Анна Лачина «Фактор кохання»

Тема у розділі 'Young adult', створена користувачем Soulless, 16 сер 2018.

 1. Soulless

  Soulless Книголюб

  Повідомлення:
  882
  Симпатії:
  2.979
  Стать:
  Жіноча
  [​IMG]
  Анна Лачина «Фактор кохання»
   
  Stacey подобається це.
 2. Soulless

  Soulless Книголюб

  Повідомлення:
  882
  Симпатії:
  2.979
  Стать:
  Жіноча
  Це книга із серії «Сучасна європейська підліткова книга» і стане цікавою не тільки для означеної цільової аудиторії, а й для дорослих. У ній ідеться про той період у дорослішанні, коли все ділиться на чорне і біле. Це дуже насичений емоційно відрізок у житті людини, усі переживання збільшуються до розмірів вселенської катастрофи. З висоти дорослого віку все це виглядає безглуздо і навіть місцями кумедно, а насправді потребує значної підтримки та розуміння.

  Магда і Патриція – однокласниці і найкращі подруги. За класикою жанру вони із різних за соціальним статусом та фінансовими можливостями сімей. Авторка книги показує, що гроші – це не завжди благополуччя, а в неповній сім’ї мікроклімат може бути навіть дуже сприятливим.

  Ще тут ідеться про віртуальний світ, який далекий від реальності, але став невід’ємною частиною нашого повсякденного життя. Не все, що ховається за привабливою картинкою та милими словами є таким і насправді. Тому, все таки, варто бути обережним і не вірити беззастережно всьому, що там пропонується.

  Як на мене, то ця книга перш за все про перші ніжні почуття між хлопцем і дівчиною, чуттєві, без зайвих умовностей і кордонів. Від нього відчуття метеликів у животі, втрата сну, апетиту і стирання кордонів реальності. Це так мило і зворушливо.

  Польська авторка, Анна Ланчина, піднімає цкаву тему і привідкриває для читача завісу про хворобу, яка називається гемофілія. Змушує зрозуміти те, з чим стикаються такі люди і які труднощі змушені вони переборювати у повсякденному житті.

  Переклад з польської чудовий, я насолоджувалася цікавою розповіддю без кострубатостей. Чудова книга.
  Рекомендую для підлітків, їхніх батьків і всі бажаючих пригадати цей трепетний вік.
   
  Lady Chatterley та Irysya подобається це.

Поділитися цією сторінкою