"Похождения скверной девчонки" Марио Варгас Льоса

Тема у розділі 'Класика', створена користувачем Nadushka, 5 вер 2019.

 1. Nadushka

  Nadushka Книгофан

  Повідомлення:
  2.469
  Симпатії:
  7.909
  Стать:
  Жіноча
  [​IMG]
  "Похождения скверной девчонки" - роман о "любви без границ". Три континента служат декорациями бурных сцен и мучительных расставаний. Полвека мировой истории - революция на Кубе и герилья в Андах, пьянящая атмосфера Парижа 50-х и экономическое чудо в Японии, взлет "Битлз" и падение коммунизма - вплавлены в биографии героев. Eвропейская критика окрестила книгу любовной сагой столетия. Блистательный претендент на литературного "Нобеля", несомненно, вложил в нее собственный эмоциональный опыт.​
   
 2. Nadushka

  Nadushka Книгофан

  Повідомлення:
  2.469
  Симпатії:
  7.909
  Стать:
  Жіноча
  Протягом читання цієї книги емоції у мене змінювали одна одну як ніколи. Спочатку обурювалася і злилася на девчонку, що вона ніяк не дасть хлопові спокою- виникне нізвідки, роздразнить його і так само раптово зникне шукати для себе кращої долі, тобто заможнішого чоловіка. Ближче до середини книги я вже злилася на самого Рікардіто- що ж він за тряпка така, що дозволяє постійно собою так помикати, ну якийсь зовсім безхребетний він мені здавався. І коли вона, в черговий раз, вляпується в передрягу, то біжить до нього за допомогою. І він знов їй допомагає! Виходжує, лікує, піклується для того щоб бути знову покинутим. Ближче до кінця книги мої обурливі емоції трохи притихли, бо все таки кохання буває і таким- у вигляді гойдалки.
  Як і вказано в анотації дуже гарно декорації світової історії прогятом 40 років вплетені у сюжет, цікаво читати. Ну і для себе коротенький висновок- це перша моя книга Льоси, але однозначно буду читати ще. І цю книгу також раджу до прочитання.
   
  Останнє редагування: 5 вер 2019
  Pr. Mcgonagall та Irysya подобається це.
 3. Pr. Mcgonagall

  Pr. Mcgonagall Книгофан

  Повідомлення:
  2.248
  Симпатії:
  7.361
  Стать:
  Жіноча
  Автор мого флешмобу)
   
  Nadushka подобається це.

Поділитися цією сторінкою