Флудилка

Тема у розділі 'Оффтопік', створена користувачем Stacey, 9 січ 2015.

Статус теми:
Закрита.
  1. Pr. Mcgonagall

Pr. Mcgonagall Книгофан

Повідомлення:
    2.257
    Симпатії:
    7.374
    Стать:
    Жіноча
    Мені срочно треба на море. Самій при чому. Щоб мене ніхто не чіпав. Я тепер перехворіла і в мене такий стан що я би тільки спала і спала, треба вітамінів і вигрітись добре. Але це все тільки порожні мрії на цей рік.

Mandarunka, Nadushka, Knopo4ka та 2 іншим подобається це.
  2. milka

milka Книгофан

Повідомлення:
    2.831
    Симпатії:
    7.485
    Стать:
    Жіноча
    Читачка, я теж не сильно фанатка просидіти 10 днів на пляжі, якщо кудись їздила...особливо закордон, то більше люблю по екскурсіях поїздити, країну подивитись, в кафе посидіти біля моря, а там вже десь зранку або вечорами чи в сумі може 3 дні з 10 мені хватає на пляж, щоб вже чисто біла додому не вертатись axixi Мені 3 дні тупого лежання хватає, щоб відпочити і приїхати облізлою, як кішка hesitate

Mandarunka, Nadushka, Gafijka та ще 1-му подобається це.
  3. Meri Poppins

Meri Poppins Книгоман

Повідомлення:
    3.479
    Симпатії:
    9.829
    Стать:
    Жіноча
    І мені цього року моря не бачити. Добре, що останні два роки з'їздили хоч. Я ось намагаюсь все чоловіка з Тімою відправити, а він не ведеться, каже як це він мене з малою дитиною залишить саму, але ніхто не подумав, що з одною маленькою дитиною мені буде легше ніж з трьома хлопами, яким треба їсти готувати і розважати прикольный А такі були привабливі пропозиції на Болгарію по ранньому бронюванню. Я їх все чоловікові підсовувала, а він так і не повівся(((

Mandarunka, Nadushka, Gafijka та 5 іншим подобається це.
  4. milka

milka Книгофан

Повідомлення:
    2.831
    Симпатії:
    7.485
    Стать:
    Жіноча
    Ну слухай, ти ідеальна жінка, і більше того, в тебе ідеальний в цьому плані чоловік a:ссс41: Я не знаю чоловіків, яких би жінка відправляла без неї на море, а вони не хотілиaxixi

Mandarunka, Nadushka, Gafijka та 2 іншим подобається це.
  5. Pr. Mcgonagall

Pr. Mcgonagall Книгофан

Повідомлення:
    2.257
    Симпатії:
    7.374
    Стать:
    Жіноча
    А я просто не знаю таких жінок щоб на море чоловіка відправляли. Молодець Маріша.

Mandarunka, Gafijka, Margaruta та 2 іншим подобається це.
  6. milka

milka Книгофан

Повідомлення:
    2.831
    Симпатії:
    7.485
    Стать:
    Жіноча
    Маряна, я про це вже мовчу, мене б як мінімум жаба душила, що без мене там зажигає, а ти мусиш з немовлям сама сидіти axixi

Gafijka, Pr. Mcgonagall та Margaruta подобається це.
  7. Читачка

Читачка Книгофан

Повідомлення:
    1.544
    Симпатії:
    7.745
    Стать:
    Жіноча
    так вона ж його з дитиною заслати туди хоче, а то зовсім інша справа smex

Mandarunka, Nadushka, Gafijka та 3 іншим подобається це.
  8. milka

milka Книгофан

Повідомлення:
    2.831
    Симпатії:
    7.485
    Стать:
    Жіноча
    Скажу по секрету, чоловікам ніколи на відпочинку діти не заважають, деколи навіть навпаки tsss

Gafijka, Pr. Mcgonagall та Margaruta подобається це.
  9. Lady Chatterley

Lady Chatterley Книгоман

Повідомлення:
    4.175
    Симпатії:
    13.536
    Стать:
    Жіноча
    О, сестра Наталя:))))
    Я обожнюю море в тому плані що повзаю з шезлонга біля басейну на шезлонг біля моря.... позаминулого літа була сама крута моя відпустка в житті, готель все включено, кухня саме м'ясо і овочі, піца на басейні і лоббі бар для чоловіка з малим звичайно, і коктейлі, я 12 днів не готувала!!!!!!!!!!! і ні разу не скупалась в морі через хвилі:))))) коктейлі, книги, шезлонг, сонце, а в басейні ще й тусила команда накачаних бородатих німців- любо глянути:)))))

Ой, я б задоволенням споровадила чоловіка з сином хоч куди, хоч на Балі й Канари, лиш би з тиждень посованить в хаті в піжамі з малою і НІЧОГО не готувати, і мені б було краще, як їм:))))))

Mandarunka, Читачка, Pr. Mcgonagall та 4 іншим подобається це.
  10. Meri Poppins

Meri Poppins Книгоман

Повідомлення:
    3.479
    Симпатії:
    9.829
    Стать:
    Жіноча
    Так так, з дитиною)))) І це аргумент))), тому що чоловік аж ніяк не наважиться десь з дитиною куражити. А мені в три рази меньше клопоту дома було б)))) Розумію, що самій моря не побачити точно, то хоч дома відпочити можна. Але чоловік каже не, йому совість не дозволить. Не може він зрозуміти, що з одним хлопом легше ніж з трьома))))

Mandarunka, Knopo4ka, milka та ще 1-му подобається це.
  11. Lady Chatterley

Lady Chatterley Книгоман

Повідомлення:
    4.175
    Симпатії:
    13.536
    Стать:
    Жіноча
    Мілка, чоловікам ніщо і ніколи не заважає:))))))) Хоть тепер хоть в четвер:))))))

Mandarunka, Knopo4ka, milka та ще 1-му подобається це.
  12. Pr. Mcgonagall

Pr. Mcgonagall Книгофан

Повідомлення:
    2.257
    Симпатії:
    7.374
    Стать:
    Жіноча
    Я колись чула як один знайомий хвалився моєму братові що ходить гуляти з племінником бо на нього тоді дівки вішаються табунами)))))

Mandarunka, milka та Margaruta подобається це.
  13. Margaruta

Margaruta Книгофан

Повідомлення:
    2.370
    Симпатії:
    6.264
    Стать:
    Жіноча
    То так і скажи йому a:ссс56:

Mandarunka та Meri Poppins подобається це.
  14. Margaruta

Margaruta Книгофан

Повідомлення:
    2.370
    Симпатії:
    6.264
    Стать:
    Жіноча
    Чомусь коли я ходжу з племінницею, то такого ефекту немає a:bbb95:

Mandarunka, Nadushka, Meri Poppins та 3 іншим подобається це.
  15. milka

milka Книгофан

Повідомлення:
    2.831
    Симпатії:
    7.485
    Стать:
    Жіноча
    Чоловіки з дітьми на відпочинку насправді переважно дружать з мамочками-одиночками, що теж самі з дітьми приїхали, і щоб дітям веселіше було axixi я не раз наблюдала, як вони дітей ввечері ложили спати, і самі з тими мамочками ходили куражити десь в кафе чи на дискотеку fenА пів дороги додому на весь автобус по телефону жінкам розказують, як за ними скучили, та як їм скучно було, і по приїзді, як ми всі прощаємось, після відпочинку, то вмираю від сміху як мужики тих мамочок ніби і не знали, такі всі чемні hesitate
    Та що казати, мені самій подобаються чоловіки, що гуляють з дітьми, особливо якщо бачу, якщо вони гарно до дитини ставляться, прямо заглядєніє одне!akrasota

Mandarunka, Meri Poppins, Pr. Mcgonagall та 2 іншим подобається це.
  16. Lady Chatterley

Lady Chatterley Книгоман

Повідомлення:
    4.175
    Симпатії:
    13.536
    Стать:
    Жіноча
    Маріша, а чому, якщо є фінансова можливість, машиною я б запросто поїхала, ціця і карсіт і ухуууу, море і який "все включено" стіл:)

Mandarunka та Margaruta подобається це.
  17. Knopo4ka

Knopo4ka Книголюб

Повідомлення:
    787
    Симпатії:
    4.551
    Стать:
    Жіноча
    Я б свого з малим теж відправила на море без проблем, навіть була така ідея без того року, але він зовсім не любитель морського відпочинку, то морозився.

В Южному живе подруга свекрухина, то раз жили в неї в квартирі в місті, яка чомусь була пуста, кілька разів - на дачі в якомусь селі за містом. Але ми тоді були молоді й без дітей. Цього разу хочу на базу, щоб не заморочуватись з приготуванням-добиранням до пляжу. А саме містечко мені дуже подобається, хоч молоде, але досить розвинене, і пляжі гарні akrasota

В саму Верховину, там в чоловіка хата лишилась, приданне йогоприкольный

Mandarunka, Pr. Mcgonagall та Margaruta подобається це.
  18. Meri Poppins

Meri Poppins Книгоман

Повідомлення:
    3.479
    Симпатії:
    9.829
    Стать:
    Жіноча
    Та я вже натякала, але ж прямо не скажу, що не проти аби він з хати на тижднаь поїхав, тому що мені лень готувати. Може образитись)))

Pr. Mcgonagall та milka подобається це.
  19. Meri Poppins

Meri Poppins Книгоман

Повідомлення:
    3.479
    Симпатії:
    9.829
    Стать:
    Жіноча
    Аня, ми без машини)) Два роки автобусом їздили. А авіа зараз дорогувато виходить з усім відпочинком.

Останнє редагування: 7 кві 2016
  20. Gafijka

Gafijka Книголюб

Повідомлення:
    638
    Симпатії:
    3.136
    Стать:
    Жіноча
    О, ну то приїжжайте в Косів чи ми в Верховину smex1 Зробимо виїздну зустріч a:bbb95:

milka подобається це.
Статус теми:
Закрита.

Поділитися цією сторінкою