"Той, що біжить лабіринтом" Джеймс Дешнер

Тема у розділі 'Утопія та антиутопія', створена користувачем Margaruta, 6 лис 2020.

1. Margaruta

Margaruta Книгофан

Повідомлення:
    2.431
    Симпатії:
    6.364
    Стать:
    Жіноча
    Книга 1. Бігун у лабіринті
    Отямившись у ліфті, Томас пам'ятає тільки одне: власне ім'я. Ліфт виносить його у дивне місце, де мешкають такі самі підлітки, як він, - підлітки, яким навіщось стерли пам'ять. Усіх їх для чогось помістили у велетенський лабіринт, з якого вони от уже два роки марно шукають вихід. Але вихід знайти треба будь-що, бо дуже скоро жалюгідне, однак безпечне життя закінчиться, і чи зможе бодай хтось тоді вижити?

ariannagres подобається це.
  2. Margaruta

Margaruta Книгофан

Повідомлення:
    2.431
    Симпатії:
    6.364
    Стать:
    Жіноча
    Прочитала книжку за два дня, а потім за два дня і дві інші частини devo4kaНеможливо відірватися. Так я читала лише Сутінки і Голодні ігри.
    Антиутопія, мій улюблений жанр. Сюжет мені видався незбитим, цікавим, постійно тримає в напрузі, дуже динамічна книга.

Irysya, ariannagres та Ирина подобається це.
  3. Margaruta

Margaruta Книгофан

Повідомлення:
    2.431
    Симпатії:
    6.364
    Стать:
    Жіноча
    Щодо екранізації. Фільми самі по собі непогані, АЛЕ для чого було все перекручувати, перевертати з ніг на голову :ссс4: Сюжет навіть близько не стояв біля книги :ссс59:

Irysya подобається це.
  4. Irysya

Irysya Книгофан

Повідомлення:
    1.961
    Симпатії:
    4.528
    Стать:
    Жіноча
    от тому я практично ніколи не дивлюсь екранізації))) книги скачала, треба починати

5. Nadushka

Nadushka Книгофан

Повідомлення:
    2.528
    Симпатії:
    7.995
    Стать:
    Жіноча
    Я дальше першої глави не просунулася, хоча ці дві теж читала запоєм. Ти мене заінтригувала, Олеся. зроблю другу спробу сьогодні)))

Irysya подобається це.
  6. Irysya

Irysya Книгофан

Повідомлення:
    1.961
    Симпатії:
    4.528
    Стать:
    Жіноча
    І я сьогодні починаю)

7. Irysya

Irysya Книгофан

Повідомлення:
    1.961
    Симпатії:
    4.528
    Стать:
    Жіноча
    Книга читається легко, сюжет такий динамічний. Обовязково буду читати продовження, дуже цікаво, яка буде кінцівка)

Поділитися цією сторінкою