Флудилка

Тема у розділі 'Оффтопік', створена користувачем Stacey, 9 січ 2015.

Статус теми:
Закрита.
  1. Gafijka

Gafijka Книголюб

Повідомлення:
    640
    Симпатії:
    3.147
    Стать:
    Жіноча
    Ой, я таке хочу :bbb97:
    Хочу реально відпочити і ні про що не думати.
    Ми з чоловіком теж 10 днів самого моря не можем витримати, два рази їздили, то більшість часу йшло на екскурсії, але то було без дитини.
    А тепер чоловік пропонує брати моїх батьків з собою, щоб було на кого лишити Сашу, щоб можна було на екскурсію поїхати чи просто вечером кудись підти a:ссс35:

Минулого року були в Болгарії, знімали апартаменти на 4 поверсі, балкон виходив просто на море, внизу були каміння і хвилі прямо під ногами розбивалися об нього. То було мега круто akrasota

plach чого мені ніхто нічого такого не підсовує .
    Я поки що Болгарію відкидаю як варіант, бо переживаю що Саші буде дорога затяжка, він переїзди дуже погано переносить, а поїздом чи авіа дуже дорого ((
    а от якби були якісь супер дешеві тури чи Туреччина чи інші країни, я б полетіла. Але то треба мати дуже добрих знайомих в тій сфері, бо ті що в мене чи моїх батьків є , то минулого року "по знайомству і зі знижкою" пропонували , те що я знашла дешевше в першому ж попавшомуся турагенстві

Останнє редагування: 7 кві 2016
    Mandarunka, ludmilka-milka, Knopo4ka та 2 іншим подобається це.
  2. milka

milka Книгофан

Повідомлення:
    2.843
    Симпатії:
    7.500
    Стать:
    Жіноча
    А я вже пару років кажу, що давайте зробимо масову зустріч в Косовіaxixi
    Ксюха, ти хіба не позаминулого року в Болгарії була? бо то вже таке враження, що то трохи давніше булоa:ссс71:
    А я б і від Болгарії тепер не відмовилась, давно ніде не їздила за межі, а вона сама дешева наразі... a:ссс41:

Я у Львові, до речі, того тижня була у львівському архіві і подала заявку на довідку про переселення моєї бабусі з Польщі, буду пробувати зробити на базі цього репатріаційну шенген візу на 2-5 років, а то тим безвізовим режимом навіть не пахне. Правда на довідку треба аж до 3 місяців чекати...а потім ще на ту візу, ех, так і літо пройде...

Mandarunka, Margaruta, Gafijka та ще 1-му подобається це.
  3. Gafijka

Gafijka Книголюб

Повідомлення:
    640
    Симпатії:
    3.147
    Стать:
    Жіноча
    та я тільки "ЗА"
    то було поза минулого року.
    а ще я в Болгарію не дуже хочу, бо цього року там буде купа росіян. Їм же ж Туреччину закрили, в Крим вони не спішать, то тепер всі масово ринулися до Болгарії.

Margaruta та milka подобається це.
  4. Gafijka

Gafijka Книголюб

Повідомлення:
    640
    Симпатії:
    3.147
    Стать:
    Жіноча
    а карту поляка? чи то там щось більше для того треба?

5. Knopo4ka

Knopo4ka Книголюб

Повідомлення:
    790
    Симпатії:
    4.564
    Стать:
    Жіноча
    Та не вопрос, можемо і таке організувати a:ссс37:
    Знаю, що ще й @Мар'яна літом може бути в тих краяхa:ссс41:

Margaruta та milka подобається це.
  6. milka

milka Книгофан

Повідомлення:
    2.843
    Симпатії:
    7.500
    Стать:
    Жіноча
    карту поляка роблять, якби бабуся була полячка, а вона українка, просто виселили її всю сімю з Польщі, там залишились 5 га землі, будинок 200 м3, стайня, худоба, ну короче вся господарка і т.д. Тому вона має все життя тут пільги, на комуналку і т.д, ну і діти та внуки переселенців (і їх чоловіки чи дружини) мають право на репатріаційну візу, якщо чистий паспорт дають на 2 роки, якщо є хоч одна віза- то на 5 років.
    Мені от цікаво, на скільки мені можуть дати, бо в старому паспорті мала повно всяких віз, навіть бельгійську, швейцарську, німецьку, литовську, то ясно крім польських, угорських, хорватської...А в новому паспорті маю лише одну італійську, і то 4 роки назад, а мені здається треба мати хоч одну польську (і питання чи не за останні 3 роки), і в старий паспорт можуть не дивитися?:bbb91:
    Ну якось так, буду пробувати, а там вже побачимо скільки дадуть...

Ксюха, мені часто приходять різні акції по турах, якщо шось цікаве побачу, тобі дам знати. Ти хочеш втрьох з дитиною їхати?

Mandarunka та Gafijka подобається це.
  7. Meri Poppins

Meri Poppins Книгоман

Повідомлення:
    3.480
    Симпатії:
    9.840
    Стать:
    Жіноча
    Оксана, то наша Сельодочка може щось таке підсунути))) Ми всі рази через їхню фірму їхали. Вона завжди нам щось гарне підбирала.

8. Pr. Mcgonagall

Pr. Mcgonagall Книгофан

Повідомлення:
    2.288
    Симпатії:
    7.418
    Стать:
    Жіноча
    Щось мені здається що я і про Верховину можу тільки мріяти цього року))))) Але я точно була би не проти зустрічі там!!!!

Knopo4ka, Gafijka та milka подобається це.
  9. Читачка

Читачка Книгофан

Повідомлення:
    1.545
    Симпатії:
    7.763
    Стать:
    Жіноча
    там вже минулого року їх було дофіга. І це звичайна практика. Нам розповідали наші болгари з Варни. У них там сезон відкривається с липня, а ми наприкінці червня були (та вже на набережній в магазинах стільки сварок з росіянами було - ми аж на українську переходили), тож таксисти навіть розповідали, що от, відкриття сезону - нарешті з Росії туристи будуть. Дуже багато там того.

А ось у січні були у Варні - в аеропорту навіть все обклеєно постерами (все рос. мовою), мовляв, в нашому дьюті-фрі ваш улюблений парфум на 21% дешевше, ніж у Росії!

Таке. Мені там не сподобалося взагалі. Сама країна як країна, люди - такооооооое, унило вєщають, що треба рос. вчити добре знову, бо за Росією майбутнє.

Margaruta, Knopo4ka, Pr. Mcgonagall та 2 іншим подобається це.
  10. Lady Chatterley

Lady Chatterley Книгоман

Повідомлення:
    4.174
    Симпатії:
    13.557
    Стать:
    Жіноча
    Ми були два рази у в 10 числах вересня- краса, раз у Помор,є були під самою турцією, то там взагалі ніхто навіть російської не знав, тільки німці самі, європейці всякі, така атмосфера розслаблена, багани всі позгортались, на пляжі просторно, малолюдно, і тепло і не спека... а в 2014-ту то вже на попсовому сонячному березі і теж чоловік по відгукаф на букінгу втрафив на чисто німецьктй комплекс, за весь час один Вован був, на барі напивався і всіх смішив, бармени вічно вдавали, що нерозуміють російської і провадили його спати, ну то таке, рази 2-3 ми його бачили:) Ох тре фотки пошукати, поностальгувати:)

Mandarunka, Margaruta, Knopo4ka та 2 іншим подобається це.
  11. Lady Chatterley

Lady Chatterley Книгоман

Повідомлення:
    4.174
    Симпатії:
    13.557
    Стать:
    Жіноча
    Ааааа, і ще на пляжу європейок топлес вагооооонннннн в таку пору:))))

Margaruta, Knopo4ka та Gafijka подобається це.
  12. Gafijka

Gafijka Книголюб

Повідомлення:
    640
    Симпатії:
    3.147
    Стать:
    Жіноча
    так-так, в них це звичайне діло, а ще чоловіки з бритими ногами axixi
    Ми були в Созополі, там і європейців трохи було, а трохи і українців і росіян. Були в кінці серпня, а батьки завжди їздили кінець серпня -початок вересня, діти йдуть в школу, вже немає такого напливу туристів. Вони Обзор дуже люблять, кажуть що їм нам якраз підходить , великі піщані пляжі і спокійно.
    Аня, а то ти в Болгарії так круто відпочивала, що був найкращий відпочинок?

Knopo4ka подобається це.
  13. Gafijka

Gafijka Книголюб

Повідомлення:
    640
    Симпатії:
    3.147
    Стать:
    Жіноча
    дякую за наводку! треба спочатку оприділитися хоть приблизно що я хочу, хоть в який напрямок дивитися. Не хочу лишній раз голову морочити.

Meri Poppins подобається це.
  14. Lady Chatterley

Lady Chatterley Книгоман

Повідомлення:
    4.174
    Симпатії:
    13.557
    Стать:
    Жіноча
    Ага!!!! Мені місце не має значення головне умови, книга, шезлонг питло і фрукти для мене і їдло хлопцям, там ще кідс клуб для малого і тож я абсолютно аморфно, горизонтально провела ті дні, і то було круть, на наступний місяць одразу з того щастя завагітніла малою:)))) Всьо йду шукати фотки, така ностальгіяяяя

Mandarunka, Gafijka, Margaruta та 3 іншим подобається це.
  15. Lady Chatterley

Lady Chatterley Книгоман

Повідомлення:
    4.174
    Симпатії:
    13.557
    Стать:
    Жіноча
    Літом пахне:))
    Ой, передивилась фотки, то ми виявляється 4 дні по Румунії лазили по замках і горах, а тоді осіли в Болгарії:)
    [​IMG] [​IMG]http://vfl.ru/fotos/ca0e591412197402.html

Mandarunka, Knopo4ka та Pr. Mcgonagall подобається це.
  16. Margaruta

Margaruta Книгофан

Повідомлення:
    2.425
    Симпатії:
    6.351
    Стать:
    Жіноча
    @Lady Chatterley, бачила відео в Ютубі, перші кроки Юлі, яка краса. Вона в тебе надзвичайна akrasota

Mandarunka, Lady Chatterley, Stacey та ще 1-му подобається це.
  17. Stacey

Stacey Книгоман

Повідомлення:
    3.288
    Симпатії:
    9.091
Статус теми:
Закрита.

Поділитися цією сторінкою