Поштовий обмінник до свята Великодня

Тема у розділі 'Бандероль', створена користувачем Meri Poppins, 4 бер 2015.

 1. Stacey

  Stacey Книгоман

  Повідомлення:
  3.289
  Симпатії:
  9.092
  Гафійко, ти Молодчина!
   
  Gafijka подобається це.
 2. Mandarunka

  Mandarunka Книгофан

  Повідомлення:
  1.936
  Симпатії:
  5.233
  Стать:
  Жіноча
  Так все продумано у Гафійки вийшло: листівочка, писанки, вогникиa:ссс89:
  А Настя таки "напросилась" на листівочку собі додатковуa:ссс54:, кльово, подвійна радість!
   
  Радомська та Gafijka подобається це.
 3. Stacey

  Stacey Книгоман

  Повідомлення:
  3.289
  Симпатії:
  9.092
  Даааааа :bbb91: Танюша це правда?:ссс51:
   
  Радомська подобається це.
 4. Gafijka

  Gafijka Книголюб

  Повідомлення:
  640
  Симпатії:
  3.147
  Стать:
  Жіноча
  Дякую a:ссс88: Це мій перший обмінник, спочатку трохи переживала що листівка буде не ручної роботи, а потім все склалося само собою.
  Радію, як мала дитина a:ссс49: навіть не знаю від чого більше чи від отриманої листівки чи від відгуку Тірамісу akrasota
  Маріша, дякую за чудову організацію a:ссс2: і отримані позитивні емоції!
   
  Irysya, Радомська, Mandarunka та 3 іншим подобається це.
 5. Stacey

  Stacey Книгоман

  Повідомлення:
  3.289
  Симпатії:
  9.092
  Так так, обмінник це просто ціла торба позитивних емоцій, причому від усього a:bbb95:
   
  Радомська, Mandarunka та Meri Poppins подобається це.
 6. Meri Poppins

  Meri Poppins Книгоман

  Повідомлення:
  3.480
  Симпатії:
  9.840
  Стать:
  Жіноча
  Будь ласка. Але тут немає нічого складного і я від того сама купа задоволення отримаю. Та і без вас би нічого не було, тому це вам, всім учасникам, велике ДЯКУЮ. a:ссс2:
   
  Радомська, Mandarunka, Margaruta та 2 іншим подобається це.
 7. Margaruta

  Margaruta Книгофан

  Повідомлення:
  2.439
  Симпатії:
  6.374
  Стать:
  Жіноча
  О, і я до вас зі звітом . Моя листівка певно прийшла ще на тижні, але оскільки я приїхала до Калуша тільки сьогодні, тому вийшла трохи заминка з отриманням a:ссс88:
  Почну з початку. Мама вчора дзвонить і каже, що мені прийшло 5 (!) листівок і ще повідомлення про бандероль a:ссс8:. Я летіла додому як на крилах a:ссс31: Приходжу, зразу до листівок, ух, ну там і краса akrasota, і з Фінляндії, і з Росії, і з України, і від нашої Гафійки (Оксанко, величезне, величезне тобі спасибі a:ссс34:) і від Аріани (дякую, дякую, ще й моя улюблена a:ссс43:) . Оскільки Гафійчина листівка була до Великодніх свят (дуже, дуже красива a:ссс88:), то я подумала, що це і є моя листівка по обміну. Але ж залишається повідомлення про бандероль :bbb91:. Біжу я на пошту, вириваю в поштарки свій конверт, бачу підпис Ірина Шевчук і сама до себе тішусь a:ссс44:. Тут же все відкрила: листівка хендмейдівська і така ніжна і святкова (сьогодні ввечері виставлю обов’язково фотозвіт a:ссс56:) зі щирими привітаннями до Пасхи. А в середині лист … довжелезний :ссс63:. Сіла я його читати і так розчулилась, що аж всплакнула (і знову отримала порцію косих поглядів поштарок) axixi. Іра, я тобі безмежно-безмежно вдячна за теплі слова, щирість і прямоту. Це ті риси, які я дуже ціню в людях a:ссс39:. Теж дякую Марині за чудову, пречудову організацію. Всім веселих свят!!! a:ссс66:

  Ось отримана листівка akrasota

  [​IMG]
   
  Останнє редагування: 15 кві 2015
  Радомська, Knopo4ka, Mandarunka та 3 іншим подобається це.
 8. Meri Poppins

  Meri Poppins Книгоман

  Повідомлення:
  3.480
  Симпатії:
  9.840
  Стать:
  Жіноча
  Маргарита, будем чекати твоі фото з нетерпінням. Може всі листівки нам покажеш? Як раз гарнезно завершиш наш обмінник
   
  Stacey подобається це.
 9. Mandarunka

  Mandarunka Книгофан

  Повідомлення:
  1.936
  Симпатії:
  5.233
  Стать:
  Жіноча
  Ну нарешті Маргаритка отримала, ато я вже геть не мала терпіння чекатиa:ссс67: Рада, що тобі сподобалосьa:ссс2: Щодо листа, то я й сама отримала задоволення коли писала, бо не писала давно-давно, а колись так любила листуватись:bbb97:
   
  Margaruta подобається це.
 10. Радомська

  Радомська Читач книг

  Повідомлення:
  76
  Симпатії:
  305
  Стать:
  Жіноча
  Дівчата, всі фотозвіти такі гарні!!!!! Ще б Маргаритки подивитись akrasota

  "Танюша, а ти що така сластьона, що не втрималась? a:ссс83:" - arzhat я солодке так люблю, що капець a:ссс19:Добре, що чоловік більше по м'ясі виступає)))

  ''Танюша Галатея, рада, що тобі сподобалось, я чесно дуже стараласьa:ссс34: Знаю, що листівка вийшла трохи профанська, але вище голови, як кажуть, не скочиш, на краще мої рученьки поки не складаютьсяa:bbb95:'' - Оленка, ти чого!!! Та мені все сподобалось!!!!!!a:ссс20: Я просто впевнена, що все робилось з позитивними емоціямиa:ссс34: (мої повідклеювались з того всього... Але тепер знаю, що можна ліпити на клей-пістолет, а що - на простий двохсторонній скотч)))

  ''Галатея, а ти сама листівку робила чи купувала? Дуже гарна. такі кольори ніжніakrasota'' - ні, цю не сама, з всіх моїх 5 штук вціліла лише та, яка дійшла до Насті a:ссс88: Надіюсь, що не відклеїлась, бо більшість елементів я ліпила на двосторонній скотч - -я ж думала, він намертво приліпить..А нє - не тут то було arzhat Короче, печалька була в мене)
  Оленки листівку купляла в магазині, по її принципу робила 2 інші (щось з ютубом я не сильно дружу, мені все треба прощупати, понюхати))))

  ''Ти насправді це зробила:ссс64:'' - Настюха, рахуй, що ти - САМА ВЕЗУЧА з форуму - моя хенд мейд прийшла саме тобі a:ссс2: Це певно доля, бо вона одна вціліла a:ссс88: arespect
  "Слухай, і ті мега круті стрічки прозорі в квіточку мушу і собі прикупити akrasota Призавайся, де ти їх бралаbbb96" - я можу їх тобі вислатиaxixia:ссс41: маю в запасі, брала метрами axixi

  Дівчата, мені дуууууже приємно було брати участь в таких вітаннях, на майбутнє - з листівками вже подружилась, знаю деякі нюанси, тому з радісю буду приймати учать ще. І ще раз всім дякуюa:ссс41:a:ссс69:a:ссс8:
   
  Irysya, Margaruta, Mandarunka та 3 іншим подобається це.
 11. Meri Poppins

  Meri Poppins Книгоман

  Повідомлення:
  3.480
  Симпатії:
  9.840
  Стать:
  Жіноча
  А я чекаю на листівку Маргарити, а вона виявляється вже іі виставила у попередньому повідомленні))))) Дуже гарна листівочка!

  Дівчата, величезне вам ДЯКУЮ, за те що прийняли участь у обміннику. Ви великі МОЛОДЦІ! Всі ваші листівки такі святкові, позитивні, продумані, видно, що всі дуже постарались. Дуже було приємно з вами приймати участь, отримала масу задоволення і святкового настрою. Надіюсь,що ми ще не один раз організуємо обмінник такою компанією, а також з нетерпінням будемо чекати нових учасників. Ще раз всім ДЯКУЮ!
   
  Останнє редагування: 16 кві 2015
  Irysya, Mandarunka, Margaruta та ще 1-му подобається це.
 12. Stacey

  Stacey Книгоман

  Повідомлення:
  3.289
  Симпатії:
  9.092
  І тобі щире ДЯКУЮ. Дякую за почату роботу, за те що ти взялась за організацію, і гарно з нею справляєшся! За відповідальність твою також дякую! Я не хвалю, а щиро кажу )))
   
  Irysya, Mandarunka та Meri Poppins подобається це.
 13. Meri Poppins

  Meri Poppins Книгоман

  Повідомлення:
  3.480
  Симпатії:
  9.840
  Стать:
  Жіноча
  Настя, дякую)))). Мені дуже приємно чути такі слова.А ще приємно, що всі все получили і получили вчасно(але тут велика ваша заслуга), всі ніби задоволенні і надіюсь ще не раз приймуть участь у обміннику. І мені сподобалось таке організовувати))))
   
  Mandarunka та Stacey подобається це.
 14. Mandarunka

  Mandarunka Книгофан

  Повідомлення:
  1.936
  Симпатії:
  5.233
  Стать:
  Жіноча
  і я все чекаю-чекаюaxixi
  Гарно пройшов наш обмінник, готуємось до наступногоa:ссс20:
   
  Stacey, Meri Poppins та Margaruta подобається це.

Поділитися цією сторінкою