Павел Шрут "Шкарпеткожери"

Тема у розділі 'Дитяча література', створена користувачем Soulless, 24 гру 2017.

 1. Soulless

  Soulless Книголюб

  Повідомлення:
  882
  Симпатії:
  2.979
  Стать:
  Жіноча
  [​IMG]
  Павел Шрут "Шкарпеткожери"
  Видавничий дім "Школа"

   
  Meri Poppins подобається це.
 2. Soulless

  Soulless Книголюб

  Повідомлення:
  882
  Симпатії:
  2.979
  Стать:
  Жіноча
  І знову Видавничий дім «Школа» потішив чудовим перекладом, цього разу книги чеського автора Павела Шрута «Шкарпеткожери». Атмосферності додають малюнки Галіни Міклінової.
  [​IMG]
  Тільки ми з Са оговталися від ошелешуючого відкриття, що поруч із нами живуть роздобудьки і змирилися зі зникненням найнеочікуваніших речей із нашої квартири, то раптом дізналися, що це далеко не єдині казкові істоти. Зате тепер ми точно знаємо, чому шкарпетки розпаровуються і вже не займаємося пошуком «загубленої» пари, адже це і так намарне.
  [​IMG]
  Ця книга наче б то для середнього шкільного віку, але я із захопленням стежила за карколомними пригодами шкарпеткожерів, оскільки історії приправлені тонким гумором. П’ятирічний Са слухав із відкритим ротом. Дуже доречні малюнки Галини Міклінової. Без них не вдалось би собі уявити, які ж ті істоти насправді.
  [​IMG]
  Світ шкарпеткожерів живе за своїми правилами. Існують цілі родини, клани та банди. Основне правило шкарпеткожера – не бути поміченим людиною. Їхні найбільші вороги – це вода і собаки. Вони, як і люди, мають свої вподобання, звички, притаманні тільки їм риси характеру. Одні ввічливі і добре виховані, інші злі і жорстокі, ще інші чуйні до чужого горя і вирушають до Африки із повним фургоном їжі для бідних шкарпеткожерів.
  [​IMG]
  Героями книги є й люди. Деякі товаришують із чарівними істотами, інші стежать за їх життям та побутом, щоб написати справжню ілюстровану працю і розповісти про це науковому світові.
  [​IMG]
  У цій історії є все: любов, дружба, пригоди, народження, смерть, сум, радість, щастя, горе. Ми з Са пережили всю палітру почуттів разом із шкарпеткожерами. Вони змушували нас, то братися від сміху за животи, то мало не пустити сльозу, співпереживаючи цим маленьким казковим істотам.
  [​IMG]
  Рекомендую цю книгу всім великим і маленьким любителям неймовірних пригод пригод.
   
  Meri Poppins, Лямонка, ariannagres та ще 1-му подобається це.

Поділитися цією сторінкою