Загальні правила

Тема у розділі 'Правила форуму', створена користувачем Stacey, 9 січ 2015.

Статус теми:
Закрита.
 1. Stacey

  Stacey Книгоман

  Повідомлення:
  3.289
  Симпатії:
  9.092
  :ааа24:

  Дякуємо вам за свідомий крок прочитати правила форуму!

  I Щодо реєстрації користувачів

  - Зареєструвавшись на форумі, Ви погоджуєтесь виконувати Правила, які тут встановлено.

  - Щоб зареєструватись на форумі, користувач має вказати чинну електронну адресу. При цьому конфіденційність вказаної інформації ми гарантуємо.

  - Ви маєте право на вибір імені (nickname) користувача. Адміністрацією можуть бути вжиті заходи з метою припинення користування nickname, коли воно порушує загальновизнані морально-етичні норми чи є образливим щодо інших учасників форуму. Реєстрація nickname, аналогічних до тих, що існують на даний момент, забороняється.

  - Забороняється і багаторазова реєстрація одного користувача, незалежно від того, з якою метою вона здійснюється. Це порушення вважається грубим і карається блокуванням облікового запису.

  - Обліковий запис може видалятися у випадку неактивності користувача більше одного року.
  Неактивний користувач, це той, котрий не заходив на форум більше одного року.

  II Правила поведінки на Біблосі


  - На форумі спілкуються українською та російською мовами.

  - Спілкування між учасниками форуму базується на принципах загальноприйнятих морально-етичних норм і правил етикету електронної мережі.

  - Категорично забороняється використання в повідомленнях нецензурної лексики (лайки), образливих слів (незважаючи на те, ким і кому вони адресовані та в якому вигляді). У тому числі, при заміні букв будь-якими символами.

  - Суворо заборонена будь-яка реклама, навіть рекламування інтернет-проектів (крім випадків завчасного узгодження таких дій з адміністрацією).

  - Вашого підпису на форумі стосуються такі ж вимоги, як до повідомлень.

  III Правила щодо публікацій


  - Назву теми формулюйте чітко і максимально інформативно.

  - Перед створенням нових тем, переконайтеся, що це питання ще не обговорювалося і що ви робите це відповідно до тематики форуму.

  - Категорично забороняються підбурювання, приниження, провокації, публічні образи будь-кого з користувачів у будь-яких видах. Стосунки з"ясовуйте за допомогою особистих повідомлень.

  - У будь-якій, навіть «найзапеклішій» дискусії, зберігайте повагу до опонента і його права на власну точку зору, навіть якщо вона кардинально відмінна від вашої.

  - Забороняється розпалювання расової, національної, релігійної або сексуальної ненависті або приниження людської гідності на основі їх ставлення до релігії, національності/ раси, сексуальної орієнтації і пропаганди винятковості (переваги) або неповноцінності особистості на цій підставі.

  - Не можна використовувати Аватари з використанням символіки, що містить пропаганду насильства, порнографічні зображення і зображення, що порушують чиїсь права.

  IV Стосунки між адміністрацією і користувачами

  - Адміністрація форуму керується в своїх діях нормами чинного законодавства і правилами внутрішнього управління форумом.

  - Обговорювати дії адміністратора/ модератора в будь-яких формах і темах категорично заборонено. Будь-які питання щодо дій адміністратора/модератора з"ясовуються особисто через приватні повідомлення.

  - Адміністрація має право змінювати правила форуму, повідомленням попередивши про це користувачів. Усі зміни на форумі будуть проводитися з урахуванням інтересів кожного користувача.

  Пам’ятайте, репутація нашого форуму залежить, перш за все від Вас, любі користувачі. А щоб Вам було приємніше спілкуватися і просто проводити тут час, просимо всього лише дотримуватись даних правил.
   
  Останнє редагування: 5 сер 2018
Статус теми:
Закрита.

Поділитися цією сторінкою