"Франческа. Повелителька траєкторій" Бату Дорж

Тема у розділі 'Гумор та сатира', створена користувачем Irysya, 10 жов 2019 у 19:47.

1. Irysya

Irysya Книгофан

Повідомлення:
    1.835
    Симпатії:
    4.348
    Стать:
    Жіноча
    У минулому Андрій Васильєв працював ведучим новин і готував репортажі з гарячих точок. А сьогодні він — оператор корекції траєкторій Центру керування польотами Національного управління з аеронавтики та досліджень космічного простору США.

Герої його книжки, працівники НАСА, відповідають за траєкторії і орієнтацію сателітів, а також за підведення космічних кораблів на підхідні орбіти до міжнародних космічних станцій. У часі космічних робочих буднів з Доржем, його напарницею Франческою, полковником Вескоттом, Сарою, професором Расселом та іншими постійно трапляються кумедні та незвичайні історії. Найчастіше у різні халепи потрапляє сицилійка Франческа. Усе, до чого вона торкається, вибухає, горить і розбивається... А космос близько.

Stacey та ariannagres подобається це.
  2. Irysya

Irysya Книгофан

Повідомлення:
    1.835
    Симпатії:
    4.348
    Стать:
    Жіноча
    Почала читати. Чудова книжка, легка і весела, дуже гарний вибір для похмурої моментами осені) надіюсь, далі буде ще краще)

Stacey та Ирина подобається це.
  3. Irysya

Irysya Книгофан

Повідомлення:
    1.835
    Симпатії:
    4.348
    Стать:
    Жіноча
    Сьогодні сміялася до сліз, чудові історії)

Stacey подобається це.
  4. Nadushka

Nadushka Книгофан

Повідомлення:
    2.480
    Симпатії:
    7.917
    Стать:
    Жіноча
    Мені тоже так зайшла, просто супер. Але для мене стало відкриттям, що книга написана українською, я думала що це як мінімум переклад з російської, а то і англійської. Але автор в книзі не одноразово згадує Україну, навіть Івано- Франківськ, намагається, не завжди вдало, але якось пояснити американцям ту чи іншу ситуацію в Україні.
    Вчора дочитала, дуууже хочу ще другу частину прочитати.

Irysya подобається це.
  5. Irysya

Irysya Книгофан

Повідомлення:
    1.835
    Симпатії:
    4.348
    Стать:
    Жіноча
    Аналогічно. Ставлю 10, дуже припала до душі

6. ariannagres

ariannagres Книгофан

Повідомлення:
    1.205
    Симпатії:
    4.350
    Стать:
    Жіноча
    Надя, на зустрічі він багато розповідав про себе. Дорж Бату довго жив у Росії, потім в Україні. І коли підписував книгу -я сказала, що з Франківська, то сказав, що рідне місто

Nadushka подобається це.
  7. Nadushka

Nadushka Книгофан

Повідомлення:
    2.480
    Симпатії:
    7.917
    Стать:
    Жіноча
    Я вже побачила в блозі ВСЛ його розповідь із зустрічі.
    Слухайте, але Франческа це просто нєчто, постійно умудрятися вляпуватися в якусь халепу)

Irysya та ariannagres подобається це.
  8. Irysya

Irysya Книгофан

Повідомлення:
    1.835
    Симпатії:
    4.348
    Стать:
    Жіноча
    Мені здається, це - талант)

9. Marta

Marta Перехожий

Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    7
    Стать:
    Жіноча
    Він такий талановитий, дотепний і справжній. Я тепер фанат "Франчески", була на зустрічах-лекціях з ним, людина справді фанат своєї справи.
    Книжка цікава, весела і така якась тепла для мене, купила другу частину, скоро візьмуся і за неї.

Stacey, Nadushka, Irysya та ще 1-му подобається це.
  10. Irysya

Irysya Книгофан

Повідомлення:
    1.835
    Симпатії:
    4.348
    Стать:
    Жіноча
    А ви знали, що у Франчески аутизм? :ссс18:

11. Marta

Marta Перехожий

Повідомлення:
    4
    Симпатії:
    7
    Стать:
    Жіноча
    Так, автор давно про це говорив, ше на презентаціях першої книги. Але це, як я розумію, синдром Аспергера, високофункціональний аутизм

Поділитися цією сторінкою