"Франческа. Повелителька траєкторій", "Франческа. Володарка офіцерського жетона"Бату Дорж

Тема у розділі 'Гумор та сатира', створена користувачем Irysya, 10 жов 2019.

1. Irysya

Irysya Книгофан

Повідомлення:
    1.847
    Симпатії:
    4.349
    Стать:
    Жіноча
    [​IMG][​IMG]
    У минулому Андрій Васильєв працював ведучим новин і готував репортажі з гарячих точок. А сьогодні він — оператор корекції траєкторій Центру керування польотами Національного управління з аеронавтики та досліджень космічного простору США.

Герої його книжки, працівники НАСА, відповідають за траєкторії і орієнтацію сателітів, а також за підведення космічних кораблів на підхідні орбіти до міжнародних космічних станцій. У часі космічних робочих буднів з Доржем, його напарницею Франческою, полковником Вескоттом, Сарою, професором Расселом та іншими постійно трапляються кумедні та незвичайні історії. Найчастіше у різні халепи потрапляє сицилійка Франческа. Усе, до чого вона торкається, вибухає, горить і розбивається... А космос близько.

Останнє редагування: 28 жов 2019
    Stacey та ariannagres подобається це.
  2. Irysya

Irysya Книгофан

Повідомлення:
    1.847
    Симпатії:
    4.349
    Стать:
    Жіноча
    Почала читати. Чудова книжка, легка і весела, дуже гарний вибір для похмурої моментами осені) надіюсь, далі буде ще краще)

Stacey та Ирина подобається це.
  3. Irysya

Irysya Книгофан

Повідомлення:
    1.847
    Симпатії:
    4.349
    Стать:
    Жіноча
    Сьогодні сміялася до сліз, чудові історії)

Stacey подобається це.
  4. Nadushka

Nadushka Книгофан

Повідомлення:
    2.486
    Симпатії:
    7.921
    Стать:
    Жіноча
    Мені тоже так зайшла, просто супер. Але для мене стало відкриттям, що книга написана українською, я думала що це як мінімум переклад з російської, а то і англійської. Але автор в книзі не одноразово згадує Україну, навіть Івано- Франківськ, намагається, не завжди вдало, але якось пояснити американцям ту чи іншу ситуацію в Україні.
    Вчора дочитала, дуууже хочу ще другу частину прочитати.

Irysya подобається це.
  5. Irysya

Irysya Книгофан

Повідомлення:
    1.847
    Симпатії:
    4.349
    Стать:
    Жіноча
    Аналогічно. Ставлю 10, дуже припала до душі

6. ariannagres

ariannagres Книгофан

Повідомлення:
    1.207
    Симпатії:
    4.350
    Стать:
    Жіноча
    Надя, на зустрічі він багато розповідав про себе. Дорж Бату довго жив у Росії, потім в Україні. І коли підписував книгу -я сказала, що з Франківська, то сказав, що рідне місто

Nadushka подобається це.
  7. Nadushka

Nadushka Книгофан

Повідомлення:
    2.486
    Симпатії:
    7.921
    Стать:
    Жіноча
    Я вже побачила в блозі ВСЛ його розповідь із зустрічі.
    Слухайте, але Франческа це просто нєчто, постійно умудрятися вляпуватися в якусь халепу)

Irysya та ariannagres подобається це.
  8. Irysya

Irysya Книгофан

Повідомлення:
    1.847
    Симпатії:
    4.349
    Стать:
    Жіноча
    Мені здається, це - талант)

9. Marta

Marta Перехожий

Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    10
    Стать:
    Жіноча
    Він такий талановитий, дотепний і справжній. Я тепер фанат "Франчески", була на зустрічах-лекціях з ним, людина справді фанат своєї справи.
    Книжка цікава, весела і така якась тепла для мене, купила другу частину, скоро візьмуся і за неї.

Stacey, Nadushka, Irysya та ще 1-му подобається це.
  10. Irysya

Irysya Книгофан

Повідомлення:
    1.847
    Симпатії:
    4.349
    Стать:
    Жіноча
    А ви знали, що у Франчески аутизм? :ссс18:

11. Marta

Marta Перехожий

Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    10
    Стать:
    Жіноча
    Так, автор давно про це говорив, ше на презентаціях першої книги. Але це, як я розумію, синдром Аспергера, високофункціональний аутизм

Irysya подобається це.
  12. Irysya

Irysya Книгофан

Повідомлення:
    1.847
    Симпатії:
    4.349
    Стать:
    Жіноча
    Я просто почала читати книжку. Презентації не чула. Тому для мене було шоком, що журналістка в інтерв'ю з автором називає Франческу інвалідом шОк

13. Nadushka

Nadushka Книгофан

Повідомлення:
    2.486
    Симпатії:
    7.921
    Стать:
    Жіноча
    Іруся, про це в книжці пише і я не уважно читала? Чи ти з інтерв'ю дізналася?

14. Marta

Marta Перехожий

Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    10
    Стать:
    Жіноча
    В книжці він про це не пише.

15. Marta

Marta Перехожий

Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    10
    Стать:
    Жіноча
    Мда, журналістка така обмежена...

16. Irysya

Irysya Книгофан

Повідомлення:
    1.847
    Симпатії:
    4.349
    Стать:
    Жіноча
    Це свіжесеньке інтерв'ю. Ну вона не обмежена типу) зараз пошукаю як пише про це Дорж)

Не пише. Тому я була наскільки в щоці, адже по його роздовідях взагалі такого висновку я не можу дійти...

17. Irysya

Irysya Книгофан

Повідомлення:
    1.847
    Симпатії:
    4.349
    Стать:
    Жіноча
    Мене коробить від такої постановки питання, проте от позиція автора...

В Україні мені виносить мізки це дурнувате правило, коли журналісти мусять надсилати інтерв‘ю «на вичитку». Це така дика маячня, котра ніяк не налазить мені на голову.

Але dura lex sed lex, і законослухняна Марія Чадюк з газети The Day Newspaper надіслала мені інтерв‘ю у пошту. Пробачте, Марічко, я його навіть не відкривав

Але все вийшло чудово!

Просто хочу навести одну цитату:
    «Я не можу сказати, що “Франческа. Повелителька траєкторій” — це книжка про інваліда (а подивімося правді в очі, Франческа в Україні сприйматиметься як інвалід). На минулому “Книжковому Арсеналі” мені випала честь вести презентацію книжки норвезької письменниці Iben Akerlie “Ларс.LOL” від Видавництво Старого Лева, у перекладі Natalia Ilishchuk. Це книжка про дівчинку, яка зрадила друга — хлопчика з синдромом Дауна — й потім виправляла цю помилку. У Норвегії це книжка — про дружбу й про зраду, а в Україні — це книжка про хлопчика із синдромом Дауна. Ставлення до неї якраз показує, як відбувається сприйняття таких людей у Норвегії та Україні. Такі реалії, і ми мусимо про це пам’ятати. Колись і в нас “Ларс.LOL” буде сприйматися як книжка про стосунки».

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3283880311630050&id=100000243415384

18. Irysya

Irysya Книгофан

Повідомлення:
    1.847
    Симпатії:
    4.349
    Стать:
    Жіноча
  19. Irysya

Irysya Книгофан

Повідомлення:
    1.847
    Симпатії:
    4.349
    Стать:
    Жіноча
    Дівчата, перепрошую, не добре зрозуміла, тепер уважно прочитала саме інтерв'ю, це не журналістка, а сам автор так каже. Хоча мені здається це нереальним. З його книги я не можу сприйняти Франческу інвалідом. Цікава, жива, феєрична, трохи дитяча, але не інвалід.

20. Marta

Marta Перехожий

Повідомлення:
    8
    Симпатії:
    10
    Стать:
    Жіноча
    В Україні за нормами законодавства люди з аутизмом, рас, синдромом дауна тощо вважаються людьми з інвалідністю. Думаю, то лише в країнах пост совка таке ставлення.
    Але ці люди просто ментально інші, в них інакше світосприйняття, часом погана комунікація, проте вони не хворі, як це подають в нас. Нам ще лупати і лупати сю скалу...

Pr. Mcgonagall подобається це.

Поділитися цією сторінкою