Поштовий обмінник до свята Великодня

Тема у розділі 'Бандероль', створена користувачем Meri Poppins, 4 бер 2015.

1. Stacey

Stacey Книгоман

Повідомлення:
    3.289
    Симпатії:
    9.092
    Гафійко, ти Молодчина!

Gafijka подобається це.
  2. Mandarunka

Mandarunka Книгофан

Повідомлення:
    1.936
    Симпатії:
    5.233
    Стать:
    Жіноча
    Так все продумано у Гафійки вийшло: листівочка, писанки, вогникиa:ссс89:
    А Настя таки "напросилась" на листівочку собі додатковуa:ссс54:, кльово, подвійна радість!

Радомська та Gafijka подобається це.
  3. Stacey

Stacey Книгоман

Повідомлення:
    3.289
    Симпатії:
    9.092
    Даааааа :bbb91: Танюша це правда?:ссс51:

Радомська подобається це.
  4. Gafijka

Gafijka Книголюб

Повідомлення:
    640
    Симпатії:
    3.147
    Стать:
    Жіноча
    Дякую a:ссс88: Це мій перший обмінник, спочатку трохи переживала що листівка буде не ручної роботи, а потім все склалося само собою.
    Радію, як мала дитина a:ссс49: навіть не знаю від чого більше чи від отриманої листівки чи від відгуку Тірамісу akrasota
    Маріша, дякую за чудову організацію a:ссс2: і отримані позитивні емоції!

Irysya, Радомська, Mandarunka та 3 іншим подобається це.
  5. Stacey

Stacey Книгоман

Повідомлення:
    3.289
    Симпатії:
    9.092
    Так так, обмінник це просто ціла торба позитивних емоцій, причому від усього a:bbb95:

Радомська, Mandarunka та Meri Poppins подобається це.
  6. Meri Poppins

Meri Poppins Книгоман

Повідомлення:
    3.480
    Симпатії:
    9.840
    Стать:
    Жіноча
    Будь ласка. Але тут немає нічого складного і я від того сама купа задоволення отримаю. Та і без вас би нічого не було, тому це вам, всім учасникам, велике ДЯКУЮ. a:ссс2:

Радомська, Mandarunka, Margaruta та 2 іншим подобається це.
  7. Margaruta

Margaruta Книгофан

Повідомлення:
    2.439
    Симпатії:
    6.374
    Стать:
    Жіноча
    О, і я до вас зі звітом . Моя листівка певно прийшла ще на тижні, але оскільки я приїхала до Калуша тільки сьогодні, тому вийшла трохи заминка з отриманням a:ссс88:
    Почну з початку. Мама вчора дзвонить і каже, що мені прийшло 5 (!) листівок і ще повідомлення про бандероль a:ссс8:. Я летіла додому як на крилах a:ссс31: Приходжу, зразу до листівок, ух, ну там і краса akrasota, і з Фінляндії, і з Росії, і з України, і від нашої Гафійки (Оксанко, величезне, величезне тобі спасибі a:ссс34:) і від Аріани (дякую, дякую, ще й моя улюблена a:ссс43:) . Оскільки Гафійчина листівка була до Великодніх свят (дуже, дуже красива a:ссс88:), то я подумала, що це і є моя листівка по обміну. Але ж залишається повідомлення про бандероль :bbb91:. Біжу я на пошту, вириваю в поштарки свій конверт, бачу підпис Ірина Шевчук і сама до себе тішусь a:ссс44:. Тут же все відкрила: листівка хендмейдівська і така ніжна і святкова (сьогодні ввечері виставлю обов’язково фотозвіт a:ссс56:) зі щирими привітаннями до Пасхи. А в середині лист … довжелезний :ссс63:. Сіла я його читати і так розчулилась, що аж всплакнула (і знову отримала порцію косих поглядів поштарок) axixi. Іра, я тобі безмежно-безмежно вдячна за теплі слова, щирість і прямоту. Це ті риси, які я дуже ціню в людях a:ссс39:. Теж дякую Марині за чудову, пречудову організацію. Всім веселих свят!!! a:ссс66:

Ось отримана листівка akrasota

Останнє редагування: 15 кві 2015
    Радомська, Knopo4ka, Mandarunka та 3 іншим подобається це.
  8. Meri Poppins

Meri Poppins Книгоман

Повідомлення:
    3.480
    Симпатії:
    9.840
    Стать:
    Жіноча
    Маргарита, будем чекати твоі фото з нетерпінням. Може всі листівки нам покажеш? Як раз гарнезно завершиш наш обмінник

Stacey подобається це.
  9. Mandarunka

Mandarunka Книгофан

Повідомлення:
    1.936
    Симпатії:
    5.233
    Стать:
    Жіноча
    Ну нарешті Маргаритка отримала, ато я вже геть не мала терпіння чекатиa:ссс67: Рада, що тобі сподобалосьa:ссс2: Щодо листа, то я й сама отримала задоволення коли писала, бо не писала давно-давно, а колись так любила листуватись:bbb97:

Margaruta подобається це.
  10. Радомська

Радомська Читач книг

Повідомлення:
    76
    Симпатії:
    305
    Стать:
    Жіноча
    Дівчата, всі фотозвіти такі гарні!!!!! Ще б Маргаритки подивитись akrasota

"Танюша, а ти що така сластьона, що не втрималась? a:ссс83:" - arzhat я солодке так люблю, що капець a:ссс19:Добре, що чоловік більше по м'ясі виступає)))

''Танюша Галатея, рада, що тобі сподобалось, я чесно дуже стараласьa:ссс34: Знаю, що листівка вийшла трохи профанська, але вище голови, як кажуть, не скочиш, на краще мої рученьки поки не складаютьсяa:bbb95:'' - Оленка, ти чого!!! Та мені все сподобалось!!!!!!a:ссс20: Я просто впевнена, що все робилось з позитивними емоціямиa:ссс34: (мої повідклеювались з того всього... Але тепер знаю, що можна ліпити на клей-пістолет, а що - на простий двохсторонній скотч)))

''Галатея, а ти сама листівку робила чи купувала? Дуже гарна. такі кольори ніжніakrasota'' - ні, цю не сама, з всіх моїх 5 штук вціліла лише та, яка дійшла до Насті a:ссс88: Надіюсь, що не відклеїлась, бо більшість елементів я ліпила на двосторонній скотч - -я ж думала, він намертво приліпить..А нє - не тут то було arzhat Короче, печалька була в мене)
    Оленки листівку купляла в магазині, по її принципу робила 2 інші (щось з ютубом я не сильно дружу, мені все треба прощупати, понюхати))))

''Ти насправді це зробила:ссс64:'' - Настюха, рахуй, що ти - САМА ВЕЗУЧА з форуму - моя хенд мейд прийшла саме тобі a:ссс2: Це певно доля, бо вона одна вціліла a:ссс88: arespect
    "Слухай, і ті мега круті стрічки прозорі в квіточку мушу і собі прикупити akrasota Призавайся, де ти їх бралаbbb96" - я можу їх тобі вислатиaxixia:ссс41: маю в запасі, брала метрами axixi

Дівчата, мені дуууууже приємно було брати участь в таких вітаннях, на майбутнє - з листівками вже подружилась, знаю деякі нюанси, тому з радісю буду приймати учать ще. І ще раз всім дякуюa:ссс41:a:ссс69:a:ссс8:

Irysya, Margaruta, Mandarunka та 3 іншим подобається це.
  11. Meri Poppins

Meri Poppins Книгоман

Повідомлення:
    3.480
    Симпатії:
    9.840
    Стать:
    Жіноча
    А я чекаю на листівку Маргарити, а вона виявляється вже іі виставила у попередньому повідомленні))))) Дуже гарна листівочка!

Дівчата, величезне вам ДЯКУЮ, за те що прийняли участь у обміннику. Ви великі МОЛОДЦІ! Всі ваші листівки такі святкові, позитивні, продумані, видно, що всі дуже постарались. Дуже було приємно з вами приймати участь, отримала масу задоволення і святкового настрою. Надіюсь,що ми ще не один раз організуємо обмінник такою компанією, а також з нетерпінням будемо чекати нових учасників. Ще раз всім ДЯКУЮ!

Останнє редагування: 16 кві 2015
    Irysya, Mandarunka, Margaruta та ще 1-му подобається це.
  12. Stacey

Stacey Книгоман

Повідомлення:
    3.289
    Симпатії:
    9.092
    І тобі щире ДЯКУЮ. Дякую за почату роботу, за те що ти взялась за організацію, і гарно з нею справляєшся! За відповідальність твою також дякую! Я не хвалю, а щиро кажу )))

Irysya, Mandarunka та Meri Poppins подобається це.
  13. Meri Poppins

Meri Poppins Книгоман

Повідомлення:
    3.480
    Симпатії:
    9.840
    Стать:
    Жіноча
    Настя, дякую)))). Мені дуже приємно чути такі слова.А ще приємно, що всі все получили і получили вчасно(але тут велика ваша заслуга), всі ніби задоволенні і надіюсь ще не раз приймуть участь у обміннику. І мені сподобалось таке організовувати))))

Mandarunka та Stacey подобається це.
  14. Mandarunka

Mandarunka Книгофан

Повідомлення:
    1.936
    Симпатії:
    5.233
    Стать:
    Жіноча
    і я все чекаю-чекаюaxixi
    Гарно пройшов наш обмінник, готуємось до наступногоa:ссс20:

Stacey, Meri Poppins та Margaruta подобається це.

Поділитися цією сторінкою