"Моя бабуся просить їй вибачити" Фредрік Бакман

Тема у розділі 'Популярна (масова)', створена користувачем Pr. Mcgonagall, 22 сер 2018.

1. Pr. Mcgonagall

Pr. Mcgonagall Книгофан

Повідомлення:
    2.288
    Симпатії:
    7.418
    Стать:
    Жіноча
    Ельзі – сім, і вона не така, як інші. Її Бабуні – сімдесят сім, і вона неймовірно шалена – якщо вважати шаленством, приміром, стояння-на-балконі-й-обстрілювання-перехожих-із-рушниці-для-пейнтболу. А ще бабуся для Ельзи найкращий – і єдиний – друг. Щоночі Ельза ховається від світу в бабусиних історіях про Країну-Спросоння та Королівство Міамас, де ніхто не мусить бути «нормальним». Та коли Бабуня помирає й залишається жити лише в листах, написаних до тих, перед ким вона відчувала провину, – ось тоді й починається найбільша Ельзина пригода...

Soulless, Knopo4ka, Bookira та 2 іншим подобається це.
  2. Ирина

Ирина Книголюб

Повідомлення:
    579
    Симпатії:
    1.856
    Стать:
    Жіноча
    І дуже хочу прочитати цю книгу... а с другого боку шалену босюь шо накриє мене((((
    Для мене моя бабуся була рідніша за маму і тату разом. Це єдина людина яка мене безмежно любила і в усьому підтримувала.
    Марьян, тобі сподобалось?

Soulless та Bookira подобається це.
  3. Irysya

Irysya Книгофан

Повідомлення:
    1.940
    Симпатії:
    4.499
    Стать:
    Жіноча
    Я не Мар'яна, але мені сподобалася) важко спочатку було розчитатись, нічого не розумієш, якась плутанина.. А потім затягло. Для мене ця книга була швидше як розплутування проблем тих, що лишились, а не про тих, що відійшли. Вона світла, не викликає тяжких спогадів, хоча трагедія присутня в книзі, знову ж таки з живими, от через них я плакала, а бабуся не викликала якихось негативних емоцій. Іноді подив, шок, неприйняття, але в рамках)

Pr. Mcgonagall та Ирина подобається це.
  4. Pr. Mcgonagall

Pr. Mcgonagall Книгофан

Повідомлення:
    2.288
    Симпатії:
    7.418
    Стать:
    Жіноча
    Я ще в процесі. Дуже цікава проблема нової сім'ї з дитиною від попереднього шлюбу. Все подобається крім вигаданої країни, але думаю що в кінці буде якесь пояснення щодо цього.

Soulless, Knopo4ka та Irysya подобається це.
  5. Irysya

Irysya Книгофан

Повідомлення:
    1.940
    Симпатії:
    4.499
    Стать:
    Жіноча
    І мене ті королівства трохи напрягали, але цікава задумка все таки

Pr. Mcgonagall подобається це.
  6. Pr. Mcgonagall

Pr. Mcgonagall Книгофан

Повідомлення:
    2.288
    Симпатії:
    7.418
    Стать:
    Жіноча
    Довго я читала книжку, але не через те що вона нецікава,а тому що вона в папері(( сумно визнати але папір для мене мабуть віджив. Така зворушлива історія про життя людей одного кондомініума, як виявились пов'язані і сплетені всі долі, а найцікавіше спостерігати за однією дівчинкою, яка зв'язала всіх знову. І виявляється люди погані не тому що погані а тому що колись їм зробили боляче, і виявляється є можливість полюбити свого вітчима і майбутнього зведеного братика, і виявляється є можливість зрозуміти своїх дітей і батьків. А все тому що треба говорити. Але ми ж не хочемо(((

Soulless, Nadushka, Knopo4ka та 2 іншим подобається це.
  7. Knopo4ka

Knopo4ka Книголюб

Повідомлення:
    790
    Симпатії:
    4.564
    Стать:
    Жіноча
    І мені дуже сподобалась ця книга. Взагалі у Бакмана такі добрі, зворушливі і сентиментальні сюжети.

Soulless та Irysya подобається це.
  8. Pr. Mcgonagall

Pr. Mcgonagall Книгофан

Повідомлення:
    2.288
    Симпатії:
    7.418
    Стать:
    Жіноча
    Багато людей до речі у Враженнях цю книжку згабзували.

9. ludmilka-milka

ludmilka-milka Книголюб

Повідомлення:
    823
    Симпатії:
    2.569
    Стать:
    Жіноча
    Прочитала цю книжку після "Уве" та "Тут була Брітт-Марі", сподобалась мені. Бабуся та ще молодець, що підтримувала внучечку в важкі моменти після розлучення батьків. І щоб "згладити" свій "відхід на той світ" вигадала пригоди з листами. Хоча дитина в свої 7, майже 8 років, надто розумна, але це дитина. Бабуся своїми вигадками допомогла примирити дівчинку з мамою, вітчимом, майбутнім братиком і всіма сусідами, які виявились зовсім не чужими людьми в житті бабусі.

Pr. Mcgonagall, ariannagres, Irysya та ще 1-му подобається це.

Поділитися цією сторінкою