Солодкий подарунковий обмінник

Тема у розділі 'Бандероль', створена користувачем Meri Poppins, 18 кві 2015.

1. Knopo4ka

Knopo4ka Книголюб

Повідомлення:
    790
    Симпатії:
    4.564
    Стать:
    Жіноча
    Іринко, рада, що тобі сподобалось:) Так хотіла особисто вручити, але, на жаль, не вийшло, дякую Марині, що як завжди мене виручила:)
    А кексики і ведмедиків сама пекла, смачного:)

Mandarunka, Stacey та Meri Poppins подобається це.
  2. Stacey

Stacey Книгоман

Повідомлення:
    3.289
    Симпатії:
    9.092
    Ого, ти точно гігант Альона ))) Я, якби щось своїми руками висилала, то то було б щось із підвалу, якусь закрутку б вислала a:bbb95:

Knopo4ka подобається це.
  3. Nadushka

Nadushka Книгофан

Повідомлення:
    2.528
    Симпатії:
    7.996
    Стать:
    Жіноча
    А я з зустрічі теж повернулася з подарунком від Насті (Селедочка), ось такий
    Квіти тепер ще кращі бо бутони порозпукалися і дуже гарно пахнуть, одним словом- красота akrasota
    А це було в коробочці, все дуже смачне, знаю точно бо мені теж дісталося a:ссс13:
    І приємні подарунки для дітей. Настя, не знаю чому ти вибрала саме цих звірят, але думаю, що це не просто збіг
    Настя, ще раз дякую за такі приємнощі, сподобалось всій родині axixi

Mandarunka, Knopo4ka, Seledo4ka та 4 іншим подобається це.
  4. Stacey

Stacey Книгоман

Повідомлення:
    3.289
    Симпатії:
    9.092
    Ті тістечка мають такий вигляд, що у мене аж слинка тече a:ссс19:

Nadushka подобається це.
  5. Meri Poppins

Meri Poppins Книгоман

Повідомлення:
    3.480
    Симпатії:
    9.840
    Стать:
    Жіноча
    Дівчата, хоч ще нема два фотозвіта, але знаю точно,що ці подарунки вже в дорозі. А так як не знаю точно чи буду мати змогу пізніше відписатись, хочу наперед сказати всім велике ДЯКУЮ за участь у обміннику! Всі великі МОЛОДЦІ! Подарунки були суперові! З вами дуже приємно організовувати і приймати участь у обміннику, адже набираєшся великою купою позитиву. Надіюсь що в майбутньому в нас буде ще не один обмінник і така чудова компанія, а також приєднаються нові учасники. Ще раз ДЯКУЮ!!!

Mandarunka, Nadushka та Stacey подобається це.
  6. Stacey

Stacey Книгоман

Повідомлення:
    3.289
    Симпатії:
    9.092
    Мандаринкооооо! Щире дякую тобі ))) adjadjadj

Я забрала посилочку)

Одразу запитала на пошті, чи можна відправляти посилки в таких кольорових пакетиках - жіночка сказала що НІ ! a:ссс37: Я на неї мовчки подивилась, а вона сказала що "та то вони неправильно зробили" axixi Я кажу що може й неправильно, але як гарно a:ссс36: Але жіночка ще раз уточнила що так не робиться, так НЕ-МОЖ-НА arzhat

Дякую тобі за порушення закону Мандаринка, мені дуже сподобались ті кольорові завитушки на пакеті arespecta:ссс34:

Фотозвіт буду виставляти ввечері, і там може й поясниш мені що то за жовте симпатичне чудо і що я з ним маю робити a:ссс37:a:ссс83: Цукорниця може ?:bbb90: Може туди кавусю засипати? :bbb91:

Скажу так, у мене буде фотозвіт такий як ще ніколи в житті ні у кого не був в жодному фотозвіті a:ссс67:a:ссс67:a:ссс67:

У фотозвіті дві чоколяди-кіндерчики вже відсутні a:ссс56:

Щиро дякую тобі, я дуууже рада a:ссс69: І так спішила пакет відкривати, що той скотч кромсала ключами :ссс30:

Mandarunka, Nadushka, Knopo4ka та ще 1-му подобається це.
  7. Stacey

Stacey Книгоман

Повідомлення:
    3.289
    Симпатії:
    9.092
    Ось і фотозвіт )

Чому не такий як завжди - бо на природі ))) В дитсадочку)

Отже тут було багато всяких смакотульок ) Чоколяда, і така і сяка ) Ну чорна і кіндерова)

Чай і такий і сякий, ну тобто чорний і зелений, та ще й кава. І то все дуже гарно упановано! )

А ще такий чайничок-бананчик з ложечкою, тільки не докумекаю для чого, бо ніби чайничок, але на носику немає отвору, а отже то просто ємкість для зберігання чогось, та ось питання, чого саме )))

Кіндерики і шоколадка пішли у справу не відходячи від каси, все решта завтра, з самого ранку поп"ємо кави )))

Дуже дякую тобі, і тааак сооолодкооо дякую )))

Mandarunka, Nadushka, Gafijka та 2 іншим подобається це.
  8. Meri Poppins

Meri Poppins Книгоман

Повідомлення:
    3.480
    Симпатії:
    9.840
    Стать:
    Жіноча
    Клас, я таки побачила ще один фотозвіт))))
    Мандаринка, подарунок супер!!!

Mandarunka та Stacey подобається це.
  9. tuchka

tuchka Книголюб

Повідомлення:
    461
    Симпатії:
    1.328
    Стать:
    Жіноча
    abbb94Ось і мій подарунок
    Stacey, дуже дякую тобі за подарунки і настрійakrasota Я дуже люблю солодощі, зразу попробували карамельки - дуже смачно

Knopo4ka, Mandarunka, Meri Poppins та 3 іншим подобається це.
  10. Mandarunka

Mandarunka Книгофан

Повідомлення:
    1.936
    Симпатії:
    5.233
    Стать:
    Жіноча
    Настя, то вже на свій розсуд: може бути маленька цукерничка, може бути для вареннячка, а може просто без нічого як декор стоятти, то вже як тобі підходитьabbb94
    Мені також сказали на пошті, що не можна, але я гарно попросила і кілька раз перепитала, чи точно дійде, то мене переконали, що дійде, але наступного разу попросили так не пакуватиaxixi

Рада, що тобі сподобався подарунок (я звідкись взяла, що ти любиш саме чорний шоколад, а як відправила засумнівалась чи добре я пам"ятаю, чи з кимоь тебе поплутала:bbb90:)

Knopo4ka, Meri Poppins та Stacey подобається це.
  11. Stacey

Stacey Книгоман

Повідомлення:
    3.289
    Симпатії:
    9.092
    Подобається, дякую a:ссс2:

Більше молочний, але вісутність тої чоколяди свідчить, що і чорний подобається a:bbb95:

Я одного разу їла чорний шоколад, але там відсотків було приблизно 78%, я скажу що в цьому щось таки є a:ссс9: Він якийсь такий гіркувато-прикольний, з кавою саме те )))

Knopo4ka та Mandarunka подобається це.

Поділитися цією сторінкою