"Похождения скверной девчонки" Марио Варгас Льоса

Тема у розділі 'Класика', створена користувачем Nadushka, 5 вер 2019.

1. Nadushka

Nadushka Книгофан

Повідомлення:
    2.469
    Симпатії:
    7.909
    Стать:
    Жіноча
    "Похождения скверной девчонки" - роман о "любви без границ". Три континента служат декорациями бурных сцен и мучительных расставаний. Полвека мировой истории - революция на Кубе и герилья в Андах, пьянящая атмосфера Парижа 50-х и экономическое чудо в Японии, взлет "Битлз" и падение коммунизма - вплавлены в биографии героев. Eвропейская критика окрестила книгу любовной сагой столетия. Блистательный претендент на литературного "Нобеля", несомненно, вложил в нее собственный эмоциональный опыт.​

2. Nadushka

Nadushka Книгофан

Повідомлення:
    2.469
    Симпатії:
    7.909
    Стать:
    Жіноча
    Протягом читання цієї книги емоції у мене змінювали одна одну як ніколи. Спочатку обурювалася і злилася на девчонку, що вона ніяк не дасть хлопові спокою- виникне нізвідки, роздразнить його і так само раптово зникне шукати для себе кращої долі, тобто заможнішого чоловіка. Ближче до середини книги я вже злилася на самого Рікардіто- що ж він за тряпка така, що дозволяє постійно собою так помикати, ну якийсь зовсім безхребетний він мені здавався. І коли вона, в черговий раз, вляпується в передрягу, то біжить до нього за допомогою. І він знов їй допомагає! Виходжує, лікує, піклується для того щоб бути знову покинутим. Ближче до кінця книги мої обурливі емоції трохи притихли, бо все таки кохання буває і таким- у вигляді гойдалки.
    Як і вказано в анотації дуже гарно декорації світової історії прогятом 40 років вплетені у сюжет, цікаво читати. Ну і для себе коротенький висновок- це перша моя книга Льоси, але однозначно буду читати ще. І цю книгу також раджу до прочитання.

Останнє редагування: 5 вер 2019
    Pr. Mcgonagall та Irysya подобається це.
  3. Pr. Mcgonagall

Pr. Mcgonagall Книгофан

Повідомлення:
    2.248
    Симпатії:
    7.361
    Стать:
    Жіноча
    Автор мого флешмобу)

Nadushka подобається це.

Поділитися цією сторінкою