссс69::ххх:
    Я просто в захваті, в мене не лише хенд-мейдовська листівка, а ще й солодкий сюрпризarespect
    Сюрприз спокусив мене на роботі, a:ссс72:a:ссс19: добре, що хоч фото додумалась зробити arzhat
    Маріша, тобі дякую за можливість взяти участь в обмінник, а всім вам - за прекрасні моменти тут, на форумі a:ссс34:

П.С. Не знаю. чи правильно вставила фото - якщо що - поправте, будь ласка))

Останнє редагування: 7 кві 2015
    Margaruta, Knopo4ka, Irysya та 5 іншим подобається це.
  20. Meri Poppins

Meri Poppins Книгоман

Повідомлення:
    3.480
    Симпатії:
    9.840
    Стать:
    Жіноча
    О, як гарно)))) Галатея, рада що тобі сподобався обмінник. І взагалі дуже щаслива,що стільки чудових форумчанок в ньому прийняло участь.
    А я скриньки не маю і поки забирала малого з садка, мені прийшло оповіщення, що є на пошті моя листівка. Тож завтра піду іі забирати і теж тішитись буду.

Gafijka, Knopo4ka, Irysya та 3 іншим подобається це.

Поділитися цією сторінкою