"Окончательный диагноз" Хейли Артур

Тема у розділі 'Популярна (масова)', створена користувачем Meri Poppins, 23 гру 2015.

1. Meri Poppins

Meri Poppins Книгоман

Повідомлення:
    3.479
    Симпатії:
    9.828
    Стать:
    Жіноча
    Это — больница. Больница, в которой кипит жизнь. Здесь лечат людей — и не просто лечат, но спасают. Однако — это ли главное в мире больницы? В мире, где интригуют и дружат, рискуют и предают, влюбляются — и теряют любовь. Изменяют. Сражаются. Попросту — живут. Потому что жизнь — это, как говорится, окончательный диагноз!..

Stacey та Soulless подобається це.
  2. Lady Chatterley

Lady Chatterley Книгоман

Повідомлення:
    4.175
    Симпатії:
    13.535
    Стать:
    Жіноча
    Не читала, але уявила axixi

3. Meri Poppins

Meri Poppins Книгоман

Повідомлення:
    3.479
    Симпатії:
    9.828
    Стать:
    Жіноча
    І що саме всплило у твоїй уяві?)))) Ділися)))

4. Lady Chatterley

Lady Chatterley Книгоман

Повідомлення:
    4.175
    Симпатії:
    13.535
    Стать:
    Жіноча
    Мир больницы- всі бинти, пігулки і кожна комора axixi

Meri Poppins подобається це.
  5. Meri Poppins

Meri Poppins Книгоман

Повідомлення:
    3.479
    Симпатії:
    9.828
    Стать:
    Жіноча
    axixiНу щось схоже, тож Хейлі.)))) Хоча поки тут більше про відносини між лікарями різних відділень, це я 20 відсотків прочитала і книжка маленька, думаю не затягнутий має бути сюжет. Хоча коли бралася за цю книгу, то знала на що йду, це я про світ-лікарню. Та і Отель його мені нічого так , пішов, тож буду читати далі))))

Stacey та Lady Chatterley подобається це.
  6. Meri Poppins

Meri Poppins Книгоман

Повідомлення:
    3.479
    Симпатії:
    9.828
    Стать:
    Жіноча
    Я прочитала на днях. Ось не знаю як було б іншим , але мені сподобалось. Типовий Хейлі. Хто читав хоч одну його книгу, зрозуміє, головна його фішка це повністю розкрити певний замкнутий простір, в даний момент це лікарня. Вся робота в лікарні від головного лікаря до лаборантів, від адміністратора до працівників столової. Але знаєте, тут не було занудних описів приміщень чи хворіб, все дуже динамічно і стисло , і головна увага на відносини між персоналом. Головна тема - це боротьба поколінь, що переможе досвід чи прогрес. І яка відповідальність покладена на всіх лікарів.
    Події описані як голівудське кіно, як якийсь серіал про лікарню))Не потрібно дуже замислюватись, впадати в роздуми, але чому б не потішити себе саме такою книгою, особливо, якщо цікаво і є бажання дізнатись роз'язку сюжету.

Останнє редагування: 29 гру 2015
    milka, Читачка та Lady Chatterley подобається це.
  7. Pr. Mcgonagall

Pr. Mcgonagall Книгофан

Повідомлення:
    2.252
    Симпатії:
    7.369
    Стать:
    Жіноча
    @Marisha такий гарний відгук що мне аж кортілка/хотячка взяла.

Meri Poppins подобається це.
  8. Читачка

Читачка Книгофан

Повідомлення:
    1.544
    Симпатії:
    7.745
    Стать:
    Жіноча
    I у мене хотячка, обов'язково читатиму!

Pr. Mcgonagall та Meri Poppins подобається це.
  9. Marussia

Marussia Читач книг

Повідомлення:
    50
    Симпатії:
    244
    Стать:
    Жіноча
    Мне, как бывшему полумедику)), всегда очень интересно читать книги, в которых так или иначе идет речь о врачах, больницах и медицине в целом.
    Хорошая и интересная книга, нравится, как автор умеет совместить в сюжете и социальные вопросы, и любовную линию, и трагедию.
    Больше всех, конечно, было жаль медсестру - не дай Бог оказаться в таком положении никому.
    Кстати, первая публикация книги была еще в 1959 году, а тема пенсии (в частности, одного из героев, Джо Пирсона), очень актуальна и в наши дни)
    Сама была в такой ситуации, когда руководитель очень не хотел покидать свой пост, но, в то же время, уже совсем не справлялся с обязанностями. В отличие от книжного героя, мой бывший начальник по сей день держится на своей должности, доставляя кучу проблем своим подчиненным))

Останнє редагування: 4 тра 2016
    Lady Chatterley та Meri Poppins подобається це.

Поділитися цією сторінкою