"Місто дівчат" Елізабет Ґілберт

Тема у розділі 'Популярна (масова)', створена користувачем Nadushka, 29 кві 2020.

1. Nadushka

Nadushka Книгофан

Повідомлення:
    2.512
    Симпатії:
    7.953
    Стать:
    Жіноча
    «Місто дівчат» — новий бестселер Елізабет Ґілберт, яка підкорила світ романами «Їсти, молитися, кохати» та «Природа всіх речей».

Це інтригуючий роман про жіночу сексуальність і свободу, про відвагу бути собою і право жити так, як тобі хочеться. А ще — історія дуже незвичайного кохання, на яке наклала свою тінь війна, та справжньої дружби, яку нелегко знайти, зрозуміти та оцінити, особливо в такому непростому і мінливому місті, як Нью-Йорк.

Роман «Місто дівчат» починається 1940 року, коли дев’ятнадцятилітню Вівіан Морріс виганяють з престижного коледжу. Батьки відправляють доньку на Мангеттен до тітки — власниці невеликого, проте дуже ексцентричного театру. Несподівано для себе Вівіан опиняється у справжньому вирі довоєнного богемного життя. Знайомства із зірками, незвичайні театральні постановки, нестримний секс, ріки алкоголю і відчуття цілковитої свободи спершу заворожують та спокушають, а потім вибивають землю з-під ніг. І це лише початок шляху Вівіан довжиною в життя, який необхідно пройти, щоб зрозуміти: ти не мусиш бути хорошою дівчинкою, щоб бути хорошою людиною.​

Margaruta та Irysya подобається це.
  2. Margaruta

Margaruta Книгофан

Повідомлення:
    2.413
    Симпатії:
    6.323
    Стать:
    Жіноча
    Ох, і чудовий твір ми вибрали для травневого читання, вдалішого й не придумати.
    Я вже за 50%. Не осуджую Вівіан, молода, без контролю, ще й живе в такій атмосфері. Дійшла до епізоду з Едною в гримерці. Обережно, спойлер ))
    А ось Едну в цій ситуації осуджую. Говорити молодій дівчині, що ти ніхто і ніколи ніким не станеш, то явно занадто. Ніби вона не знала, якого чоловіка собі бере.

Irysya, Nadushka та ariannagres подобається це.
  3. Margaruta

Margaruta Книгофан

Повідомлення:
    2.413
    Симпатії:
    6.323
    Стать:
    Жіноча
    Ой, як я не люблю, коли чужі люди пхають свого носа. "Мала паскудна шльондра", то трохи занадто так говорити незнайомій дівчині, що би вона не зробила. Фу!

4. Nadushka

Nadushka Книгофан

Повідомлення:
    2.512
    Симпатії:
    7.953
    Стать:
    Жіноча
    Я вже на 50%, ще до цих моментів не дочитала, але мені дуже подобається. І якщо чесно, то я не сподівалася, що книга виявится настільки класною, бо "Їсти, молится, кохати" мені сподобалася, звичайно, але не так щоб прям Вау!

Irysya та Margaruta подобається це.
  5. Margaruta

Margaruta Книгофан

Повідомлення:
    2.413
    Симпатії:
    6.323
    Стать:
    Жіноча
    @Nadushka а ти читала її Природу речей, бо мені хочеться ще щось почитати цієї авторки. Шикарно пише ))

6. Nadushka

Nadushka Книгофан

Повідомлення:
    2.512
    Симпатії:
    7.953
    Стать:
    Жіноча
    @Margaruta , ні. я тільки ту одну читала, ця друга.
    А ти дочитала до того як вона з батьком Анжели познайомилася? Оце так поворт!
    До речі, я би сходила на екранізацію цієї книги)

Margaruta подобається це.
  7. Margaruta

Margaruta Книгофан

Повідомлення:
    2.413
    Симпатії:
    6.323
    Стать:
    Жіноча
    Ні, ще не дочитала. Зупинилась на тому, як вона повернулася в Нью-Йорк.

8. Nadushka

Nadushka Книгофан

Повідомлення:
    2.512
    Симпатії:
    7.953
    Стать:
    Жіноча
    Дуже класна книга! Це, однозначно, одна з тих історій, коли ти розумієш що все від першого і до останнього слова вигадка, але до самого кінця хочеться вірити, що це правда.

Irysya, Ирина та Margaruta подобається це.
  9. Margaruta

Margaruta Книгофан

Повідомлення:
    2.413
    Симпатії:
    6.323
    Стать:
    Жіноча
    Прочитала. 10 із 10. Дуже цікава історія, незаїжджений сюжет.
    Автору поклін за ідею і стиль написання.
    Мені сподобалась Вівіан, її стиль життя і вподобання. Вона смілива робити те, що хочеться, що приносить задоволення і втіху. Йшла своїм шляхом, не піддавалася соціальному тиску. Ох, як це не просто. Я би хотіла бути її подругою.

Irysya, Nadushka та ariannagres подобається це.
  10. Лямонка

Лямонка Книголюб

Повідомлення:
    296
    Симпатії:
    1.349
    Стать:
    Жіноча
    Я ще в процесі!))) Нарешті дійшла до того моменту, коли сиджу і непомічаю часу...чекаю що буде далі.
    Бо оті гуляння дівок, ІМХО, розтягнули забагато...

Irysya, Pr. Mcgonagall, Nadushka та 2 іншим подобається це.
  11. Лямонка

Лямонка Книголюб

Повідомлення:
    296
    Симпатії:
    1.349
    Стать:
    Жіноча
    Я дочитала!!!
    Я всю книгу чекала коли Віві нарешті почне розказувати про батька Анжели)))
    Перша пів книги одна розпуста, а інша половина - все таке добре і щире)))
    У молодій Вівіян я побачила себе, юну...коли хотіла пізнати світ якомога швидше, насолодитися ним, в кожній людині шукала подругу, друга...і щоразу розчаровувалася, які жорсткі і зверхні люди на світі
    І це перше кохання... (Звичайно не аж так як у Віві), але я була сильно розчарована))))

Книга варта уваги лиш тому, щоб зрозуміти, що завжди під оболонкою є щось таке, яке не одразу розпізнаєш!!! І знайти справжніх друзів ніколи не пізно!

Nadushka, Irysya та Margaruta подобається це.
  12. Irysya

Irysya Книгофан

Повідомлення:
    1.922
    Симпатії:
    4.466
    Стать:
    Жіноча
    "невинні були часи" plach

13. Nadushka

Nadushka Книгофан

Повідомлення:
    2.512
    Симпатії:
    7.953
    Стать:
    Жіноча
    Я спочатку була впевнена, що батько Анжели це 'і'і перше кохання, забула вже як його звати.

14. Margaruta

Margaruta Книгофан

Повідомлення:
    2.413
    Симпатії:
    6.323
    Стать:
    Жіноча
    Знаєте, якби у мене було два життя, одне з них я би провела так, як Вівіан. Свобода робити, що хочеш otdyx

15. Irysya

Irysya Книгофан

Повідомлення:
    1.922
    Симпатії:
    4.466
    Стать:
    Жіноча
    А чому 2 життя? чим для такого принципу не підходить оце, що вже є?

16. Irysya

Irysya Книгофан

Повідомлення:
    1.922
    Симпатії:
    4.466
    Стать:
    Жіноча
    Я рада, що ми читали таку цікаву книгу. Вона заворожує всім - майстерністю авторки, сюжетом, героями, чудовими костюмами і почуттям естетики та стилю) а ще нашим класним перекладом. Ві притягує до себе тим, що зуміла вирости. Френка надзвичайно шкода. І не так через всі нещастя, які на нього звалилися, а тим, що такий розумний, спокійний, тихий юнак, який нікому не бажав зла, трьома паскудними словами завдав такого удару Ві. А ще заразом скалічив своє життя, як тяжко багато років йому ятрив душу той необдуманий вчинок. А якби попало на якусь "більш схильну до депресії" дівчину? вона б точно не вижила((

Чомусь мене сильно зачепила Една. До її образу повертаюся в думках уже який день. Мені вона суперечлива. Всі її обожнюють, вона страшенно красива, добра, співчутлива і до безкінечності) прямо вінець чеснот. Але в мене враження, що вона "добра штучка", яка при усій своїй доброті перемеле ворога на дрібний порох. І оця суперечність між описом в книзі і моїх відчуттях не дає мені спокою)

Я її не осуджую. Вона повелася жорстоко. Але на її місці не побажаю бути нікому. В такій ситуації вона жертва зради, та ще й такої! тому я розумію її бажання помститися, вимістити свій біль хоч якось. Вона знала, що в неї за чоловік, але мені здається від того їй не легше. В цій ситуації мене дивує інше, чому Ві чекала, щоб її штурхнули під зад, як шолудиве щеня? мені здається, я на її місці дременула наступного ж дня. гроші мала, купити квиток на потяг, чи пересидіти ніч в готелі якомусь. І уникнути жорстокої розправи від усіх "милих і люблячих"...
    До речі, прообразом Едни стала Кетрін Корнелл. Дуже красива харизматична жінка:bbb97: якщо Една була така сама, то певно тому діяла на людей як приворотні чари)))

akrasotaakrasotaakrasota як я розумію Ві, я так само фанатію від стостерігання за іншими людьми axixi Оце усвідомлення - справді чарівне a:ссс3:
    [​IMG][​IMG]

17. Margaruta

Margaruta Книгофан

Повідомлення:
    2.413
    Симпатії:
    6.323
    Стать:
    Жіноча
    Коли сім'я, дитина ти в певній мірі перестаєш повністю собі належати ))

Irysya подобається це.
  18. Irysya

Irysya Книгофан

Повідомлення:
    1.922
    Симпатії:
    4.466
    Стать:
    Жіноча
    Ну це 100 відсотків. Але чоловік, дитина - це теж твій вільний вибір. Ясно, що не підеш розважатися, як Вівіан)) але все одно, свобода є прямо уже і зараз, хай у маленьких рішеннях чи виборах, але є❤️

Останнє редагування: 31 тра 2020 у 09:16

Поділитися цією сторінкою