Подарунковий обмінник до 8 березня

Тема у розділі 'Бандероль', створена користувачем Meri Poppins, 15 лют 2015.

1. Mandarunka

Mandarunka Книгофан

Повідомлення:
    1.936
    Симпатії:
    5.233
    Стать:
    Жіноча
    Ой, як цікаво, так хочеться глянути пошвидше, Кнопочка, чекаю з нетерпінням на фото!a:ссс19:
    п.с. Маю здогадку, хто твоя дарувальниця, але поки мовчу, як виставиш фотозвіт і скажеш хто - напишу, чи вгадалаa:ссс21:

Knopo4ka та Meri Poppins подобається це.
  2. Meri Poppins

Meri Poppins Книгоман

Повідомлення:
    3.480
    Симпатії:
    9.840
    Стать:
    Жіноча
    А ну,Мандаринка, напиши, цікаво чи вгадаєш. Можеш в приват))))))

3. Stacey

Stacey Книгоман

Повідомлення:
    3.289
    Симпатії:
    9.092
    Всім привіт! І до мене сьогодні прийшла дарувальниця! a:ссс23:a:ссс23:a:ссс23:

Розповідаю всю історію! Десь від понеділка я заглядала в ящик за повідомленням, ну так, про всяк випадок ))) Сьогодні зранку дзвінок у двері, а це поштарка, і питає чи тут живе Устінова, а сама тримає пакунок ))) Я заклякла:ссс63: Ну як, я знала що має прийти повідомлення, але ж щоб поштарка так особисто питала і розносила дарунки щось не пам"ятаю :bbb90:

Настя, як ти це вчинила? a:ссс69:

Ну чаювати з нею я не стала, як Кнопочка зі своєю дарувальницею a:ссс83: А просто подякувала, розписалась і забрала пакунок )))a:ссс67:

Настя, подарунок Офігенний по всім параметрам! :ссс28: Мало того що я шокована була доставкою так змістом приємно вражена a:ссс36:a:ссс36:a:ссс36:

Поїхали a:ссс31:

Я шоколадний заєць, я ласковий мєрзавец a:ссс37:

Ну так так, це не заєць, а кіт, просто пісню згадала ))) А про кота нічого такого прикольного на язик не приходить a:ссс83: Кіт чоколадовий, не чеширський, але смачний ням-ням! Ще не розпакували, дозволили ще поживотіти трошки a:ссс67:

А це крута книженція для малої! Як мені сподобалось що я не можу, наліпок ціла купа, такі гарні блискучі зірочки мала буде ліпити, круто, там корони всі прибамбаси також ліплятьсяa:ссс66:

Дійсно чудеса та й годі! Класна книженція!

А це блокнот мене шокував! До сих пір не знаю що з ним робитиa:ссс83: Шкода навіть руками чіпати, не кажучи щоб там що-небудь писати :ссс28: Яке все ніжне, на дотик таке м"якеньке, зроблено просто офігенно! Майстриня постаралась на славу! та ще й Ейфелеву вежу буду собі візуалізувати! a:ссс89:a:ссс89:a:ссс89: Настя! Щиро дякую! a:ссс66: Мені цей блокнот дуууже сподобався! Дуже! Але реально шкода щось шрайбати на тих старовинних листочкахa:ссс56:

А цеее, інтрига у крутяцкому папері! Придивіться на цьому папері подарунково-патріотичному написано Любіть Україну, і вірші українських письменників! Рильський, Шевченко, Костенко і інші... [​IMG]

Ііііііі :ссс46: СУТІНКИИИ!:ссс1:

А ти знаєш, Настя, а от ДЯКУЮ тобі! a:ссс89:a:ссс9: Таки доля мене привела до цієї книги, хоч як я не уникала знаківa:ссс67: Таки і я буду відписуватись в темці з Сутінками! :ссс::ссс30:
    І ще за що дякую, так це за можливість таки почати читати "живі" книги a:ссс56: Бо так моя читалка мене взяла в свій електронний полон що жах просто, а книжечку тримати в руках і листати сторінки такоже деколи треба a:ссс67: А так як це подарунок, то я не дозволю собі Сутінки прочитати в електронному варіанті:bbb96:

Настя Селёдочка, моя дарувальниця! Насть, щире тобі дякую за твій такий приємний сюрприз ))) І розкрий таки секрет, що заставило ту жіночку бідну волочити той пакунок мені під двері?a:ссс83: То напевно все моє містечко зараз на вухах від такого дива, думають напевно "оце буржуї обнагліли!" arzhat

ludmilka-milka, Margaruta, Meri Poppins та 2 іншим подобається це.
  4. Knopo4ka

Knopo4ka Книголюб

Повідомлення:
    790
    Симпатії:
    4.564
    Стать:
    Жіноча
    А ось і мій фотозвітa:ссс21:
    Сьогодні зранку до мене завітала чарівна наша форумчаночка Marisha з подаруночком для мене і не тільки) і навіть з квітами (чоловік прийшов з роботи, побачив букетик, і в нього сильно округлились очіarzhat). Подаруночок виявився дуже-дуже класний і гарненько оформленийa:ссс8: Всередині мене чекала книжечка (навіть не книжечка, а КНИЖИЩЕ) з рецептами для мультиварки, і хай тільки хтось скаже, що думки не матеріальні, бо якраз на днях дивилась на цю книгу, думала, що класна, але грошей на таку точно зажму, хіба б хтось подарувавa:ссс53: Так що, дівчата, як комусь потрібно буде якийсь кльовий рецепт для МВ, звертайтесьa:ссс41: Також були книжки для моїх хлопців (одну вже опробував тато, читав Максиму на ніч, сказав, що цікава, але доовгаa:bbb95:), листівочка хенд-мейдівська і солодке. Окрема ода прянику. Дівчата, зверніть увагу, він у формі книжки, і взагалі дуже-дуже класний. Планувала зберегти його, та синуля вирішив, що це погана ідея, тож поділились, він виявився до того ж смачнезним:)
    ДЯКУЮ ТОБІ, МАРІША! Мені все дуже-дуже сподобалось:ххх:

ludmilka-milka, Margaruta, Meri Poppins та 2 іншим подобається це.
  5. Knopo4ka

Knopo4ka Книголюб

Повідомлення:
    790
    Симпатії:
    4.564
    Стать:
    Жіноча
    Стейсі, бачиш, як у нас все синхронноa:bbb95:
    Селедочка молодець, постараласьakrasota

Meri Poppins, Mandarunka та Stacey подобається це.
  6. Stacey

Stacey Книгоман

Повідомлення:
    3.289
    Симпатії:
    9.092
    Круто! Маріша ти молодчина ))) Якщо будеш наступного разу мені щось слати, то також Сливки-ленивки кинь до торби arzhata:ссс56: Я їх люблю a:ссс9:

Пряник крутий, Альон як тобі гризся він? a:ссс56: Ну і пару рецептиків потім нашепчеш :bbb96:

Meri Poppins подобається це.
  7. Mandarunka

Mandarunka Книгофан

Повідомлення:
    1.936
    Симпатії:
    5.233
    Стать:
    Жіноча
    Дівчата, радію разом з ами, подарунки бомбезні!a:ссс44:a:ссс23:

Meri Poppins, Knopo4ka та Stacey подобається це.
  8. Mandarunka

Mandarunka Книгофан

Повідомлення:
    1.936
    Симпатії:
    5.233
    Стать:
    Жіноча
    А ще я вгадала, що дарувальницею Кнопочки була Маринкаa:bbb95:

Meri Poppins, Knopo4ka та Stacey подобається це.
  9. Knopo4ka

Knopo4ka Книголюб

Повідомлення:
    790
    Симпатії:
    4.564
    Стать:
    Жіноча
    А пряник м"якенький і дуже смачненькийakrasota Бувa:bbb95:
    Ой, дівчата, щойно закінчила пакування. І хоч витратила більше години, але хай пробачить мене моя форумчанка, бо упаковка подарунків - явно не мій коникa:ссс13:

Mandarunka, Meri Poppins, Тірамісу та ще 1-му подобається це.
  10. Meri Poppins

Meri Poppins Книгоман

Повідомлення:
    3.480
    Симпатії:
    9.840
    Стать:
    Жіноча
    О, як вам одночасно подаруночки прийшли axixiА ми з Настею останні штрихи разром доробляли, але щоб вам вони ось так разом прийшли не очікували axixi
    Настя, чаювати не хотіла, а сфоткати могла arzhat, а то чого тільки я буду на фото arzhat І я знаю Настін секрет, як так тобі подарунок в хату принесли axixi

Mandarunka та Knopo4ka подобається це.
  11. Stacey

Stacey Книгоман

Повідомлення:
    3.289
    Симпатії:
    9.092
    Ага, я якраз сьогодні з Кнопочкою про це говорила, що треба було фотканути поштарку a:ссс83:

Писність хтось приват аби я знала що то таке пліз a:ссс2:

Knopo4ka подобається це.
  12. Meri Poppins

Meri Poppins Книгоман

Повідомлення:
    3.480
    Симпатії:
    9.840
    Стать:
    Жіноча
    Настя, та Селедочка просто подарунок відправила поштою,а не як посилку. По пошті ніби дозволяється відправляти книги, листи, короче паперове. А пошту розносять по скриньках чи там заказні листи,ніби і додому,але тут можу помилятись

13. Seledo4ka

Seledo4ka Книголюб

Повідомлення:
    398
    Симпатії:
    642
    Стать:
    Жіноча
    Стейсі, я рада що тобі подарунок сподобався, зараз не маю часу писати, то ж напишу всю історію твого дарунка ввечері.
    Кнопочка, крутезний в тебе подаруночок

Knopo4ka, Stacey та Mandarunka подобається це.
  14. Тірамісу

Тірамісу ПИСЬМЕННИЦЯ

Повідомлення:
    105
    Симпатії:
    259
    Стать:
    Жіноча
    Люблю дні, коли мене спіткають приємні несподіванки.
    Сьогодні мене "спіткала" подвійна приємність - зустріч-знайомство із Кнопочкою та повна торбина подарунків для усіх-усіх.
    Ну що за чудова людинка ця наша Кнопочкаa:ссс39:!!! ( Зрештою, ми усі тут - як на підбірa:ссс21:)
    А тепер про презентики!!!
    Альонка залишила малятко на спантеличину свекруху і примчала аж під мій будинок! a:ссс39:Але ми чемно його минули і пішли до кафешки випити какао з вершками.
    А вдома... а вдома... я по-дитячому тішилась пакуночкам, все гладила, нюхала, вичитувала. Доця своє розклеїла по меблях, з"їла, а ризиночки сховала, бо то на свято!Малий зразу своє забравa:ссс36: Досі усім хвалиться, що якась тьотя принесла подарунок, бо ще не розуміє з якого дива дорослі тьотки роздають подарунки одна однійa:ссс41:
    Одним словом, це неймовірна насолода отримувати подарунки.a:ссс44:
    Альонка, величезне ДЯКУЮ!!! Так все гарно запаковано, поскладано, так натхненно зроблено... А ще великий респект за горнятко у светрику. Я дуже трепетно відношусь до такої роботи, що вимагає часу, терпіння і любові. Вже придумала що писатиму у зошитіa:ссс41:, книжку навіть чоловік читає (mal4ik а він у мене НЕ читає), а горнятко вже обмила чайочком!
    Дякую, наша весняна Феє!

Останнє редагування: 5 бер 2015
    ludmilka-milka, Mandarunka, Stacey та 2 іншим подобається це.
  15. Meri Poppins

Meri Poppins Книгоман

Повідомлення:
    3.480
    Симпатії:
    9.840
    Стать:
    Жіноча
    Ой,красота. А від тоі кружечки я ще вчора прибалділа))))Мені Альонка іі показала,то вона мені так сподобалась,ще і своіми руками зроблена.
    А взагалі, так приємно заходити в цю тему, стільки тут красоти і позитиву

Mandarunka та Stacey подобається це.
  16. Seledo4ka

Seledo4ka Книголюб

Повідомлення:
    398
    Симпатії:
    642
    Стать:
    Жіноча
    Дівчатка, які кльові у всіх подаруночки!!akrasotaakrasota
    Альона, то ти на чашечку цю штучку сама в*язала?! :ааа23:
    тепер розказую історію Стейсіного подаруночка. ну, по перше, ми з Тімуром похворіли і я дуже переживала щоб встигнути все придумати/купити/відправити (і щоб вчасно дійшло):ссс28: по-друге, пєрвоначальний задум був зовсім інакший, але я слєдовола знакам судьби...:ссс46: дуже хотіла знайти в себе одну книженцію, яку я давно читала і мені вона дуже сподобалась, ну і поки я рилась в своїй "бібліотеці":bbb5: в пошуках цієї книжки, мій погляд повсякчас зупинявся на "Сутінках" :ссс80: і як я не відверталась від цієї книжки, (бо думаю, ну щасс, Настя подумає що я вже геть здуріла сутінки їй шлюa:ссс83:a:ссс83:), але мої пошуки не увєнчалися успіхом і я подумла: А шо такова, гулять так гулять, шлю сутінки a:ссс37:a:ссс37: от судьби не уйдеш :ссс82::ссс82: то ж Стейсі, насолоджуйся!:bbb6:
    ну і про другу частину подарунка, то я планувала зовсім інше, але пішла я з Марішою за відкриточкою для Кнопочки і побачила там той блокнотик і думаю, Єто оно, нада братьa:ссс21:a:ссс21:
    і ось так буквально за один день, в мене був готовий подаруночок, який я тут же і відправилаa:ссс44: а відправляла я заказним листом, тьотічка на пошті сказала що ним можна відправляти книжки, листи, карочє всьо паперове, ну щє я на ничку сунула шоколадного котика:ссс84::ссс84::ссс84:

Mandarunka, Stacey, Meri Poppins та ще 1-му подобається це.
  17. Knopo4ka

Knopo4ka Книголюб

Повідомлення:
    790
    Симпатії:
    4.564
    Стать:
    Жіноча
    Олечко, Тірамісу, рада, що тобі сподобалось, я стараласьakrasota Дууже приємно було познайомитись, дякую за гарно проведений час (хоч його було зовсім-зовсім трішечки)a:ссс69:
    Ой, дівчата, зараз це моя найулюбленіша темка, стільки тут позитиву:ххх:

Mandarunka, Stacey, Seledo4ka та ще 1-му подобається це.
  18. Knopo4ka

Knopo4ka Книголюб

Повідомлення:
    790
    Симпатії:
    4.564
    Стать:
    Жіноча
    сама-сама, буде треба - звертайсяa:ссс41:
    До речі, про свекрух... Моя через цей наш обмінник точно думає, що в мене з головою не все в порядку. Вчора питає, звідки квіти, а я так спокійно - "Та Марина заходила" (ніби мені Марина кожен день букети таскаєa:bbb95:), сьогодні теж дивно на мене дивилась, як я лишила їй малого, а сама з торбинкою поїхала в центр "щось віддати одній дівчинці". Важко навіть собі уявити її реакцію, як я після цього попрошу посидіти з дітьми, бо мені треба на ведичну зустрічa:ссс37:

Mandarunka, Stacey, Seledo4ka та ще 1-му подобається це.
  19. Stacey

Stacey Книгоман

Повідомлення:
    3.289
    Симпатії:
    9.092
    Уаааау! Альона, подарунок дуууже класний! Та й не прибідняйся, не твій коньок, все дуже класно спаковано! Чи це Тірамісу як фотограф постаралась a:ссс83: Та жартую, класно все! Кофтинка дуже гарна! a:ссс66:

Альона, головне не розповідай про веди, бо тебе будуть боронити від всяких сєкт arzhat Кажи що по ковбасу йдеш, а там були черги, ну короче видумай щось a:ссс83:

Селёдочка, я рада що доля тебе наштовхнула на СУТІНКИ, то таки знак a:ссс86:a:ссс3:

Knopo4ka, Mandarunka, Seledo4ka та ще 1-му подобається це.
  20. Seledo4ka

Seledo4ka Книголюб

Повідомлення:
    398
    Симпатії:
    642
    Стать:
    Жіноча
    Дівчата, і я вже с подаруночкомa:ссс21:
    мала сьогодні цікаву зустріч зі своєю дарувальницею( ну ладно, ладно відкрию секрет, це Мандаринка) і її дарувальницею (ну ви вже догадились хто це:ссс84::ссс84:), карочє мали потрійну зустріч a:ссс16: + хвостики (ну в смислі дітки). отже мій фотозвіт:ссс68::ссс68:

так, загальний вид, шаріки особливо прийшлись Тімуру до душі, по цей час ще тішится, тут не видно, то шарік -квіточка

далі те що в середені
    а теперь по подробней
    відкриточка-сова, дуже кльова, хто не бачить, бо фотки не дуже якісні, то сова сидить на книжці:ссс87:
    далі книжечка для Тімура, канешна вона вже встигла стати улюбленою і ми з чоловіком вже майже на пам*ять її вивчили:bbb1::bbb1::bbb1:
    а тепер, книжечка для мене, от не повірете, дуже на часі, вже дуже давно я не хворіла (можу просто часу не випадало з малої дитиноюa:bbb95:) я зараз щось забарахлила, то ж думаю це знак, буду просвєщаться, і вправляти собі мозок на місце
    і щє один подаруночок для мене, от і не вір після цього в містику:ссс46: так давно собі хочу мило хенд-мейдовське, але не знаю де купити, ніяк руки не доходять пошукати, то ж Іра Дякую, дуже кльово, я його вже обмила так сказатьaxixi а з ароматом ти попала в точку шоколад (ну хто не любить) і кориця - мої улюблені прянощі, завжди мріяла собі духи з корицею роздобути

Останнє редагування: 7 бер 2015
    ludmilka-milka, Тірамісу, Knopo4ka та 2 іншим подобається це.

Поділитися цією сторінкою