Флудилка

Тема у розділі 'Оффтопік', створена користувачем Stacey, 9 січ 2015.

Статус теми:
Закрита.
  1. Lady Chatterley

Lady Chatterley Книгоман

Повідомлення:
    4.174
    Симпатії:
    13.558
    Стать:
    Жіноча
    А тотово ханні пробувала?
    Я , холєра ту колу страшне люблю hesitate2
    у мене від неї аж молоко прибуває:))))
    Ну і від любого алкоголю є зранку важкість в голові, та і під час балю якась важкість в шлунку, якщо є багато смаколиків, а от від того віскі з колою не тошнить, не важко, зранку, як огірочок:)))))

Stacey, Mandarunka та Pr. Mcgonagall подобається це.
  2. milka

milka Книгофан

Повідомлення:
    2.844
    Симпатії:
    7.501
    Стать:
    Жіноча
    Ти знаєш, я сьогодні приїхала зі Львова, бо туди приїхав мій кавалер з Америки, я мала білет назад наступного тижня, але саме сьогодні з ним вирішила розійтись, і зараз у мене такий настрій, що реально темка мене спокушає, бо так і хочеться напитись:ссс28: добре, що вже пізно, розбираю чемодан і піду спати hesitate
    Джим Бім Хані? здається не пила, вже не памятаю...А колу я теж люблю, але завжди б'ю себе по руках, коли мені особливо влітку на річку хочеться її купити a:ссс41:деколи, правда, вдається спокуситись, але вже от експериментувати її з алкоголем, як в молоді роки, не хочу, бо то така убивча для здоров'я суміш...і для голови axixi

Останнє редагування: 2 кві 2016
    Stacey, Mandarunka, Pr. Mcgonagall та ще 1-му подобається це.
  3. Lady Chatterley

Lady Chatterley Книгоман

Повідомлення:
    4.174
    Симпатії:
    13.558
    Стать:
    Жіноча
    О, то точно щось би пасувало таке добре випити! Якусь піжама паті організувати:)
    То то хані отак виглядає:)

35%, ну всі всі його хвалять:)

Stacey та Mandarunka подобається це.
  4. milka

milka Книгофан

Повідомлення:
    2.844
    Симпатії:
    7.501
    Стать:
    Жіноча
    Ааа, Джек Деніелз a:ссс41: цей ханні особливо дуже в Німеччині зараз популярний)) так-так, чула за нього, але ще не пробувалаhesitate Я останній десь рік лише щось легеньке п'ю, типу пива чи вина... і то бажано останнім часом натурального червоного хочеться, глінтвейном себе часто балую (маю домашнє вино з винограду з нашої дачі, даю меду, корицю, ванільного цукру трошечки, і смакота!)akrasotaМи нашій бабусі від склерозу домашнього вина даємо, то я зразу сказала, що теж маю склероз, і мені треба пити в цілях профілактики a:ссс41:

Margaruta, Stacey, Mandarunka та ще 1-му подобається це.
  5. Mandarunka

Mandarunka Книгофан

Повідомлення:
    1.936
    Симпатії:
    5.233
    Стать:
    Жіноча
    мохіто я теж люблю, а з колою ром мені подобається, і також десь 30 на70 і щоб багато льоду, якраз вчора такий коктейльчик пила)))

Lady Chatterley, Stacey та Pr. Mcgonagall подобається це.
  6. Stacey

Stacey Книгоман

Повідомлення:
    3.289
    Симпатії:
    9.092
    Я міцні не п"ю (ну окрім самбуки) і ось так одного разу, я типу, фся такая растакая, горілку ні-ні, всі решта пили горілку, а я сама вино! Ось так і вийшло що я сама по-трошки того вина, і так нализалась, що чоловік мене відвозив додому тільки з третього таксі, бо на перших два я не змогла вийти :ddd6:

Margaruta, Mandarunka, Nadushka та 3 іншим подобається це.
  7. milka

milka Книгофан

Повідомлення:
    2.844
    Симпатії:
    7.501
    Стать:
    Жіноча
    Згадала, що колись читала в новинах, що десь в Америці чи де, померла відносно молода жінка, яка жити не могла без кока-коли, пила її щодня по кілька бутилок, і померла від того, що та хімія розїла їй внутрішні органи, якось так. Ви не чули цей скандал на весь світ? І ще бачили відео, як кока гарно відмиває іржу на автівках, краще любих хімікатів? ))) короче я від тих новин стараюсь то не пити, лише в дууже крайніх випадках, може раз на рік))

Mandarunka та Pr. Mcgonagall подобається це.
  8. Knopo4ka

Knopo4ka Книголюб

Повідомлення:
    790
    Симпатії:
    4.564
    Стать:
    Жіноча
    Ну й тема у флудилці :)))
    А я вчора пішла замість Максима на дит. день народження подарунок передати. І щось того Асті перебрала, так голові важко сьогодні :))

Margaruta, Mandarunka, Stacey та 2 іншим подобається це.
  9. Pr. Mcgonagall

Pr. Mcgonagall Книгофан

Повідомлення:
    2.288
    Симпатії:
    7.418
    Стать:
    Жіноча
    А я ващє сижу і вам завидую)))

Mandarunka подобається це.
  10. Читачка

Читачка Книгофан

Повідомлення:
    1.547
    Симпатії:
    7.766
    Стать:
    Жіноча
    А я присіла на Апероль, а ще мій напій - Бушмілс з яблучним соком, та й взагалі - я знаюся на бухлі )))) Але от облік фінансів змушує протверезіти, за це сьогодні вип'ю smex

Lady Chatterley, Mandarunka, Stacey та 2 іншим подобається це.
  11. Nadushka

Nadushka Книгофан

Повідомлення:
    2.528
    Симпатії:
    7.996
    Стать:
    Жіноча
    О, така розмова цікава пішла, при чому з багатьма нe знайомими для мeнe словами))) А я нe дужe на алкоголі розуміюся, люблю ламбруско, фраголіно і всякі такі лeгкі напівсолодкі вина, міцні напоі нe дужe. Можу якщо гарна компанія і хороша закуска в поєднанні з моім настроєм випити пару рюмок горілки, коньяк взагалі нe люблю, він мeні якимись травами смeрдить, навіть якщо дужe хороший і дорогий. По тій самій причині і віскі ніколи нe пробувала, мeні здається він на коньяк схожий. Ром купляю, алe виключно для мохіто, навіть м'яту собі посадила для нього. Дужe рідко можу щe випити лікeр, алe вони для мeнe або заміцні або засолодкі)))

Margaruta, Mandarunka, Pr. Mcgonagall та ще 1-му подобається це.
  12. Stacey

Stacey Книгоман

Повідомлення:
    3.289
    Симпатії:
    9.092
    Скоро буде перша закрита тема на 100 сторінок:ссс51::ссс51::ссс51:
    Боооже як це трєпєтно:ссс52:

Margaruta, Nadushka, Pr. Mcgonagall та 2 іншим подобається це.
  13. Mandarunka

Mandarunka Книгофан

Повідомлення:
    1.936
    Симпатії:
    5.233
    Стать:
    Жіноча
    Флудилки завжди рулять))))

Nadushka, Pr. Mcgonagall та Stacey подобається це.
  14. Margaruta

Margaruta Книгофан

Повідомлення:
    2.436
    Симпатії:
    6.371
    Стать:
    Жіноча
    О, а я найбільше люблю шампанське брют, охолоджене. Одного разу випила дві пляшки за вечір прикольный
    Коли ходжу у Піцу плюс, то замовляю собі там або Ламбруско, або Просеко. Ех, може би то якусь алкогольну зустріч організувати? a:bbb95:

Pr. Mcgonagall, Nadushka, milka та 2 іншим подобається це.
  15. Stacey

Stacey Книгоман

Повідомлення:
    3.289
    Симпатії:
    9.092
    @Mandarunka а то у тебе книжечка на подарунок? @milka-2010 вітаю з 2 місцем! podarok
    @tuchka вітаю з 3 місцем! a:ссс44:
    Дівчата, у кого розмальовки всі?
    @Knopo4ka маєш якісь контакти з Метелик, чи я питаю її у приват? Бо то їй треба ту книжечку що у тебе)))
    Але боротьба між 1 і 2 місцем була нереальна, не на життя а на смерть!!! :ddd1::ddd6:
    Дівчата, дякую усім за участь!
    @Lady Chatterley ДЯКУЮ за ідею і спонсорство!!! a:ссс39:a:ссс39:a:ссс39:a:ссс2:a:ссс2:a:ссс2:

Lady Chatterley, Pr. Mcgonagall, Nadushka та 3 іншим подобається це.
  16. Stacey

Stacey Книгоман

Повідомлення:
    3.289
    Симпатії:
    9.092
    Оу оу оу, я б теж хтіла на таке дрінк паті потрапити smexsmexsmex
    З книжками якось будемо пов"язувати?smex2smex2

Mandarunka, Lady Chatterley, milka та ще 1-му подобається це.
  17. Mandarunka

Mandarunka Книгофан

Повідомлення:
    1.936
    Симпатії:
    5.233
    Стать:
    Жіноча
    чому б і ніotdyx
    у мене:bbb:

Stacey та Margaruta подобається це.
  18. ludmilka-milka

ludmilka-milka Книголюб

Повідомлення:
    830
    Симпатії:
    2.581
    Стать:
    Жіноча
    А я з теми про веди потрапила у флудилку))) і здивувалась. Хіба по ведах п'ють спиртні напої, чи то я не ті статті читаю? )) просвітіть мене

19. milka

milka Книгофан

Повідомлення:
    2.844
    Симпатії:
    7.501
    Стать:
    Жіноча
    Дуже дякую!!!a:ссс66: До речі, я так від самого початку хотіла "Грішницю", і вона мене до неї привела! akrasotaТо вже потім подумала, що і про тварин цікава книженція, пригодиться, теж люблю дуже такі речі енциклопедичні та цікаві вичитувати, то вже пробувала за неї позмагатись трошки hesitate
    Настя, а у мене є вже така розмальовка "Квіткова" (мені Оксана в обміннику подарувала, якщо памятаєте), тому я б хотіла мою виграну розмальовку подарувати 4-му місцю, якщо можна! (я про це зразу подумала, якщо займу 2 місце) a:ссс41:

Останнє редагування: 4 кві 2016
    Pr. Mcgonagall, Stacey та Margaruta подобається це.
  20. Nadushka

Nadushka Книгофан

Повідомлення:
    2.528
    Симпатії:
    7.996
    Стать:
    Жіноча
    Я буквально вчора почала читати три товарищі Рeмарка, прочитала відсотків 10, то поки що ці товарищі тількі бухають axixi більшe поки що ніяких асоціацій нe виникає.

Mandarunka, Pr. Mcgonagall, Stacey та ще 1-му подобається це.
Статус теми:
Закрита.

Поділитися цією сторінкою