Подарунковий марафон "Вітаємо з Днем народження"!

Тема у розділі 'Бандероль', створена користувачем Margaruta, 23 сер 2016.

1. Margaruta

Margaruta Книгофан

Повідомлення:
    2.370
    Симпатії:
    6.264
    Стать:
    Жіноча
    Всім привіт! Напередодні 1 вересня, а для мене це завжди початок чогось нового, я хочу відкрити тему, яка допоможе нам щиро вітати і відправляти один одному подарунки на День народження. Дякуємо @ludmilka-milka за ідею, а Оксані @Gafijka за пораду щодо практичного її втілення. Отже, всі бажаючі прийняти участь у цьому Марафоні присилають мені в ПП дату свого народження і адресу, на яку відправлятимемо подарунки, можна також побажання-вподобання. За тиждень до початку місяця я пишу в темі імена дівчат, дні народження яких будемо святкувати в наступному місяці. Бажаючі порадувати форумлянку, або форумлянок, залежно від місяця, пишуть мені в ПП. Я надсилаю їм адресу іменинниці. Єдина умова - це не обмінник, де оформляється ціла посилка. Це буде жест доброї волі, тобто я вітаю, але не очікую, що мене обов"язково привітає та сама людина. Хто хоче і в кого буде можливість. Все на добровільних засадах і щирих проявах.
    P.S. Якщо вирішуєте дарувати книжку обов'язково перед покупкою надсилаєте мені назву твору, щоб не було повторювань!!!

P.S. Свіжі ідеї і обговорення даної теми вітаються!!!

Список учасниць:
    @tuchka - 22.01
    @Margaruta - 11.02
    Рідко задумуюсь, що насправді я люблю і чим захоплююсь. Тому ця вправа для мене цікава. Отже, мої вподобання (загальний приклад).
    Я дуже легко захоплююсь усім новим, і рідко доходжу до самої суті, єдина пристрасть, якій я залишаюсь вірною – це читання. Люблю захопливі книги, щоб вони мене відносили далеко-далеко від реальності, це мій вихід в інший світ, коли мені в цьому затісно. Читаю все, від класики до фантастики, але це має бути талановито і яскраво. Не люблю короткі повісті і оповідання. Мій профіль на Лайвліб https://www.livelib.ru/reader/Margaruta Мої паперові хотілки з тих, що я вже прочитала https://www.livelib.ru/bookshelf/731918#books Також я створила підбірку кращих прочитаних мною книг https://www.livelib.ru/bookshelf/759049-kraschi-knigi (їх я теж немаю в папері) і є розділ книг, які би я хотіла прочитати https://www.livelib.ru/reader/Margaruta/wish
    Ось так скромно hesitate2 А взагалі я завжди відкрита до чогось нового і цікавого, тому буду рада і книзі, якої немає в жодному моєму списку, але вона вам дуже подобається або ви думаєте, що мені припаде до душі akrasotaМожете здивувати мене чимось таким, від чого я не зможу відірватись hesitate Не люблю книги з кінообкладинками.
    На деякий час (термін поки що невідомий) відмовилась від цукру і відповідно від солодощів, які його містять. Не п'ю нічого із кофеїном. Останнім часом не люблю шоколад.
    Обожнюю канцелярські товари, косметику, якісну біжутерію, засоби догляду, всілякі милі дівчачі штучки. Цього ніколи не буває багато. Мої кольори – теплі, насичені і глибокі.
    Зараз захоплююсь декором квартири, тому вишукую красиві і цікаві речі для дому.
    І загалом про мене – відкрита і щаслива!
    @Nadushka - 25.02
    Особливих побажань небагато- надаю перевагу чорному шоколаду, чай/кава значення не має, вживаю все, кого цікавлять книги- буду рада любій книжці зі свого списку хотілок на лайвлібі, цікавлюсь листівками) Люблю підписані книги.
    https://www.livelib.ru/reader/nadushka25
    @ariannagres - 20.03
    Я люблю книжки. Це моя велика слабість, особливо дитячі. Маю їх багато, але завжди знайду, що ще вибрати і купити. Хочу зібрати книги, перекладені українською. 1984 Оруелла, Життя Пі, Крадійка книжок, Смажені зелені помідори, 11/22/63//..Створила навіть полицю на Лайвлібі - книги від улюблених видавництв. Ось так нескромно- https://www.livelib.ru/reader/arianna/selections
    Також буду рада навіть букіністичній чи прочитаній вами книжці, яка не підходить у вашу бібліотеку.
    Люблю листівки, але їх у мене мега-багато, колекціоную закладки та календарики. Можуть бути і старі.
    Ще одна слабість- канцтовари: блокнотики, зошити, маркери, олівці(маю їх стільки, але все вишукую щось нове з симпатичною обкладинкою).
    Люблю чай, каву, солодощі - цукерки та шоколад, милі дрібнички для кухні. Зараз мене повернуло на лаванді.
    Мій профіль https://www.livelib.ru/reader/arianna
    @Knopo4ka - 20.09
    Надаю перевагу практичним подарункам, не люблю статуеток і люблю хендмейдівські "штучки" для дому.
    З дитинства фанатаю від канцтоварів: блокнотів, гарних зошитів і ручок забагато не буває. Ще не можу пройти повз гарних резинок-заколок для волосся.
    Солодке - наше всеeda5. Особливо люблю молочний шоколад з горіхами. Страшна кавоманка, але й гарний чай теж полюбляю. Останнім часом завдяки старанням дітей відчуваю гостру нестачу горняток.
    Книги, навіть, улюблені, не перечитую, тому тут вгадати важко, а от дитячій літературі буду тільки рада. https://www.livelib.ru/reader/Knopo44ka Я
    люблю підписані книжки, це ж на роки akrasota
    Еех, ще би хтось скромності подарувавsmex2
    @Лямонка - 06.11
    @ludmilka-milka - 23.11
    Із задоволенням прийму різних кольорів ниточки YarnArt Violet і YarnArt Jeans, зошити в клітинку 60-98 стор. (можна на пружинці) і молочний шоколад (можна з горіхами різним сортів) :) Я люблю мати підписані книги.
    @Soulless - 23.11
    - Книжки дитячі і дорослі (мені ще далеко до бібліотеки Адріани, але, але...). Теж створила віш-ліст на лайв лібі:https://www.livelib.ru/reader/Soullessss/selections
    - Листівки
    - Книжкові закладки
    - Смаколики (в тому числі шоколад всякий різний, останнім часом сподобався з апельсиновою цедрою)
    - Добра заварна кава (без неї ніяк)
    - Ароматний чайочок
    Антивіш - статуетки і магніти (холодильник вмонтований у меблі, немає куди їх чіпляти):-)
    @Мар'яна - 28.11
    не люблю статуеточки)))
    https://www.livelib.ru/reader/Neverknow
    @Marisha - 26.12
    Побажання:
    Книги книги книги. Давно не купувала собі книги через читалку, а останнім часом є величезне бажання зібрати бібліотеку з книг, які вже стали улюбленними після прочитання, хочеться мати їх в паперовому варіанті, тим більше читацький куток майже готовий))) https://www.livelib.ru/reader/MeriPoppins Люблю підписані книжки.
    Також обожнюю дитячу літературу, тому книжка для моїх дітлахів завжди доречна. Обожнюю солодке, при тому майже все)))), просто дня не можу прожити без цукерка чи шматочка молочного чи білого шоколаду, а якщо там ще і горіхи є,ммм..... А як до цього додати ще смачнезний чай (каву зовсім не п'ю), який люблю пити з величезного горня, то день майже вдався)))
    Я людина, яка не любить зміни, тому мені тяжко вгодити з косметичними засобами, користуюсь одними і тим самими майже завжди і не міняю. Рідко ношу біжутерію, але дуже подобаються хенд мейдівська біжутерія.
    Останнім часом страшенно не влаштовує моя кухня))) і все хочеться для неї якісь красиві дрібнички. Також засиділась я дома через декрет, невистачає якогось походу в кіно чи театр hesitate
    Щось багато в мене побажань))) Але буду рада любому сюрпризу.
    @milka - 31.12
    Не буду оригінальною, якщо скажу, що кращим подарунком можуть бути книги, бо не маю читалки, і звикла тільки до паперового варіанту! З дитинства мрію зібрати гідну бібліотеку. Буду дуууже рада книжечкам, від яких ви у захваті, а також тут можна глянути на підбірку з моїми хотілками
    https://www.livelib.ru/selection/699720
    Фентезі, жахи, лірика- не мої теми)) Я люблю, якщо книги подаровані, щоб були підписані та дата hesitate
    Каву я не п'ю, зате обожнюю чай чорний або фруктовий, завжди цікаво спробувати якісь нові невідомі мені види.
    Як і всі дівчатка, я особливо не відрізнюсь, якщо скажу, що також фанатію від всього солодкого)) Особливо полюбляю молочний шоколад з горіхами...
    Колекціоную листівки - видові з різних країн, ЮНЕСКО, новорічно-різдвяні, а також гномиків та ангелів.
    Ангеликів збираю в будь якому вигляді- листівки, статуетки, іграшки...)))
    Люблю художні марки і блоки марок.
    Однією з найбільших моїх колекцій, після листівок, є магнітики зі всього світу, яку мені також допомагають поповняти друзі з подорожей (особливо плоскі або металеві).
    Я давно думала про те, що у мене вдома немає жодної фоторамки з моїми фотографіями, руки ніяк не доходять цим зайнятись, а хочеться якось пару фоточок роздрукувати на память і закатати у гарні рамки)))
    Якщо хтось зробить милу дрібничку своїми руками -закладка до книги, обкладинка, іграшка...- це завжди дуже приємно!
    І звісно блокнотики, косметика, гелі для душу, дрібнички для дому, кухні, та різні дівчачі штучки лишніми ніколи не бувають, та завжди вітаються!))
    Ох, я тут серед вас сама скромна виявилась, чесно-чесно, не знала як то скоротити))) Буду дуже рада любій дрібничці, вибраній саме для мене та з любов'ю!

Останнє редагування: 8 бер 2017
    Soulless, ariannagres, Gafijka та 8 іншим подобається це.
  2. Pr. Mcgonagall

Pr. Mcgonagall Книгофан

Повідомлення:
    2.252
    Симпатії:
    7.369
    Стать:
    Жіноча
    Думаю треба виставити на загал всі дати учасників.

Firejuli, milka та Margaruta подобається це.
  3. ariannagres

ariannagres Книгофан

Повідомлення:
    1.205
    Симпатії:
    4.350
    Стать:
    Жіноча
    я також вважаю,що назагал у верхньому повідомленні.Але добре було б і нагадувати

Firejuli, Pr. Mcgonagall та Margaruta подобається це.
  4. Margaruta

Margaruta Книгофан

Повідомлення:
    2.370
    Симпатії:
    6.264
    Стать:
    Жіноча
    Я обов'язково так зроблю. Тобто буде загальний список імен форумлянок з датами народження, і я за тиждень перед початком місяця нагадуватиму, хто святкуватиме День народження наступного місяця akrasota Але ще ніхто не зголосився не.знаю Хоча я вже написала собі список усіх форумлян і дати їхнього народження, три дати мені залишилось уточнити hesitate

Firejuli та milka подобається це.
  5. Nadushka

Nadushka Книгофан

Повідомлення:
    2.480
    Симпатії:
    7.917
    Стать:
    Жіноча
    Ооо, я буду брати участь!!! Олеся, торохи пізніше напишу тобі в ПП.

Knopo4ka, Firejuli та Margaruta подобається це.
  6. Margaruta

Margaruta Книгофан

Повідомлення:
    2.370
    Симпатії:
    6.264
    Стать:
    Жіноча
    Отже, перша учасниця єa:ссс34:a:ссс34: Я чекатиму до неділі і тоді почну вже формувати список в першому пості a:ссс20:a:ссс21:

Knopo4ka та Firejuli подобається це.
  7. milka

milka Книгофан

Повідомлення:
    2.830
    Симпатії:
    7.485
    Стать:
    Жіноча
    Ооо, а що, тут наші побажання також писати треба, і навіть про книжки можна просити???hesitateaxixi

Ms. Blackie, Knopo4ka, Firejuli та ще 1-му подобається це.
  8. Margaruta

Margaruta Книгофан

Повідомлення:
    2.370
    Симпатії:
    6.264
    Стать:
    Жіноча
    Все, що душі завгодно девочка

Ms. Blackie та Firejuli подобається це.
  9. milka

milka Книгофан

Повідомлення:
    2.830
    Симпатії:
    7.485
    Стать:
    Жіноча
    Ти давай перше своє побажання в першому пості озвуч, для прикладу, а ми вже собі скорегуємpodarok

Firejuli та Margaruta подобається це.
  10. Margaruta

Margaruta Книгофан

Повідомлення:
    2.370
    Симпатії:
    6.264
    Стать:
    Жіноча
    Побажання Ви пишете мені в приват, тому за форму не хвилюйтесь podarok

Firejuli подобається це.
  11. Nadushka

Nadushka Книгофан

Повідомлення:
    2.480
    Симпатії:
    7.917
    Стать:
    Жіноча
    Але ти потім ті побажання теж викладеш сюда на загал?

Firejuli подобається це.
  12. milka

milka Книгофан

Повідомлення:
    2.830
    Симпатії:
    7.485
    Стать:
    Жіноча
    А що, ти не будеш тут побажання всіх виставляти? так цікавіше, бо буде наприклад іменинник зі списком бажань, я гляну, що в мене є щось таке, що йому потрібно, і напишу тобі та вишлю імениннику)) І то ж не обовязково кожному всі бажання виконувати, то ж хтось може частинку, інший-другу частинку, і так кусочками по дрібничках він отримає від кількох людейhesitate ну я якось так це уявляю, чи що ви кажете?

Firejuli подобається це.
  13. milka

milka Книгофан

Повідомлення:
    2.830
    Симпатії:
    7.485
    Стать:
    Жіноча
    О, Надя, якраз про це написала одночасно))

Firejuli подобається це.
  14. Margaruta

Margaruta Книгофан

Повідомлення:
    2.370
    Симпатії:
    6.264
    Стать:
    Жіноча
    Згідна hesitate

Firejuli подобається це.
  15. Nadushka

Nadushka Книгофан

Повідомлення:
    2.480
    Симпатії:
    7.917
    Стать:
    Жіноча
    Я теж за те щоб виставляти і навіть якщо це буде список з 10 пунктів, це не означає що одна людина має їх всі виконати.

Firejuli, Margaruta та milka подобається це.
  16. milka

milka Книгофан

Повідомлення:
    2.830
    Симпатії:
    7.485
    Стать:
    Жіноча
    Так, і головне прикольно, можна наперед бачити коли в кого ДН, хоть на пів року наперед, прочитати побажання, і мати повно часу, щоб кожному щось по-трошки прикупити.

Ms. Blackie, Firejuli, Nadushka та ще 1-му подобається це.
  17. Nadushka

Nadushka Книгофан

Повідомлення:
    2.480
    Симпатії:
    7.917
    Стать:
    Жіноча
    Так, мені подобається так як Маргаритка запропонувала- повний список на початку теми і нагадування про ДН які будуть наступного місяця вже в темі.

Margaruta, Ms. Blackie та Firejuli подобається це.
  18. milka

milka Книгофан

Повідомлення:
    2.830
    Симпатії:
    7.485
    Стать:
    Жіноча
    Тому Олеся, пиши перша в пості свої побажання та ДН, буде нам як взірецьhesitate

Ms. Blackie, Firejuli та Margaruta подобається це.
  19. Margaruta

Margaruta Книгофан

Повідомлення:
    2.370
    Симпатії:
    6.264
    Стать:
    Жіноча
    Написала, а це не так вже й легко )

Ms. Blackie подобається це.
  20. Margaruta

Margaruta Книгофан

Повідомлення:
    2.370
    Симпатії:
    6.264
    Стать:
    Жіноча
    Отже, вирішили так: в першому пості буде список учасниць, їхні дати народження і вподобання девочкаЯкщо з часом будуть добавлятись якісь нові хотілки, пишіть мені в ПП, я допишу.

ariannagres, Firejuli та Nadushka подобається це.

Поділитися цією сторінкою