Обговорюємо статті на різні теми

Тема у розділі 'Оффтопік', створена користувачем Stacey, 26 січ 2015.

1. Lady Chatterley

Lady Chatterley Книгоман

Повідомлення:
    4.174
    Симпатії:
    13.538
    Стать:
    Жіноча
    Йой, то тих дрищів з червони глазами і синдромом президента світу надивилась певно smex2

Чи не сватались до тебе трактористи, які спокусились на твою зарплятню?!?!?! :ссс32:

Читачка подобається це.
  2. Читачка

Читачка Книгофан

Повідомлення:
    1.544
    Симпатії:
    7.748
    Стать:
    Жіноча
    та, у мене чоловік - суворий програмер, він трактористам швиденько зад надере smexsmexsmexsmexsmexsmexsmex

ЗІ: я, до речі, попередній пост ще дописала, глянь на попередній сторінці ))))

Lady Chatterley подобається це.
  3. Lady Chatterley

Lady Chatterley Книгоман

Повідомлення:
    4.174
    Симпатії:
    13.538
    Стать:
    Жіноча
    Як бачимо, фрукти то ще квіточки, згодом він би захотів сімпотішной діфчьонкі з опахалом в руці:))))
    Я так бачу, що скоро графа жінка в ІТ буде домінувати, у нас з потребами простіше:)

4. Читачка

Читачка Книгофан

Повідомлення:
    1.544
    Симпатії:
    7.748
    Стать:
    Жіноча
    от ти тільки не смійся, але! Вони серйозно час від часу питають мене, чи не планує компанія мати в офісі масажистку.
    А в одній з компаній-конкурентів кілька років тому на якесь чоловіче свято привели аніматорів, які розгулювали офісом топлес.

На захист цієї "верстви населення" можу сказати, що так, хоч вони занадто часто інфантильні, при тому своїми немаленькими зарплатами залюбки діляться з тими, хто того потребує. Навіть не розповідатиму про допомогу армії, а от коли моя колежанка замутила допомогу бабушкам самотнім (через собез, звісно) і написала на всіх, мовляв, потрібна допомога, то у нас стояла черга з питанням "Де тут на бабушок збирають?" За день назбирали стільки тисяч у конвертик, що ми рахували і плакали, правда.

Але все одно часто я хочу їх вбивати smex

Knopo4ka, Pr. Mcgonagall, Irysya та ще 1-му подобається це.
  5. Lady Chatterley

Lady Chatterley Книгоман

Повідомлення:
    4.174
    Симпатії:
    13.538
    Стать:
    Жіноча
    Ясно, "добриє внутрі"... девочка
    Ну я ж кажу, що то було моє перше знайомство з тими ІТ, ну ще твоя картинка у ФБ де замордований чувак рівень Бог:))) Я розумію, що то утрировано, і все, як всюди, он Светка, як село спозорила:((((

П.С. Ото мені бабця казала, Йван файний чоловік буде, бо має ТР- трактор, все людям зоре і гній вивезе, копійка є в хаті, а то треба було ІТішників шукати виявляється шокприкольный

Mandarunka та Pr. Mcgonagall подобається це.
  6. Lady Chatterley

Lady Chatterley Книгоман

Повідомлення:
    4.174
    Симпатії:
    13.538
    Стать:
    Жіноча
    Слууууууу..
    Ото я нагадалась, ще на початках, коли я шукала клієнтів на наш бізнес інкубатор, прийшов хлопчина, мацьонкій такий,( порівняно зі мною 175+ каблуки:)))), в сорочечці стильній чорній, джинсики- любо глянути, казав, що ІТ і хоче цілого поверха, а в кінці сказав, що я дуже гарна, як жінка і менеджер...я про те забула, а тепер згадала:))))....а дороги наші розійшлись через графік, я після 19:00 категорично відмовилась працювати без доплат прикольный

Stacey подобається це.
  7. Читачка

Читачка Книгофан

Повідомлення:
    1.544
    Симпатії:
    7.748
    Стать:
    Жіноча
    ось ти тепер знаєш, чого вчити свою онуку smex Хоча... за той час, що пройде, цивілізація вигадає якийсь інший підвид людей smex

Pr. Mcgonagall та Lady Chatterley подобається це.
  8. Читачка

Читачка Книгофан

Повідомлення:
    1.544
    Симпатії:
    7.748
    Стать:
    Жіноча
    от бачиш, яка недалекоглядна smex а у них графік прив'язаний до музи та натхнення, а вона чомусь ночами приходить зазвичай smexОн я на роботу ходжу на 11. Бо раніше мені там нема чого робити - геть нікого немає! Проте після 19 - все кипить ))

9. Lady Chatterley

Lady Chatterley Книгоман

Повідомлення:
    4.174
    Симпатії:
    13.538
    Стать:
    Жіноча
    Прохлопала цілий поверх тих змучених, червонооких Казановів ужас, йой, тепер картатиму себе...
    до речі в мої обов'язки входила повна опіка, ото б вони мене вимучили прикольный

10. Читачка

Читачка Книгофан

Повідомлення:
    1.544
    Симпатії:
    7.748
    Стать:
    Жіноча
    приготування кави і дефіле топлес на святах? smex

11. Lady Chatterley

Lady Chatterley Книгоман

Повідомлення:
    4.174
    Симпатії:
    13.538
    Стать:
    Жіноча
    Дивись оце наш міні інкубатор, отам де годиннички сиділа я, поряд лаундж зона, там каво машина модна німецька, яку я обслуговувала також...
    Типу начальник дав установку- бавити орендарів, але напевно до топлес і його уява не доросла :))) А кавоваркою я всіх вчила користуватись самим, дресирувала, не дайбоже хтось би оишив брудне горня на кухні a:ссс37:
    http://olx.ua/uk/i2/obyavlenie/zdatsya-ofs-v-ofs-tsentr-trintarska-tsentr-blya-ratush-IDdg9W1.html

П.С. але фото так собі тут:(

12. Читачка

Читачка Книгофан

Повідомлення:
    1.544
    Симпатії:
    7.748
    Стать:
    Жіноча
    слабак smex а там є, де походити!

13. Pr. Mcgonagall

Pr. Mcgonagall Книгофан

Повідомлення:
    2.267
    Симпатії:
    7.390
    Стать:
    Жіноча
  14. Lady Chatterley

Lady Chatterley Книгоман

Повідомлення:
    4.174
    Симпатії:
    13.538
    Стать:
    Жіноча
  15. Lady Chatterley

Lady Chatterley Книгоман

Повідомлення:
    4.174
    Симпатії:
    13.538
    Стать:
    Жіноча
    Від Умберто Єко

Колонка Умберто Эко /

03.03.09
    Когда умрет книга?
    Иллюстрация: Getty Images/Fotobank

На последней конференции библиотекарей в Венеции речь шла, кроме всего прочего, о надежности носителей информации. Сравнивали письменные носители: египетскую стелу, глиняную табличку, папирус, пергамент и печатную книгу. Последняя сохраняется пятьсот лет — но только если она сделана из тряпичной бумаги. Современная бумага на основе древесной целлюлозы, на которую перешли в середине XIX века, живет не больше 70 лет. Возьмите послевоенную газету или книгу — и увидите, что они рассыпаются в руках. Прошли уже тысячи конференций о том, как спасти все те книги, которыми завалены наши кабинеты и библиотеки. Чаще всего их участники говорят одно и то же: надо отсканировать все до последней страницы и перенести на электронный носитель — хотя и сложно себе представить, как это можно сделать.

И тут появляется другая проблема: все носители, служащие для переноса и хранения информации, от фотографии до кинопленки, от диска до USB-флешки еще менее надежны, чем книга. Кое-что нам довелось испытать на себе. Так, пленка в старых аудиокассетах со временем скручивалась. Можно было подкрутить ее карандашом, но часто это не давало результата. Видеокассеты легко теряют яркость и четкость, а если их часто перематывать туда-сюда, портятся еще быстрее. CD, которые окрестили заменой книге, быстро вышли из обращения, потому что все то же самое проще и дешевле скачать в Интернете.

Мы не знаем, сколько проживет фильм на DVD, но если часто его смотреть, скоро начнутся неполадки. Мы не успели оценить жизнеспособность дискет, потому что прежде, чем они стали портиться, мы перешли на диски, потом на многоразовые диски, а затем на флешки. Вымерли носители — вымерли и компьютеры, способные с них читать (не думаю, что у кого-то из моих читателей остался компьютер со входом для дискеты). А если не поспеваешь за сменой носителей, переписывая свой архив с одного на другой каждые два-три года, то придется либо хранить в подвале десяток устаревших компьютеров со всеми возможными входами, либо смириться с потерей информации навсегда.

Таким образом, с механическими и электронными носителями информации дела обстоят так: мы уверены, что они быстро выйдут из строя, либо не знаем, сколько они протянут.

В конце концов, стоит случиться перебою с электроэнергией или другому столь же банальному происшествию — и память теряется. Если произойдет более-менее продолжительный блэк-аут, то восстановить записанную электронным образом информацию будет невозможно вообще. К тому же, если бы «Дон-Кихот» был у меня только в оцифрованном виде, я не смог бы наслаждаться им при свете свечи, в гамаке, на палубе корабля, в ванной или на качелях, а вот книга согласна на многие неудобства. Если мой компьютер вылетит из окна пятого этажа, я могу быть абсолютно уверен, что потерял все, тогда как книга в худшем случае разлетится на листы.

Современные носители, кажется, предназначены скорее для распространения информации, чем для ее сохранения. Книга же всегда была главным средством и распространения знаний (вспомните, какую роль сыграла печатная Библия во времена Реформации), и их хранения. Вполне вероятно, что через несколько веков электронные носители придут в негодность, оставляя единственными письменными свидетелями прошлого старые добрые инкунабулы. А из современных книг выживут только подарочные издания и тома из неотбеленной бумаги.

Я не ретроград. Я переписал на переносной жесткий диск вместительностью 20 гигабайт великие шедевры мировой литературы: так намного проще в секунды извлечь цитату из Данте или «Суммы теологии», чем лезть на дальние полки за тяжеленными фолиантами. Но я счастлив, что эти книги стоят в шкафах и будут хранить тексты, когда диски и флешки отправятся в утиль.

Mandarunka подобається це.
  16. Stacey

Stacey Книгоман

Повідомлення:
    3.276
    Симпатії:
    9.057
    Мені тато сказав про смерть Умберто((( Я аж зойкнула, і задумалась((( А він здивувався, каже ти так засумувала наче хтось з близьких помер. Так стало сумно, сама не знаю чого( Ще й за Харпер Лі дізналась(

А книга не помре ніколи! Не читала статті, але знаю про що він говорить у "Не сподівайтеся позбутися книжок"

17. Lady Chatterley

Lady Chatterley Книгоман

Повідомлення:
    4.174
    Симпатії:
    13.538
    Стать:
    Жіноча
    tuchka та Pr. Mcgonagall подобається це.
  18. Mandarunka

Mandarunka Книгофан

Повідомлення:
    1.933
    Симпатії:
    5.222
    Стать:
    Жіноча
    Я читала цю статтю у Валяєвої на сайті. У нас більшість жінок так живуть, і дітей так вчать, що так має бути, така твоя доля і таке життя....

Pr. Mcgonagall та Lady Chatterley подобається це.
  19. Lady Chatterley

Lady Chatterley Книгоман

Повідомлення:
    4.174
    Симпатії:
    13.538
    Стать:
    Жіноча
    Mandarunka подобається це.
  20. Lady Chatterley

Lady Chatterley Книгоман

Повідомлення:
    4.174
    Симпатії:
    13.538
    Стать:
    Жіноча
    Это счастье — осознать, что выбрал неправильного человека. С таким, может, расстаться тоже непросто, и ты тоже утрачиваешь нечто ценное для себя, переворачиваешь с ног на голову всю свою жизнь. Но здесь хотя бы все однозначно. А если ты выбрал единственного, идеального и вдруг перестаешь его хотеть — это драма. За все то время, что вы вместе, нигде ты не видел человека лучше. Никто тебе не был интересен. И вдруг оказывается, что тебе все равно, что целовать — любовь всей своей жизни или вареную картошку.

https://snob.ru/selected/entry/105040

Mandarunka, Stacey та Pr. Mcgonagall подобається це.

Поділитися цією сторінкою