«Самостійна дитина, або як стати лінивою мамою» Анна Бикова

Тема у розділі 'Виховання', створена користувачем Lady Chatterley, 28 кві 2017.

1. Lady Chatterley

Lady Chatterley Книгоман

Повідомлення:
    4.174
    Симпатії:
    13.558
    Стать:
    Жіноча
    «Самостійна дитина, або як стати лінивою мамою» Анна Бикова
    Усі ми бажаємо своїм дітям щастя. Ми хочемо бачити їх здоровими, успішними, радісними й заради цього з раннього дитинства опікуємося, турбуємося, вирішуємо всі питання. Іноді нам здається, що ми краще за них відчуваємо і знаємо змерзли вони чи потерпають від спеки, ситі чи ще голодні (й тому обов’язково мають доїсти останні дві–три ложки каші). А коли діти підростають, бабусі й дідусі замість них носять ранці до школи, які мама або ж тато старанно зібрали ввечері. А ще ми записуємо наших дітей до секцій і гуртків, які подобаються нам, а потім дивуємося, чому дитина не хоче їх відвідувати. Або чому не завжди виконує домашнє завдання і чому не переймається подальшим навчанням і плануванням свого майбутнього. І взагалі: чому така не самостійна? А навіщо? Для цього ж є батьки, які все придумають, вирішать, заладнають. І тоді ми замислюємося, що зробили не так, що пропустили, що прогледіли. А може просто перестаралися?
    Анна Бикова, популярний дитячий і сімейний психолог, наводить приклади зі свого приватного життя і роботи щодо виховання дітей, ділиться спостереженнями і роздумами, запрошує разом поміркувати – чи варто завжди бути супер турботливими батьками, чи потрібно іноді «вмикати ліниву маму», яка залишає дитині простір для самостійного вирішення задач.
    5 причин замовити цю книгу:
    - Проста і цікава розповідь із дитячої психології
    - книга про те, як легко привчити дитину до самостійності
    - спроба інакше поглянути на методи виховання дитини
    - авторитетна авторка, яка не теоретизує, а розповідає про те, що випробувала зі своїми дітьми
    - книга наповнена кумедними малюнками в скрайбінг-манері

Хотите купить книгу Самостійна дитина, або як стати лінивою мамою? В каталоге нашего интернет-магазина вы найдете лучшие образцы художественной литературы, классические произведения, жемчужины отечественной и мировой поэзии. Все книги предлагаем недорого. В интернет-магазине Book24 можно не только заказать книгу по доступной цене, но и воспользоваться сервисом курьерской доставки. Отправляем заказы в Киев, Одессу, Днепр, Львов, Харьков и другие города Украины. Доставка занимает 1-5 дней.

Auroraten, Ms. Blackie, Irysya та ще 1-му подобається це.
  2. Lady Chatterley

Lady Chatterley Книгоман

Повідомлення:
    4.174
    Симпатії:
    13.558
    Стать:
    Жіноча
    Створила тему, бо книга набирає масової популярності не фб:) я великих надій не покладаю, не певна, чи вона коштує тих грошей, але якщо що, то є на флібусті за фрі, правда на російській.
    Прочитаю, щоб бути в, курсі що і до чого:)

Auroraten, Ms. Blackie, Irysya та 2 іншим подобається це.
  3. Soulless

Soulless Книголюб

Повідомлення:
    882
    Симпатії:
    2.979
    Стать:
    Жіноча
    Мені сподобалася назва. Але, чомусь здається, що це чергова мильна бульбашка. Після тієї книги ВСЛ, що Кволс скопіювала, боюсь.

Irysya, Meri Poppins та Lady Chatterley подобається це.
  4. Lady Chatterley

Lady Chatterley Книгоман

Повідомлення:
    4.174
    Симпатії:
    13.558
    Стать:
    Жіноча
    Я щось не зрозуміла, це російська чи укр. Блогерша?

5. Soulless

Soulless Книголюб

Повідомлення:
    882
    Симпатії:
    2.979
    Стать:
    Жіноча

Irysya та Lady Chatterley подобається це.
  6. Bookira

Bookira Читач книг

Повідомлення:
    93
    Симпатії:
    103
    Стать:
    Жіноча
    Дівчата, книжка дуже корисна для усіх мам і не тільки, думаю і для татів це буде пізнавально. Ппочитала вже дві частини і замовила третю. Рекомендую ☺️

Irysya та Nadushka подобається це.
  7. ariannagres

ariannagres Книгофан

Повідомлення:
    1.308
    Симпатії:
    4.530
    Стать:
    Жіноча
    Я прочитала недавно російською.якраз саме цю.книжка цікава,є корисні моменти.особливо про самостійність.бо часто ми стогнемо,що діти не самостійні,неслухняні,але часто то наша вина.ми просто не даємо можливості дитині навіть найпростіше зробити самому.бо ми зробимо швидше і краще.

Irysya, Bookira та Nadushka подобається це.
  8. Irysya

Irysya Книгофан

Повідомлення:
    1.983
    Симпатії:
    4.558
    Стать:
    Жіноча
    Я читала поки що про дитячий садок, дуже сподобалася. Тепер ще цю хочу) спробую не повторити помилок, щоб не виростити ще одну "не самостійну")

9. ariannagres

ariannagres Книгофан

Повідомлення:
    1.308
    Симпатії:
    4.530
    Стать:
    Жіноча
    а я багато помилок робила,особливо ,з самостійністю їсти,одягатися в садок.Тепер не хочу повторити з допомогою вдома

10. Bookira

Bookira Читач книг

Повідомлення:
    93
    Симпатії:
    103
    Стать:
    Жіноча
    Я дуже змінила свій погляд на виховання, особливо те, що стосується якраз самостійності. Молодший син їсть сам від 1 року і місяця. І не важливо, що часто його приходиться перебирати і мити цілого, зате самостійний)))

Pr. Mcgonagall та Meri Poppins подобається це.

Поділитися цією сторінкою