Обговорюємо фільми

Тема у розділі 'Фільми', створена користувачем Stacey, 8 бер 2015.

1. galyusja

galyusja Читач книг

Повідомлення:
    80
    Симпатії:
    335
    Стать:
    Жіноча
    Вчора додивилась трилогію, Таймлесс: Рубінова, Смарагдова і Сапфірова книги.
    Книги набагато кращі. Фільм для доросліших, накручено такого, не сподобалось. От книги супер.

ludmilka-milka, tuchka, Lady Chatterley та ще 1-му подобається це.
  2. Stacey

Stacey Книгоман

Повідомлення:
    3.289
    Симпатії:
    9.092
    Іііі, та дамммм))) Знову "Мерзенна вісімка"smex2
    Вона така мерзенна, що хочеться ще раз переглянути, смакуючи деталіприкольный
    Особливо сподобався момент, коли брат зустрівся з сестрою.
    " - Как ты?
    - Хорошо...уже хорошо. Увидела твое лицо, и все сразу стало нормально)))"
    Такой ми-ми-ми момент... И тут доля секунды, и его лицо уже на ее волосахa:ссс67:a:ссс67:a:ссс67:

" - Зачем ты это сделал? Он ж уже почти сдался!
    - Он очень долго сдавался, я ему просто помог"

Soulless подобається це.
  3. milka

milka Книгофан

Повідомлення:
    2.844
    Симпатії:
    7.501
    Стать:
    Жіноча
    Бліін, Настя, я єдина, хто не зміг осилити колись цю Мерзенну вісімку і досі не додивився її до кінця???))))))

4. Stacey

Stacey Книгоман

Повідомлення:
    3.289
    Симпатії:
    9.092
    Не гай часу - додивись)))
    Ааа, ще 9-ий сезон Безсоромних)))

milka подобається це.
  5. milka

milka Книгофан

Повідомлення:
    2.844
    Симпатії:
    7.501
    Стать:
    Жіноча
    Не можу себе заставити)))

6. Pr. Mcgonagall

Pr. Mcgonagall Книгофан

Повідомлення:
    2.288
    Симпатії:
    7.418
    Стать:
    Жіноча
    Ми вчора свінгерів дивилися, наржались.

milka подобається це.
  7. Stacey

Stacey Книгоман

Повідомлення:
    3.289
    Симпатії:
    9.092

Таке собі)))) Не знаєте куди діти півтора години ввечері, ласкаво прошу переглянути цей фільм))) Ні про що, реально! Коли закінчився я так і сиділа з відкримим ротом, від здивування. Хоча чому дивуватись, багато ж ніякущих фільмів є, але все сподіваєшся що на цей раз щось стоюче)))

Soulless та Lady Chatterley подобається це.
  8. Stacey

Stacey Книгоман

Повідомлення:
    3.289
    Симпатії:
    9.092
    Трохи раніше дивилась. Фільм сподобався. Не дуже добре вже пам"ятаю книгу, але здалось що у фільми трохи забагато містицизму. Оте "чужой" з картини кхекаючий завжди. Не знаю, може помиляюсь, але здається що портрет у книзі просто старів, чи ні... Але точно не вилазив за межі картини і не ричав на Грея. Можу і помилятись. Але фільм гарний!

Це фільм "замерзшие". Ні ні це той Фроузен, що Анна і Ельзаsmex2 Все набагато смішнішеa:ссс37: Я не знаю, я інакше як сміятися, не можу більше нічого з ТАКИХ фільмів))) Вони спускались, підйомник вимкнули, і вони утрьох на висоті тусуються. І далі ціла купа смішних моментів. Чувак стрибає ламає ноги, обидві відкриті переломи з кістками назовні. Вовки ним повечеряли і почали вити від щастя. Далі дуже довго і нудно йде сніг, але рука, так всю дорогу і торчала з-під снігу. Мальованих псів, ой вибачте, вовків там стііільки назбиралось, прям не знаю як там турзону побудували. Ще б крокодили полізли з-за ялинок. Короче геть не трібний фільм, як на мене. Рейтинг цього фільму 8,6!!! Боже, звідкии????? За щооо???

Єдиний фільм, після якого мені все ж таки захотілось прочитати книгу. Чудовий просто. Спокійний, атмосферний, десь аж захотілось сльозу пустити. Рейтинг 6,5, це геть не справедливоobida
    "Это просто женщина, которая хочет держать книжный магазин" і до того у власному будинку!!! І стільки перешкод. Дуже сподобалась головна героїня, мегаспокійна, гарна, врівноважена. Цікава тема кохання, хоча у фільми її майже не розкрито, тільки натяк. Любов до книг. У книжковому магазині просто неможливо бути самотніммедитация

ludmilka-milka, Pr. Mcgonagall, Lady Chatterley та 3 іншим подобається це.
  9. Lady Chatterley

Lady Chatterley Книгоман

Повідомлення:
    4.174
    Симпатії:
    13.558
    Стать:
    Жіноча
    Я до речі цих на підйомнику бачила уривками по телевізору колись, дивилась не уважно- то так стрьомненько було)

Останнє редагування: 29 лис 2018
  10. Stacey

Stacey Книгоман

Повідомлення:
    3.289
    Симпатії:
    9.092
    Абсолютно не стрьомно, я наржалась до сліз)))

11. Stacey

Stacey Книгоман

Повідомлення:
    3.289
    Симпатії:
    9.092

Фильм "Убрать из друзей: даркнет"
    Смотреть всем любителям "Чёрного зеркала"!
    Девочки, я впервые смотрю фильм такого формата, то есть весь фильм это просто чат друзей. Вот такой формат фильма:

Мне очень понравился. Это фильм 2018 года. Опять же поднимается вопрос вываливания всей своей жизни в инет, и последствия такой откровенной жизни. Потому ещё раз убеждаюсь, себя можешь выставлять сколько угодно, НО не детей! Да это фильм, но психов и в реальной жизни хватает, не исключаю что и сейчас такие темы есть.
    Что для меня стало ПОЛНЕЙШИМ открытием (может будете смеяться, но реально про это не знала!!!), так это существование ДаркНета!!! ШОК! Наш интернет это только верхушка айсберга, это детский лепет, по сравнению с тем, что на самом деле творится немного глубже!

Ну и вывод ещё один)))) Никогда ничего не бери, что вроде просто так валяется, или кто-то "случайно" забыл!
    И финал фильма понравился, неожиданный!

Irysya та milka подобається це.
  12. Irysya

Irysya Книгофан

Повідомлення:
    1.983
    Симпатії:
    4.558
    Стать:
    Жіноча
    І що саме там хтось прихомячив?)

Stacey подобається це.
  13. Stacey

Stacey Книгоман

Повідомлення:
    3.289
    Симпатії:
    9.092
    Ноутбук)

Irysya подобається це.
  14. Irysya

Irysya Книгофан

Повідомлення:
    1.983
    Симпатії:
    4.558
    Стать:
    Жіноча
    Овва) не стриматись певно було) Я боюсь щось хом'ячити, навіть дрібязок, бо потім більше втрачаю) а таку дорогу річ тим більше.

15. Stacey

Stacey Книгоман

Повідомлення:
    3.289
    Симпатії:
    9.092
    І так, подивилась ще перший фільм про Даркнет. Виявилось, що той що вище то була вже друга частина))) Більше сподобалась друга частина, хоча і цей так нічого)))

Ще один схожий фільм "Веб-камера"
    Це фільм також від Нетфлікса, від нього ж і "Чорне дзеркало"
    Нууу, цікаво місцями було. Але вже менше балів ніж даркнету.

Ну і взагалі бомбезно сподобався фільм "Дикі історії"!!!!!!!!!!!!!!!!!!komp2metlaa:ссс89:a:ссс8:
    Дивіться вже і зараз!!! Фільм скаладається з кількох історій не пов"язаних одна з одною! Але народ, які історіїa:ссс44:a:ссс44:a:ссс44: Ну як, нічого нового, "уже всё было написано", очевидні речі, але яка подача!a:ссс37:

milka, Pr. Mcgonagall, Lady Chatterley та 3 іншим подобається це.
  16. Stacey

Stacey Книгоман

Повідомлення:
    3.289
    Симпатії:
    9.092
    Понравился! Фильм про хакеров взламывающих всё и вся))) Они развлекались, самоутверждались, уповались своей популярностью тайной...пока не попались. Но и тут они нашли выход. Прикольно обыграны ситуации. Есть и наивных немного моментов, ну не немного а чуток больше, но можно на них закрыть глаза. В общем хороший фильм.

Вот фильм "Тау" про умный дом. Не очень. Вроде начало было хорошее более-менее, но дальше уж очень "умничал" этот домsmex2 И музыкой он увлекался, и природу он хотел увидеть, и как его зовут, и человек ли он вообщемолится Девушка там была закрыта ради эксперимента, она одурачила умный дом, перенастроила его, пела ему песни, рассказывала сказки, в итоге все плохие умерли а они выбрались из-под обломков! УРА!metla

milka, ludmilka-milka та Nadushka подобається це.
  17. Stacey

Stacey Книгоман

Повідомлення:
    3.289
    Симпатії:
    9.092
    Я ужасно долго сопротивлялась, но вчера мужу удалось меня уболтать на "Бойцовский клуб". Причиной моего нежелания было всего навсего названия фильма))) Я психологически не могла настроиться на то, что буду смотреть фильм про драки) Но оказалось всё намного проще. Класный фильмец!
    Хм, интересная темка - мужчины, чтоб снять напряжение и скинуть агрессию, создали клуб, где они спускают пар. Прям не знаю, в какой мне клуб записаться для успокоения))) Бггг

milka подобається це.
  18. Margaruta

Margaruta Книгофан

Повідомлення:
    2.439
    Симпатії:
    6.374
    Стать:
    Жіноча
    Настя, ти не читала книжки? a:ссс56:

19. Stacey

Stacey Книгоман

Повідомлення:
    3.289
    Симпатії:
    9.092
    Ні))) А як книга? Ти читала?

20. Margaruta

Margaruta Книгофан

Повідомлення:
    2.439
    Симпатії:
    6.374
    Стать:
    Жіноча
    Супер!!! Але фільм теж достойний, що рідко буває.

Stacey подобається це.

Поділитися цією сторінкою