Розамунда Пилчер "В канун Рождества"

Тема у розділі 'Романтична', створена користувачем Stacey, 12 січ 2015.

1. Stacey

Stacey Книгоман

Повідомлення:
    3.288
    Симпатії:
    9.091
    Пятеро не слишком счастливых людей по воле обстоятельств оказываются в одном доме на севере Шотландии. Розамунда Пилчер с теплой, доброй улыбкой рассказывает о своих героях, и читатель начинает верить, что приближающееся Рождество обязательно принесет в их жизнь чудесные перемены. Новый роман известной английской писательницы отличают лиризм, мягкий юмор и неожиданные повороты сюжета.

2. Stacey

Stacey Книгоман

Повідомлення:
    3.288
    Симпатії:
    9.091
    По поділу на розділи нагадало "Гру престолів".

До цієї фрази "когда мне стукнуло шестьдесят" з початку книги взагалі думала що мова йде про молодь, а потім ще кілька раз дивилася, чи бува я не переплутала з "шістнадцять", а вже аж потім зрозуміла що мова йде про пенсіонерів.

Щось ніяк не можу звикнути що Горацио то пес, все у мене асоціація з котом, якесь не псяче це ім"я і все тут )))

Цікава заморочка - "мне всегда приятнее когда мои колени под столом" )

Дуже прикольний прийом - до дрібниць все розписувати: "...Елфрида пошла снять его с горелки, и Оскар последовал за ней. Он смотрел, как она заваривает чай в круглом коричневом...." - реально не просто занурюєшся в те що читаєш, а ніби живеш тим же щиттям, і відчуття що то ти ставиш заварювати той чай.

А ось це мене таааак здивувало, ну приємно здивувало.
    "Респект и уважуха" цим дітям!

Цікава фраза...але думаю не завжди вона діє як заспокійливе.

Оце харчові збоченці.
    Фуу, яке низьке виправдання!

Тааак, у Достоєвського 27 років це - не первой молодости, у Пілчер 30 років - це просто молодая женщина... Видно що чоловіки і жінки по різному дивляться на вік жінки... Ну що ж цифри цифрами, але всеодно приємніше себе вважати просто молодою жінкою, аніж жінокою не першої молодості )))

Я в таке в дитинстві гралася, так класно було!
    А це слоган Китайців! Молодці Китайці, респект їм і уважуха )))

Мене піддратовує Табіта Кеннеді.

Як може дружина священника казати таке:
    А чого це вона рискає по всій хаті, заглядає в кожну дирку?! А які кімнати внизу? А що там? А що сям? "Любопытство не порок" ?

Ця Керрі так себе фрівольненько поводить з Семом.

Заволочила мужика в хату, не дала поїхати додому, одразу запропонувала алкоголь, хоч би для початку чайку запропонувала, чи що. Вже розпорядилася що буде їсти, де спати...і це все враховуючи що вона в гостях.

Та і взагалі вони всі якісь там "на легке".

Нда...недарма книга називається "В канун Рождества", бо до самого Різдва ми не дійшли, за що вельми вдячна автору! Бо ще з десяток відкоркованих пляшок я не витримала. Скільки можна пити?!

Настрій абсолютно не підняли перед святами, ну аніскілечки, а я ж розраховувала на передноворічний взрив емоцій, ну там, закінчу читати книгу, піду складати план-меню на Новий рік, почну мізкувати як прикрасити будинок, а тут після прочитаного хочеться просто загорнутися в плед і почати читати щось інше.

Більший настрій мені б підняло гуглення новорічних прикрас )))

Незрозуміла мені "самоотверженность" Елфріди - " - Ради Оскара я готова сделать что угодно - прыгнуть со скалы, застрелиться"! Як таке може бути, заради малознайомого чоловіка на все піти? Може вона просто цим прикриває своє небажання залишитися сама на староті років?

Цікаво вони завуалювали назву відомої фірми під "Бадідас"!

І цікаво те, що малу Люсі називали "утёнком" так само як Кітніс називала свою сестру...

А ось це детальне описування і розжовування деталей спочатку подобалося, а потім було відчуття що ось-ось має щось статися трагічне чи ще щось, потім почало напрягати, а це взагалі добило!

А оце обговорення про інтимну близькість мене взагалі вбило, треба ж всім розказати як і коли це сталося...і найбільше вибішувало ось це - "ты думаешь стоит рассказать Люси? - Думаю она и так взрослая и всё поймёт...Ну хорошо расскажу позже"! Ну так, з таким же успіхом можна піти і всім сусідам повідомити, що вони вже спали разом, для чого це розжовувати...

Meri Poppins подобається це.
  3. Lady Chatterley

Lady Chatterley Книгоман

Повідомлення:
    4.174
    Симпатії:
    13.557
    Стать:
    Жіноча
    Дивом дочитала цей роман!
    За всю історію мого читання, це сама нейтральна книжка, яку я читала, вона в мене абсолютно нічогісьнько не викликала, ніяких емоцій, от "Життя Пі" мені не дуже сподобалось, але ж я відчула цілу гамму почуттів, щось читала, рискала, думала, мозкові звивини напружувала, а тут повний штиль
    Мене навіть не дратувало те, що всі події так розжовані..., я перечитувала по 100 раз одне і те саме, спочатку це Елфріда переживала, потім Оскару переповідала, потім Лоррі, потім Лора це все переписувала в свому щоденнику-дуже тупому і банальному, категорично не вірю що 14-ти літня дівчинка в перехідному віці і кризовій ситуації може мислити настільки примітивно і так же писати щоденник
    А "нагнітініє" святкової обстановки "ізобілієм" камінів і клітчастої тканини, де треба і не дуже- теж не вразило!
    Ну порадувало одне- після 60-ти секс є!
    І закінчу це один гарним( на мою думку звісно) відгуком, який в моєму випадку попав в яблучко:ссс56:

milka, Meri Poppins та Stacey подобається це.
  4. Meri Poppins

Meri Poppins Книгоман

Повідомлення:
    3.480
    Симпатії:
    9.840
    Стать:
    Жіноча
    Читала. Дочитувала взявши себе в руки, набравшись терпіння і з метою добити цю книжку. Добра, мила, дуже солодка різдвяна історія, яка могла б бути на половину меншою і трошки більш енергійною
    P.S. В мене ще такого короткого відгука ніколи не було :bbb95:

milka та Stacey подобається це.
  5. Knopo4ka

Knopo4ka Книголюб

Повідомлення:
    790
    Симпатії:
    4.564
    Стать:
    Жіноча
    Для мене ця книга виявилась із розряду "прочитала і забула", читала її дууже довго, дивним чином пісоя кількох сторінок постійно засипала.
    Позитивно-ванільна-казкова історія з щасливим фіналом, де всі щасливі, закохані і задоволені життям [​IMG]
    Ну і таке десь треба почитати [​IMG]

milka та Stacey подобається це.
  6. Irysya

Irysya Книгофан

Повідомлення:
    1.947
    Симпатії:
    4.512
    Стать:
    Жіноча
    Виявляється, забула скопіювати свій відгук, виправляюсь)

І я дочитала, правда без фанатичного чаю, а всього лиш з какао smex2дивилась інші романи Пілчер, то бачу вона полюбляє поважних літніх персонажів :)
    мені роман сподобався :) я читала з задоволення.
    цікаво написаний, оті її такі детальні деталі (масло-масляне) мені не заважали, а малювали в уяві яскраву чітку картину, переносили чи в Лондон, чи в омріяну Шотландію.
    гарно, радісно, відчувається наближення свята NG7NG27тішусь з хеппі-енду, хочу щоб так більше було в життісЕрцЕ

milka подобається це.

Поділитися цією сторінкою