"Нищий, вор" Ирвин Шоу

Тема у розділі 'Популярна (масова)', створена користувачем Nadushka, 11 сер 2016.

 1. Nadushka

  Nadushka Книгофан

  Повідомлення:
  2.525
  Симпатії:
  7.990
  Стать:
  Жіноча
  [​IMG]
  НИЩИЙ, ВОР - вторая книга легендарной семейной саги Ирвина Шоу о Джордахах, продолжение романа "Богач, бедняк".
  Бурные шестидесятые. Консервативная "старая Америка" с ужасом и недоумением следит за бунтом молодежи, отказавшейся жить по диктуемым ей правилам. Новым, непривычным становится все: искусство, любовь, политика, образ жизни. Теперь второму поколению семьи, знакомой нам по первой части саги, - Билли Эбботу и Уэсли Джордаху - предстоит бороться за свое место под солнцем.​
   
  Ms. Blackie та Stacey подобається це.
 2. Nadushka

  Nadushka Книгофан

  Повідомлення:
  2.525
  Симпатії:
  7.990
  Стать:
  Жіноча
  Таки наважилась читати цю книгу, завтра почну, подивимся що з того вийде)
   
  Pr. Mcgonagall, Ms. Blackie та Stacey подобається це.
 3. Ms. Blackie

  Ms. Blackie Книгофан

  Повідомлення:
  1.438
  Симпатії:
  4.716
  Стать:
  Жіноча
  @Nadushka, а я бачила на Лайвлібі, що ти вже прочитала, ділися враженнями )
   
  Nadushka подобається це.
 4. Nadushka

  Nadushka Книгофан

  Повідомлення:
  2.525
  Симпатії:
  7.990
  Стать:
  Жіноча
  Я вже як раз сьогодні збила до купи всі свої думки на рахунок цієї книги. Бо я не можу так сісти і одразу все написати, я по пару речень записую на листок, а тоді вже то все звожу до купи, бо інакше то точно заплутуюсь)))
  Ну без розчарування не обійшлось. Звичайно, що стиль та манера написання залишились тіж самі, тут справа скоріше в сюжеті. Якщо в першій частині автор описує події одні за одними не зациклюючись на чомусь (так-то і так, поїхали дальше, пройшло пару років), то тут він один тиждень чуть не пів книги розтягнув. І потім оці бігання Уеслі по всіх штатах з намаганням більше зрозуміти яким був його батько мені не зрозумілі. Я розумію, що в основу книги була покладена тема помсти, але було враження, що ці його "метання" описуються тільки для того щоб добавити ще кілька десятків зайвих сторінок. Все таки є стійке відчуття, що події трохи витягнуті з пальця, взяти хоча би тих терористів. Вони тут просто як п'яте колесо до фіри, ну чесне слово. Я це розумію так, що після того як вийшов "Богач, бідняк" і його радісно зустріли читачі Шоу просто скориставшись успіхом вирішив продовжити історію з тими самими героями. Але оскільки з самого початку книга не задумувалась як така яка матиме продовження тому тут вже автору довелось "ізворачіваться". В цій книжці не має такого трагізму як в першій, але разом із тим тут і реалістичності менше. Ну а якщо вам здалось, що розтягнутого тижня на пів книги, бігання Уеслі по Америці і терористів з їхніми бомбами мало, то тримайте ще Голлівуд з кінематографом для повного щастя на додачу. Тому, якщо хтось надумає читати цю книгу я би радила робити це через якийсь час після першої, якщо робити взагалі, бо попередня, на відміну від цієї, цілком логічна і закономірна. І я, чесно кажучи, не зовсім зрозуміла чому у цієї книги така назва. Ну з попередньою все ясно, а тут я не зовсім розумію.
   
  Ms. Blackie та milka подобається це.
 5. Ms. Blackie

  Ms. Blackie Книгофан

  Повідомлення:
  1.438
  Симпатії:
  4.716
  Стать:
  Жіноча
  Прочитала, так, ця книжка дуже уступає Багачу, бідняку, найперше в своїй динамічності, але от зараз, в цей час мені хочеться світлих хеппіендів або чогось подібного, тому мені продовження історії Джордахів було просто необхідне. Якби все закінчилося б так, як закінчилося в ББ, однозначно моє серце б лишилося розбитим, а так я отримала свою дозу умиротворення і задоволеної цікавості. Навіть, якщо НВ не такий цікавий, як ББ, добре що ця книжка є.
   
  Nadushka подобається це.

Поділитися цією сторінкою