"Моделирование будущего" Виталий Гиберт

Тема у розділі 'Філософія та психологія', створена користувачем Mandarunka, 25 лют 2015.

1. Mandarunka

Mandarunka Книгофан

Повідомлення:
    1.933
    Симпатії:
    5.222
    Стать:
    Жіноча
    Мастер, которого ты искал всю свою жизнь, находился всегда рядом. Только ты был настолько слеп, что не видел его, настолько глух, что не слышал его, и настолько нем, что не мог задать вопрос... Погрузись внутрь себя и, наконец, познай своего мастера...

Посвящается всем идущим по пути сердца...

п.с. Дівчата (і хлопці, які до нас таки по-трохи приєднуються), я от натрапила в недрах своєї читалки таку книгу, почала читати - дуже все легко, до болі знайомо і примітивненько навіть, але от чомусь ж я її туди закачала, а от щоб згадати, чи хтось порадив, чи просто натрапила, чи закинула, бо вона була десь там популярна - в упор не пам"ятаю, рідко таке буває в мене, це ж треба, значить буду продобжувати читати:ссс82:, може хтось до мене захоче приєднатисьaprivet

Stacey подобається це.
  2. Mandarunka

Mandarunka Книгофан

Повідомлення:
    1.933
    Симпатії:
    5.222
    Стать:
    Жіноча
    От читаю її зараз, і думаю: а чи не у Самовдосконаленні їй місце, як і моїй темці про хорошую "плохую" жену:bbb91: Для мене просто якось психологія і самовдосконалення завжди було близьке одне з одним, чи то ще асіціація якась спрацьоваує:bbb90:

Поділитися цією сторінкою