Ранкова газета. Новини

Тема у розділі 'Оффтопік', створена користувачем Stacey, 11 січ 2015.

1. Stacey

Stacey Книгоман

Повідомлення:
    3.275
    Симпатії:
    9.054
    Ділимось новинами країни та світу тут.

2. Lady Chatterley

Lady Chatterley Книгоман

Повідомлення:
    4.175
    Симпатії:
    13.536
    Стать:
    Жіноча
  3. Meri Poppins

Meri Poppins Книгоман

Повідомлення:
    3.479
    Симпатії:
    9.829
    Стать:
    Жіноча
    Ого, дуже буде шкода, якщо буде правдою :ссс52:Ми з чоловіком його любили

4. Lady Chatterley

Lady Chatterley Книгоман

Повідомлення:
    4.175
    Симпатії:
    13.536
    Стать:
    Жіноча
    У мене шок, пишуть всі газети.....

5. Meri Poppins

Meri Poppins Книгоман

Повідомлення:
    3.479
    Симпатії:
    9.829
    Стать:
    Жіноча
    Так так, я вже теж це бачила

6. ludmilka-milka

ludmilka-milka Книголюб

Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    2.527
    Стать:
    Жіноча
    Важко на душі :(((

7. Тірамісу

Тірамісу ПИСЬМЕННИЦЯ

Повідомлення:
    105
    Симпатії:
    259
    Стать:
    Жіноча
    Не повірила вам... але стрічка новин у ФБ змушує повірити.
    Боже, як шкода...
    Любила його на рівні з Вакарчуком.
    Поважала за відвертість, щирість і прямоту. Слова з його пісень завжди використовую як крилаті фрази.
    Чому так? :ссс51:

Mandarunka, Meri Poppins та Lady Chatterley подобається це.
  8. Тірамісу

Тірамісу ПИСЬМЕННИЦЯ

Повідомлення:
    105
    Симпатії:
    259
    Стать:
    Жіноча
  9. Lady Chatterley

Lady Chatterley Книгоман

Повідомлення:
    4.175
    Симпатії:
    13.536
    Стать:
    Жіноча
    Мені не віриться все......

10. Meri Poppins

Meri Poppins Книгоман

Повідомлення:
    3.479
    Симпатії:
    9.829
    Стать:
    Жіноча
    Дуже класний кліп :ссс52:. Але, блін, вже б прибрали б напис, що 27 буде концерт :ссс10:

11. Mandarunka

Mandarunka Книгофан

Повідомлення:
    1.933
    Симпатії:
    5.222
    Стать:
    Жіноча
    Теж хотіла писати, що таке прочитала і в шоці....такий молодий...горе близьким велике...

12. ludmilka-milka

ludmilka-milka Книголюб

Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    2.527
    Стать:
    Жіноча
    Тут інтерв"ю з Кузьмою про книги, Стейсі, як вважатимеш за потрібне постав у інше місце.

15-04-2008
    Андрій Кузьменко: Без книжок мозок зсихається

Цей гламурний пан, який так полюбляє писати і співати про негламур, давно вже відбувся як зіркова музична одиниця України: регулярно випускає хітові музичні альбоми, частенько штампує цікаві кліпи, постійно міняє компаньйонок для зіркових дуетів. Чогось іще бракує? Так, він іще працює телеведучим, пише книжки, бавиться продюсуванням. На творчі пошуки це не схоже, він давно вже знайшов себе і зараз просто «стібеться» над усіма: над політиками, над перехожими… Тож знайомтеся — Кузьма, чи Андрій Кузьменко, чи просто Скрябін.
    — Що для вас читання?

— Читання для мене як повітря. Для того, щоб щось «видавати», треба давати голові інформацію для переробки: фільми, музику, книжки. Взагалі, без книжок мозок зсихається і стає маленьким, як сірникова коробка. Особисто я люблю аргентинську, мексиканську літературу — вона дуже своєрідна. Зі світових відомих чуваків подобається Маркес, Ревете. Останнім часом присів на Харлама Кобейна — американського детективіста. Його книгу «Другого разу не буде» раджу всім почитати. Не можу не згадати про Фредеріка Бегбеде. Останній його твір, який прочитав, — «Windows of the world» про події 11 вересня. Із української хотів би виділити три постаті: Ірену Карпу, Любка Дереша і Юрія Андруховича. Кожен із них претендує на те, щоб зробити українську мову модною. То є біда, що в Україні рідна мова не є модною. Молодь користується російським, англійським сленгом, будь-яким, але не українським. Карпа, Дереш, Андрухович пропагують модну українську мову. Їхні книги мають елементи того, на чому «сидить» молодь: якісь наркотики, якийсь секс, — але вони викладені з позиції освіченої людини, інтелігентної. Є сенс пропагувати таку літературу. Однак біда в тому, що вона видається маленькими тиражами. Не може поки що видавництво «Фоліо» конкурувати з усім тим базарним «смальцем», який продається на книжкових ятках тоннами.
    — Про Карпу справді говорять: «Вона пише так, що хочеться розмовляти українською». Однак герої її книжок переважно п’ють, курять, мастурбують. Хіба подібними книжками не пропагується такий спосіб життя? А як цю книжку сприймуть люди, які й так без клепки в голові?
    — Людина, яка не має клепки в голові, книжок не читає. Вона переглядає журнали Vogue і Cosmopolitan, її цікавлять кольорові фотки…
    І взагалі, давай тоді заборонимо дивитися фільми Тарантіно, бо вони жорстокі, і «людина без клепки в голові» може після перегляду всіх постріляти.
    — Чи має книга чомусь навчати читача? Чи навчає чомусь ваша повість «Місто, в якому не ходять гроші»?
    — Я вважаю, що книжка, яка повинна вчити, називається підручник. Хочеш чогось навчитися — береш підручник, читаєш, пізнаєш. Із художньою літературою інша справа: або людині вистачає IQ, щоб із книжки щось узяти, або вона ставиться до читання, як до відпочинку.
    Я не ставив перед собою завдання чогось навчити, коли писав. Мені наснився сюжет, і я його виклав на папері. Однак страшне закінчення моєї книжки, за великим рахунком, вчить ніколи не легковажити.
    — За яким принципом ви відбираєте книжки для читання?
    — Знайомі радять, за анотаціями. Інколи за рекомендацією продавця — запитую, які з’явилися бестселери. Так було в Польщі останній раз. Мені порадили Кобейна. Але у Польщі можна про це запитувати, бо там не продається Донцова (сміється).
    — А є у вас якийсь улюблений письменник?
    — Мені подобається Вуді Ален, хоча письменником його важко назвати. Але так, як пише він, не пише ніхто. Він, до того ж, і фільми знімає незрівнянні. До речі, маленьким розчаруванням для мене стала книжка Георгія Данелія. Очікував, що буде щось подібне до Вуді Алена. Але схоже, що йому допомагали якісь дві молоді секретарки, які все й зіпсували. Фабула класна, але викладено мовою третьокласника-трієчника.
    — Особисто поспілкуватися з Вуді Аленом хотіли б?
    — Я не маю такої можливості: моя англійська — на побутовому рівні. А для того, щоб його слухати й розуміти, потрібне дуже глибоке знання англійської, думаю, навіть перекладач не допоміг би.
    — Вам не сподобалася книжка Данелії. А були такі книжки, які з першої сторінки відкидаєте?
    — У мене якась хвороба: фільми, які подивився, книжки, які прочитав, пам’ятаю лише кілька днів. Потім я можу знову їх дивитися або читати, як уперше. Певно, то старечий маразм. Однак є такі, які залишаються в пам’яті. Книжки, які перечитуєш багато разів, існують для того, щоб не забувати, як читати, щоб тренувати голосові зв’язки. Отож я навіть не згадаю, що мені не подобалося, бо воно стерте з пам’яті.
    — А свідомо ви перечитуєте книжки?
    — Перечитую. У мене постійно коло ліжка той Вуді Ален лежить, тому що там такі «замєси», у які приємно в’їжджати.
    — Улюбленим місцем для читання, певно, і є те ліжко, біля якого лежить книжка Алена?
    — Ні, біля ліжка — то «книжка під подушку», із якою приємно засинати. А ось улюблених місць багато, в основному — автобус, поїзд. Я постійно в дорозі.
    — Хто був вашим улюбленим літературним героєм у дитинстві?
    — Як був малим, я по сто разів перечитував книжки про Карлсона і про Вінні-Пуха. Цих двох героїв я дуже любив.
    — А хотілося когось наслідувати?
    — Карлсона, однозначно. Я прив’язував вентилятора і літав по хаті. Такий шведський панк. Можливо, саме через Карлсона я дуже люблю панк-рок. Чувак із пропелером — що можна придумати понтовіше? Тому я страшенно любив Спартака Мішуліна, який за своє життя 2 063 рази зіграв роль Карлсона.

Джерело: http://vsiknygy.net.ua/reader/286/

Meri Poppins, Mandarunka та Lady Chatterley подобається це.
  13. Mandarunka

Mandarunka Книгофан

Повідомлення:
    1.933
    Симпатії:
    5.222
    Стать:
    Жіноча
    думаю, варто прочитати цю повість разом в пам"ять про Кузьму...

ludmilka-milka та Meri Poppins подобається це.
  14. Lady Chatterley

Lady Chatterley Книгоман

Повідомлення:
    4.175
    Симпатії:
    13.536
    Стать:
    Жіноча
    О, а хотіла запрпонувати прочитати його книгу "Я, Побєда і Берлін", така весела автобіографічна історія пам,ятаю, колоритна... Ще в книзі було оповідання про Чорнобиль...

ludmilka-milka, Meri Poppins та Mandarunka подобається це.
  15. Mandarunka

Mandarunka Книгофан

Повідомлення:
    1.933
    Симпатії:
    5.222
    Стать:
    Жіноча
    класна вона, весела. Це мало не єдина аудіокнига, що я слухала (у його ж виконанні, до речі)

16. Stacey

Stacey Книгоман

Повідомлення:
    3.275
    Симпатії:
    9.054
    Дууууужее шкода, дуууже!!!

Це була дуууже щира, відкрита людина і без понтів, не зважаючи на його всеобожнюваність і популярність!

Чоловіку доводилось працювати кілька раз з ним, то тііільки тіііільки позитив від нього йшов. Тааак шкода що просто капець!

Knopo4ka подобається це.
  17. Lady Chatterley

Lady Chatterley Книгоман

Повідомлення:
    4.175
    Симпатії:
    13.536
    Стать:
    Жіноча
    Була на вечорі пам,яті, посумувала, одні плачуть, інші п,ють пиво і харкають на тротуар, отаке життя...
    Молодці та молодь, яка організувалась, співає, грає....

ludmilka-milka, Seledo4ka, Knopo4ka та 2 іншим подобається це.
  18. Stacey

Stacey Книгоман

Повідомлення:
    3.275
    Симпатії:
    9.054
    :ссс18::ссс18::ссс18:

Екс-радник Путіна: Найближчими днями "готується наступ на Київ"
    "Настав час зайнятись усією Україною, а не тільки Донбасом"

Андрій Ілларіонов, екс-радник Володимира Путіна, президент Інституту економічного аналізу, вважає, що найближчим часом можлива активізація бойових дій в Україні.

Про це він сказав в інтерв’ю українському Громадському телебаченню.

За його словами, в останні кілька днів "з’явилося багато ознак" того, що триває підготовка "переходу бойових дій у нову фазу", відтак Ілларіонов не виключає, що "готується похід на Київ".

"Це буде "великий наступ", і він стосується не тільки Донбасу, а й Центральної України", – наголошує Ілларіонов і додає, що вважає можливими і терористичні загрози, спроби спровокувати заворушення в різних містах країни, зокрема в Києві.

"Про такі плани свідчать зрив бойовиками мінських переговорів, поява на Донбасі значних сил у бойовиків: і солдатів, і бойової техніки, а також нібито авіації. Оголошення в самопроголошених республіках мобілізації до 100-тисячної армії може бути прикриттям перекидання з Росії десятків тисяч військовослужбовців", – каже екс-радник Путіна.

Він також зауважив, що з українською владою немає сенсу вести переговори, відтак настав час "зайнятись усією Україною", а не тільки Донбасом.

"Наступ може початися буквально через кілька днів. Середина лютого – найпізніший час. Мета наступу – ліквідація чи ослаблення центральної української влади. Для цього може бути використано найрізноманітніші засоби: від активізації бойових дій на фронті до терактів і спроб спровокувати масові сутички на вулицях Києва", – зазначає Ілларіонов.

На думку екс-радника Путіна, єдиним способом зупинити війну є перемога України.

Нагадаємо: Ілларіонов іще в червні наголошував, що Путін хоче, аби конфлікт вийшов за межі Донбасу.

19. Stacey

Stacey Книгоман

Повідомлення:
    3.275
    Симпатії:
    9.054
    Працівники ДАЇ разом з військовими комісарами вручають повістки на в’їзді до міста. У військкоматі пояснюють, що мають на це право.

Нині на шляху до Львова є одинадцять блокпостів. Разом із працівниками ДАІ на цих блокпостах чергують і спецпризначенці батальйону «Львів». Їхнє завдання – знайти зброю, вибухівку й терористів. Однак користувачі мережі Facebook пишуть, що разом з ними чергують ще й представники військкомату, які вручають повістки водіям, – повідомив інфоресурс «Korupciya.com».

«УВАГА!!!!! Нова схема вручення повісток про мобілізації!!!!!
    Працівники ДАІ зупиняють вас, беруть права та запрошують до них в транспортний засіб (усе дуже ввічливо), ви сідаєте, а там військовий комісар із повісткою, в яку тільки вписує ваше ПІБ. Так учора зупинили мого знайомого по дорозі в Самбір»,Дідух Андрій.

tvoemisto.tv

20. Stacey

Stacey Книгоман

Повідомлення:
    3.275
    Симпатії:
    9.054

Поділитися цією сторінкою