"Правда про справу Гаррі Квеберта" Діккер Жоель

Тема у розділі 'Гостросюжетна та детективи', створена користувачем Irysya, 14 кві 2018.

1. Irysya

Irysya Книгофан

Повідомлення:
    1.852
    Симпатії:
    4.358
    Стать:
    Жіноча

Книга «Правда про справу Гаррі Квеберта», щойно вийшовши, одразу стала бестселером у Франції і принесла своєму автору, на той час 27-річному Жоелю Діккеру, Гран-прі Французької академії за кращий роман і Гонкурівську премію ліцеїстів. Детектив став бестселером за лічені тижні, і права на переклад англійською мовою були продані за 500 тисяч доларів. З того часу твір був перекладений понад 30-ма мовами. Лише за перший рік видання розійшлося по світу двомільйонним тиражем.
    Діккер захоплювався писанням ще змалечку. У десятирічному віці заснував журнал «La Gazette des animaux» разом з другом та видавав його протягом семи років. У двадцять Діккер вже мав свою першу літературну нагороду – Міжнародну премію молодих авторів за новелу «Тигр». У двадцять чотири написав роман про підпільне відділення Британської розвідки «Останні дні наших батьків», рукопис якого здобув у 2010 р. Премію женевських авторів. «Правда про справу Гаррі Квеберта» стала другим романом автора і одним із найдорожчих придбань видавництва «Penguin Books».

«Іноді я маю сумніви, бо завжди виникає безліч питань у процесі розвитку тексту. Сумніви – це добре: вони змушують нас перевіряти себе та прогресувати у своїй роботі. Я ніколи не думав, що ця книга стане бестселером, саме через мої сумніви. По суті, я думав над тим, хто ж з моїх друзів погодиться прочитати такий довгий рукопис до кінця!», – каже автор.

Молодий письменник Маркус Гольдман дебютував зі своїм першим романом так гучно, що здається – світова слава біля його ніг. Щоправда, друга книжка ніяк не напишеться, а вдячні читачі от-от оберуть нового кумира. Маркус звертається по допомогу до свого наставника - одного з найвідоміших авторів сучасності Гаррі Квеберта. Та крім цінних порад, як подолати страх чистого аркуша та написати бестселер, отримує від нього ще й кримінальну справу. Квеберта звинувачують у вбивстві 33-річної давності. Щоб допомогти йому та написати про це нову книжку, Маркус береться розслідувати справу. І виявляється, що правда про Гаррі Квеберта буває не одна. І кожного разу, коли здається, що всі пазли складено, винних знайдено, а мотив очевидний, варто лише перегорнути сторінку - і з’являється новий факт, який переверне все дороги дриґом.

ludmilka-milka, Lady Chatterley, Stacey та ще 1-му подобається це.
  2. Irysya

Irysya Книгофан

Повідомлення:
    1.852
    Симпатії:
    4.358
    Стать:
    Жіноча
    Мені випала просто чудова книжка у цьогорічному флешмобі! я насолоджуюсь. українською, до речі, мені подобається набагато більше) але цитати даю російською, оскільки не маю часу набирати їх вручну...

Lady Chatterley та Margaruta подобається це.
  3. galyusja

galyusja Читач книг

Повідомлення:
    80
    Симпатії:
    335
    Стать:
    Жіноча
    І мені ця книга дуже сподобалась. Цікавий сюжет, непередбачувана розв‘язка. Книга тримала до останнього в напрузі. І цитати класні.
    Якщо подобаються детективи, то це супер для читання.
    І що сказати, завжди все тайне стане явним. Рано чи пізно, але так є.

Lady Chatterley та Margaruta подобається це.
  4. Irysya

Irysya Книгофан

Повідомлення:
    1.852
    Симпатії:
    4.358
    Стать:
    Жіноча
    кожен раз валяюсь під столом, згадуючи про оце шедевральне місце smexsmexsmexsmexsmex
    [​IMG][​IMG]

Lady Chatterley, Soulless та Margaruta подобається це.
  5. Nadushka

Nadushka Книгофан

Повідомлення:
    2.489
    Симпатії:
    7.922
    Стать:
    Жіноча
    А мені так і хочеться сказати, що то не сміятися , а плакати треба(((

6. Irysya

Irysya Книгофан

Повідомлення:
    1.852
    Симпатії:
    4.358
    Стать:
    Жіноча
    Ну плакати варто Маркусу, а я щиро поржала)))

7. Firejuli

Firejuli Книголюб

Повідомлення:
    336
    Симпатії:
    1.907
    Стать:
    Жіноча
    Дійсно гарна гнига, я десь пів року тому читала її — на одному диханні :) цікавий сюжет .

Irysya подобається це.
  8. Irysya

Irysya Книгофан

Повідомлення:
    1.852
    Симпатії:
    4.358
    Стать:
    Жіноча
    Я в шоці з своєї неуважності. Мала запойно читає книжку. Каже мені: Мама, ти помітила, як цікаво побудовано розділи, нумерація зворотня". А я навіть близько того не бачила... chtoo

ludmilka-milka, Margaruta та Lady Chatterley подобається це.
  9. Margaruta

Margaruta Книгофан

Повідомлення:
    2.370
    Симпатії:
    6.264
    Стать:
    Жіноча
    Я чула, що вже вийшов серіал по цій книзі a:ссс21:

milka подобається це.
  10. Irysya

Irysya Книгофан

Повідомлення:
    1.852
    Симпатії:
    4.358
    Стать:
    Жіноча
    15 квітня я завершила свій флешмоб по цій чудовій книзі. Молодий автор, колега по професії, заінтригував з перших сторінок. Вірніше, з перших сторінок заворожив іскрометний гумор, а вже далі закрутилась така інтрига, що огого) напруга тримала до завершення, я не сподівалась такого повороту сюжету, чесно кажучи, тому цікаво було весь час.
    Згадувала Нолу, до речі, коли читала пізніше Елеонор Оліфант, схожа ситуація з їх мамусями( видно зараз це популярний прийом...
    Коли ми обговорювали з малою цю книжку, вона висловила думку, з якою я погоджуюсь на всі сто - тут практично кожен герой - хамелеон, люди з подвійним, а то й потрійним дном. Отож, 8 з 10 і скачана на наступний 2019 рік друга частина про пригоди Маркуса)

milka, ludmilka-milka та Margaruta подобається це.
  11. milka

milka Книгофан

Повідомлення:
    2.831
    Симпатії:
    7.485
    Стать:
    Жіноча
    дякую, що сказала, таки є, знайшла серіал, треба подивитись, після того як додивлюсь "Службу новин"

12. ludmilka-milka

ludmilka-milka Книголюб

Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    2.527
    Стать:
    Жіноча
    Дякую за відгук. Поставлю собі у хотілки. Люблю детективи

Pr. Mcgonagall та Irysya подобається це.
  13. milka

milka Книгофан

Повідомлення:
    2.831
    Симпатії:
    7.485
    Стать:
    Жіноча
    А я вже подивилась серіал, сподобався, закрутили так закрутили, по повній, вже читати мабуть, не буду після серіалу, хіба що може колись згодом, як забуду сюжет)))

14. Pr. Mcgonagall

Pr. Mcgonagall Книгофан

Повідомлення:
    2.257
    Симпатії:
    7.374
    Стать:
    Жіноча
    Читаю зараз. Дуже затягує.
    Насмішило що автор часто згадує про здуття, певно сам страждає))

Nadushka подобається це.
  15. Nadushka

Nadushka Книгофан

Повідомлення:
    2.489
    Симпатії:
    7.922
    Стать:
    Жіноча
    Ооо, то є все таки тема!
    Тепер зрозуміла, чого я її не знайшла- в назві теми ім'я і прізвище поміняні місцями, я так і внесла в навігатор по прізвищю Жоель)))

milka та Pr. Mcgonagall подобається це.
  16. ludmilka-milka

ludmilka-milka Книголюб

Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    2.527
    Стать:
    Жіноча
    Я прочитала ще раніше. Дуже мені сподобався твір і автор, потім читала про Балтиморів. Теж гарно зайшла.

milka та Irysya подобається це.

Поділитися цією сторінкою