Цикл Часодії (Часодеи) Наталія Щерба

Тема у розділі 'Фантастика і фентезі', створена користувачем Irysya, 5 січ 2017.

1. Irysya

Irysya Книгофан

Повідомлення:
    1.847
    Симпатії:
    4.349
    Стать:
    Жіноча
    [​IMG][​IMG]

Часодії
    — серія книг письменниці Наталії Щерби, написана в жанрі підліткової фантастики. Головною героїнею серії є юна чарівниця Василина Огнєва, що потрапила в особливий світ, де всі вміють керувати часом.

Перша книга, «Часовий ключ», вийшла в 2011 році накладом 50 тисяч примірників після перемоги Наталії Щерби в конкурсі видавництва «Росмен» «Нова дитяча книга». На момент конкурсу назва книги була «Часовий ключ для Василини». «Часовий ключ» посів 2-е місце в номінації «Найкращий цикл, серіал і роман з продовженням» на російському фестивалі фантастики «Зоряний міст» (рос. Звёздный мост) у 2011 році. і в тому ж році отримав премію «Аліса» за найкращий дитячо-юнацьке твір у фантастиці на російському РосКоні. Наталія Щерба неодноразово заявляла, що в серії планується рівно шість книг. Спочатку було випущено три книги, а потім ще три, раз в рік. Остання, шоста книга серії вийшла в листопаді 2014 року.

Stacey, Knopo4ka, Meri Poppins та 6 іншим подобається це.
  2. Irysya

Irysya Книгофан

Повідомлення:
    1.847
    Симпатії:
    4.349
    Стать:
    Жіноча
    Можете вітати мене з першою прочитаною книгою цього року благодарность Отож, Часодії) Проголосувавши в темі, так само як Кнопочка, подумала, а може не треба було фентезі? але діватись вже нікуди))) скачала я першу частину.
    книжка захопила. написана легко і прикольно. Як я вже писала, мені зовсім до Поттера не схоже. Мені швидше тяжіє до Північного сяйва, до Гордівниці Крюкової :bbb91: Якщо чесно, то рос мені звучить краще. Зараз точно вже не сприйнялась би ні Василинка, ні Олена прикольный
    І ще - оскільки я терзалась сумнівами взагалі щодо прочитання, і уявлялось, що то як Поттер кожна книжка в принципі має завершення, то думала спинюсь точно на першій, як ми і планували читати. А ні прикольный Книжка то заманіловка - обірвалась на самому цікавому місці, тому зараз перерва, а після канікул - продовжуюдЕвОчка

Knopo4ka, Lucky, Meri Poppins та 9 іншим подобається це.
  3. Firejuli

Firejuli Книголюб

Повідомлення:
    336
    Симпатії:
    1.907
    Стать:
    Жіноча
    IMG_2851.JPG Дівчата ось такий подарунковий набір з сюрпризом можно у Львові купити !!!є і на українській мові і на російський

Останнє редагування: 11 січ 2017
    Knopo4ka, Lucky, Meri Poppins та 5 іншим подобається це.
  4. Auroraten

Auroraten Читач книг

Повідомлення:
    71
    Симпатії:
    754
    Стать:
    Жіноча
    Кума минулого року купувала цей набір у Франківську у маленькій книгарні в центрі навпроти (перепрошую) громадських туалетів. Там збоку поруч ще Львівська майстерня шоколаду.
    Продавець за окрему плату пропонував "дарственную надпись" від авторки.

Meri Poppins, Nadushka, ludmilka-milka та 2 іншим подобається це.
  5. ludmilka-milka

ludmilka-milka Книголюб

Повідомлення:
    800
    Симпатії:
    2.524
    Стать:
    Жіноча
    То якою мовою краще читати?

Firejuli подобається це.
  6. Ирина

Ирина Книголюб

Повідомлення:
    550
    Симпатії:
    1.827
    Стать:
    Жіноча
    Думаю що російською, це мова оригінала.

Nadushka, Firejuli, ludmilka-milka та ще 1-му подобається це.
  7. Lady Chatterley

Lady Chatterley Книгоман

Повідомлення:
    4.175
    Симпатії:
    13.536
    Стать:
    Жіноча
    Я почала читати, ну не знаююююю, не знаю:)

На ГП геть мені не подібне, дійсно на Полярне сяйво більше, але ще більше !!! на Таню Гротер навіть, таке росєйськеє, фанфік на ГП, пояснюю, воно мені таке дуже російським акцентом, не знаю, як і де зараз авторка, але по цій книзі враження, що з нами її пов'язує хіба місце народження, більше нічого....

Останнє редагування: 12 січ 2017
    Knopo4ka, Margaruta, Irysya та ще 1-му подобається це.
  8. Firejuli

Firejuli Книголюб

Повідомлення:
    336
    Симпатії:
    1.907
    Стать:
    Жіноча
    Я російською буду читати, вже всі частини скачала.... але ще Гарпа дочитую... хоча вже сумую за фентезі..

Auroraten та Irysya подобається це.
  9. Ирина

Ирина Книголюб

Повідомлення:
    550
    Симпатії:
    1.827
    Стать:
    Жіноча
    IMG_7363.JPG
    На бомжику продають 60 грн за книгу. 1 і 2 частина

Firejuli та Pr. Mcgonagall подобається це.
  10. Meri Poppins

Meri Poppins Книгоман

Повідомлення:
    3.479
    Симпатії:
    9.829
    Стать:
    Жіноча
    Я теж почала читати. До Поттера - ні, не схожа. Дуже російська - так, мабуть, все таки якось авторка мала ту премію в Росії вигравати. Прочитала відсотків 20, можливо вона мені сподобається.

Knopo4ka, Irysya, Firejuli та 2 іншим подобається це.
  11. Ирина

Ирина Книголюб

Повідомлення:
    550
    Симпатії:
    1.827
    Стать:
    Жіноча
  12. ludmilka-milka

ludmilka-milka Книголюб

Повідомлення:
    800
    Симпатії:
    2.524
    Стать:
    Жіноча
    Я вже скачала російською - дочка від ранку "зависла" над книгою, що дуже радує, бо попередні дні дивилась мультики і кіно

Pr. Mcgonagall та Irysya подобається це.
  13. Pr. Mcgonagall

Pr. Mcgonagall Книгофан

Повідомлення:
    2.255
    Симпатії:
    7.374
    Стать:
    Жіноча
    Теж почала, затягує одразу. Написано легко, але воно мені нагадує стилем написання якісь радянські дитячі твори (хоча так зразу і не назву твору ніякого), поки не бачу нічого проросійського, таки більше прорадянське.

Knopo4ka, Margaruta, Lady Chatterley та 4 іншим подобається це.
  14. Lady Chatterley

Lady Chatterley Книгоман

Повідомлення:
    4.175
    Симпатії:
    13.536
    Стать:
    Жіноча
    А, тотне янг адулт? або дитяча?

От не розумію, якого біса, білки і зайці роздягли 13- ти літню дитину і так вона шарахається 20 сторінок, що за брєд!!!

15. Meri Poppins

Meri Poppins Книгоман

Повідомлення:
    3.479
    Симпатії:
    9.829
    Стать:
    Жіноча
    Це типу як в казках))) Пташечки сукні приносять,прикраси)))) А тут трохи осучаснили))) ,білочки допомагають роздягнутись)))) Але я щось не робила акцент на цьому моменті. Певно,як би ти, Аня, не написала,я б і не зауважила.

До речі ,я дочитала. Ну мені гарно пішла. Після Гюго , відпочинок для мозку. А ще за останній рік я звикла до фентазі,тому фукати точно не буду. Трохи Щерба занадто закрутила з чарами,з різними істотами і тими ключами,як на мене перебор і через це не завжди розумієш, що то взагалі твориться. Але я хочу знати що там далі, зацікавили мене ці підліткові стосунки))))
    Часодії для мене стали якоюсь сумішшю Нарнії, Алисы в Зазеркалье,а ще в років так 10-12 читала якісь російські детективчики для підлітків,вже не пам'ятаю що то було,але на них теж схоже.
    Поставила я 7 Часовому ключу. Вони мені десь на рівні з Нарнією. Їм ставила по 7-8 ,тому і тут вирішила.
    Ну і наступні частини також спробую читати. Стало цікаво що там далі.

Auroraten, Irysya, Knopo4ka та ще 1-му подобається це.
  16. Knopo4ka

Knopo4ka Книголюб

Повідомлення:
    787
    Симпатії:
    4.551
    Стать:
    Жіноча
    А мене щось зовсім не затягує
    Прочитала четверту частину, якогось захоплення чи мегазацікавлення поки немає, лиш злюсь на всіх, хто знущається так над Василисою прикольный
    І на Гаррі Поттера зовсім не схоже

Auroraten подобається це.
  17. Irysya

Irysya Книгофан

Повідомлення:
    1.847
    Симпатії:
    4.349
    Стать:
    Жіноча
    А хтось має 6 книгу? бо бачу - засада скачати...

18. Meri Poppins

Meri Poppins Книгоман

Повідомлення:
    3.479
    Симпатії:
    9.829
    Стать:
    Жіноча
    Так,не схоже. Поттер якась доросліша книза,якась більш зріла.
    Не знаю,чи то я така стала з дітиськами чи то що,але мені хочеться щось таке дитяче,казкове читати, не напряжне. Ось другу частину почала.

Auroraten, Pr. Mcgonagall, Knopo4ka та ще 1-му подобається це.
  19. Soulless

Soulless Книголюб

Повідомлення:
    864
    Симпатії:
    2.953
    Стать:
    Жіноча
    Я собі замовила на букопті першу частину українською, тепер в очікуванні, так що @Marisha , як тільки отримаєш книжки, свисти, бо мене вже цікавість з'їдає)))

Margaruta та Meri Poppins подобається це.
  20. Meri Poppins

Meri Poppins Книгоман

Повідомлення:
    3.479
    Симпатії:
    9.829
    Стать:
    Жіноча
    Пише,що попередня дата отримання сьогодні. Думаю,що після обіду буде. Якщо не дуже велика посилка,то сьогодні ж і заберу,якщо велика,то завтра чоловік візьме.
    Я вже сама хочу подивитись.

Margaruta подобається це.

Поділитися цією сторінкою