"Материнская любовь" Анатолий Некрасов

Тема у розділі 'Філософія та психологія', створена користувачем Margaruta, 7 лют 2015.

1. Margaruta

Margaruta Книгофан

Повідомлення:
    2.425
    Симпатії:
    6.353
    Стать:
    Жіноча
    Эта книга исследует необычную тему - материнскую любовь. Скажете: что здесь необычного? Рассматривается та сторона материнской любви, которая приносит множество страданий и горя и родителям, и детям, и обществу в целом. Исследований такой глубины на эту тему еще не было, и каждый читатель найдет много полезного для своей жизни.

Действительно, эта книга - для каждой семьи!

tuchka, Mandarunka, Meri Poppins та 3 іншим подобається це.
  2. Kara

Kara Книголюб

Повідомлення:
    267
    Симпатії:
    291
    Стать:
    Жіноча
    а ты сама ее читала?

3. Margaruta

Margaruta Книгофан

Повідомлення:
    2.425
    Симпатії:
    6.353
    Стать:
    Жіноча
    В процесі читання. Вона перевернула моє сприйняття про стосунки мама-діти. Для мене - це книга відкриття. Є декілька питань, але це треба часу, щоб їх коректно сформулювати і дати для обговорення.

Mandarunka, Meri Poppins та Stacey подобається це.
  4. Lady Chatterley

Lady Chatterley Книгоман

Повідомлення:
    4.174
    Симпатії:
    13.557
    Стать:
    Жіноча
    Для мене ця книга виявилась шоком, вiдкриттям, i як би не було важко це визнати перед собою, це правда- генiальна книга!

Mandarunka та Margaruta подобається це.
  5. Kara

Kara Книголюб

Повідомлення:
    267
    Симпатії:
    291
    Стать:
    Жіноча
    а раскажите больше, что так зацепила? А может есть бумажный вариант, который кто-то мне сможет одолжить полистать?

6. Margaruta

Margaruta Книгофан

Повідомлення:
    2.425
    Симпатії:
    6.353
    Стать:
    Жіноча
    Головна концепція - це наступна розстановка пріорітетів: я - я+чоловік - діти. Тільки так і не інакше a:ссс41:

Mandarunka подобається це.
  7. Lady Chatterley

Lady Chatterley Книгоман

Повідомлення:
    4.174
    Симпатії:
    13.557
    Стать:
    Жіноча
    Просто побачила, наскiльки батьки калiчать своiх дiтей, це може тягнутись все життя, був шок- коли серед персонажiв некрасова зустрiла друзiв i знайомих- реально мама може зруйнувати життя дитини, ii ciм,ю , що впринципi i успiшно робить, зрозумiла багато " пунктикiв" свекрухи i як з ними боротись ( хоча деякi непереборнi), зрозумiла краще свого чоловiка... Для мене ця книга, яка реально дiэ, можливо це мiй виклад- бо я люблю жостко, чiтко, як " ушат холодноi води", а в багатьох вона викликаэ отрецанiэ... п.с. пишу з телефона, тому коротео, сумборно i з помилками i

Knopo4ka, Seledo4ka, Mandarunka та 2 іншим подобається це.
  8. Meri Poppins

Meri Poppins Книгоман

Повідомлення:
    3.480
    Симпатії:
    9.840
    Стать:
    Жіноча
    Це книжка,яку прочитала коли народився мій синок. Про дещо здогадувалась(що дітей не можна тримати біля себе все життя,треба давати можливість бути самостійними),дещо стало новиною(занадто любити дітей не варто,чоловік також потребує любові і уваги,треба іі ділити). І ще вона відкрила очі на моі стосунки з татом і в подальшому зменшити його вплив на мою сім'ю.

Knopo4ka, Seledo4ka та Mandarunka подобається це.
  9. Mandarunka

Mandarunka Книгофан

Повідомлення:
    1.936
    Симпатії:
    5.233
    Стать:
    Жіноча
    Мені також ця книга пішла "на ура" (навіть давала її прочитати мамі і ще хочу дати прочитати свекрусі, і взагалі рекомендую її багатьом своїм знайомим). Там не було нічого кардинально нового, з чим не стикалась в попередьно прочитаній літературі на схожі теми, чи про що знала інтуїтивно якось, чи просто знала і про що роздумувала чи обговорювала з деякими людьми з свого близького оточення, або що реально помічала у житті знайомих чи дещо навіть у власному, але тут (як і в багатьох книзі, зрештою, нічого ніби не відомого, але все в тему і по полочкам). Взагалі серед людей, що займаються багато років йогою і побували мінімум раз в Індії з метою знайти в собі себе, існує така думка, що в книгах немає нічого нового, що людина все-все знає, просто вона надто далеко відійшла від себе і від свого начала, природи і т.п., що забуває про це все, а ще дуже приглушують люди в собі інтуїцію і не слухають себе, от якось так... І я з цією думкою погоджуюсь.a:ссс13:

Gafijka, Knopo4ka, Seledo4ka та 2 іншим подобається це.
  10. Mandarunka

Mandarunka Книгофан

Повідомлення:
    1.936
    Симпатії:
    5.233
    Стать:
    Жіноча
    Хоча згадала от, що мене і вражали і шокували деякі логічні цепочки певних трагічних наслідків, до яких призводить материнська любов, книгу читала вже давніше і зараз порпаюсь в пам"ятіa:bbb95:

Seledo4ka подобається це.
  11. Stacey

Stacey Книгоман

Повідомлення:
    3.289
    Симпатії:
    9.091
    :ссс28::ссс28::ссс28: Почала читати!

Нда, дійсно на багато причинно-наслідкових подій відкриває очі, а в житті ж як правило нічого не відбується просто так або без причин!

Ех шикарна книга! Я вже порпаюсь в своєму дитинстві, в своїй голові... Та що там гріха таїти я почала порпатись вже по всіх своїх родичах і близьких! :bbb96:a:ссс83:

Навіть не цитую, бо треба буде просто передрукувати книгу! КРУТО!a:ссс89: Я 25 % прочитала.

Seledo4ka, Mandarunka, Margaruta та 2 іншим подобається це.
  12. Stacey

Stacey Книгоман

Повідомлення:
    3.289
    Симпатії:
    9.091
    "Мудрые родители, желая помочь своим детям, занимаются собой, своими отношениями"

"Под действием материнской любви может легко погаснуть любовь между молодыми. По этой причине происходит огромное количество разводов, ломаются многие судьбы" - та ну, не може цього бути a:ссс83:

Ще дві цитатки і все )))

"Государство, религии в действительности не заинтересованы в истинном счасте человека, ведь живущий в Пространстве Любви человек не захочет быть "пушечным мясом" и "винтиком" государства, не придет к посреднику Бога и не будет просить разрешения пообщаться с Богом - счастливый человек всегда с Ним. Счастливый и самодостаточный человек не придет к чиновнику, и не будет просить, и не будет предлагать взятку. Поэтому обществу нужны нереализованные, просящие, униженные, и поэтому оно выдвинуло на первые позиции материнство, отодвинув то, что делает женщину богиней, - любовь и женственность."

"Любовь и общество - антагонисты. Н.А. Бердяев писал: "В этом трагизм любви и жизни человеческого общества. Общество отвергает любовь. Любящий, в высшем смысле этого слова, враг общества"

Останнє редагування: 4 бер 2015
    Knopo4ka, Seledo4ka, Mandarunka та ще 1-му подобається це.
  13. Lady Chatterley

Lady Chatterley Книгоман

Повідомлення:
    4.174
    Симпатії:
    13.557
    Стать:
    Жіноча
    Та я коли читала перший раз, в мене таке враження було, що він ніби приклади з моїх сусідів і друзів, коротше книга реально вправляє мізки, якщо читати її з відкритим розумом, а не включати " отрєцаніє"

Останнє редагування: 6 бер 2015
    Seledo4ka, Mandarunka та Margaruta подобається це.
  14. Mandarunka

Mandarunka Книгофан

Повідомлення:
    1.936
    Симпатії:
    5.233
    Стать:
    Жіноча
    ЇЇ треба ще перечитувати обов"язково. і ще давати читати рідним, і рекомендувати всім-всім (що я і робила після прочитання цієї книгиaxixi) От ця темка надихнула мене ще раз її перечитати, ближчим часом візьмусьa:ссс21:

Stacey та Margaruta подобається це.
  15. Seledo4ka

Seledo4ka Книголюб

Повідомлення:
    398
    Симпатії:
    642
    Стать:
    Жіноча
    Дівчата, погоджуюсь з усім вищє сказаним/написаним. я читала книжку рокі 2-3 назад, ну і теж ніби кардинально нового нічого, але коли читаеш це і переносиш на своє життя і життя своїх близьких, то аж мурашки по шкірі... так все чьотко і конкретно описано. одним словом маст рід для кожного, для батьків в першу чергу, поки ще не встигли "досмерти залюбить" своє чадо. і для всіх решта теж, щоб просто зрозуміти механізм дії і катострофічні наслідки того що в нас називають "материнской любовью"

Knopo4ka, Mandarunka, Stacey та 3 іншим подобається це.
  16. Stacey

Stacey Книгоман

Повідомлення:
    3.289
    Симпатії:
    9.091
    Дочитала )

Скачала собі його "Истоки", буду розвиватись далі )

Так, гарно написана книга, доступно, все по поличках, чому що і звідки.

Добре що потрапила мені до рук зараз, хоча судячи з книги її ніколи не пізно читати. Цікаво написано про старість, це дійсно тільки початок такого розміреного обдуманого плавного життя. Коли нікуди не поспішаєш, живеш собі в насолоду )

Трохи здивувало те, що дітей повинні виховувати бабусі/дідусі, тобто мудре покоління, вже зрілі люди, а не молоде-зелене a:ссс83: І жити повинні всі у родовому поместье a:ссс37: Такий собі "котел" влаштувати arzhat Жартую, це все велася мова про стосунки такі, які б повинні були бути, а не те що є сьогодні у більшості:bbb97:

Дууууже сподобалась, прямо таки не йде з голови фраза, про яку я ніколи в житті не задумувалась - ти можеш дати тільки те, що сам маєш ) Тобто як ти можеш навчити дитину бути щасливою, коли сама забембана, як ти можеш прививати сімейні цінності, коли жевеш без чоловіка. Теорія без практики мертва. Змінюватись самій, ставати щасливою, ось основна наука, а не довгі бла-бла на вухо. Дуууже цікаво пояснено все!

Про побажання також гарно написано)

І ще що цікаво, на рахунок цінностей. Чомусь це закладено самою природою, а до такого елементарного й не додумуєшся :bbb91: Природою закладено, що ти спочатку ЛЮДИНА, потім стаєш ДРУЖИНОЮ, і лише пройшовши ці два етапи ти стаєш МАМОЮ! Це ж вже все було, це ж вже закладено) :bbb97:

Релігія і держава, гарно підняті ці питання. Щасливою і гармонійною людиною важко управляти, та майже неможливо, ось звідки все це лізе:ссс24:

Knopo4ka, Margaruta, Seledo4ka та 3 іншим подобається це.
  17. Stacey

Stacey Книгоман

Повідомлення:
    3.289
    Симпатії:
    9.091
    Викладаю тут, бо дуууже близька тематика.
    Як навчити дітей бути щасливими? Притча.

Ось вона, найцінніша сімейна мудрість.

Одного разу йшов по дорозі старий мудрий чоловік, розглядав природу і милувався весняними яскравими фарбами. Тут він побачив чоловіка, який ніс на плечах неймовірно великий тягар. Було помітно, як у нього від такої тяжкості підкошуються ноги.

– Чому ти прирікаєш себе на такий тяжкий труд і страждання? – Запитав старець.

– Я страждаю для того, щоб мої онуки і діти були щасливими, – відповів бідолаха. – Мій прадід прирікав себе на тяжку працю заради діда, дід – заради батька, батько – заради мене, а я буду страждати заради щастя моїх дітей.

– А хтось у вашій родині був щасливим? – Поцікавився мудрий співрозмовник.

– Поки ще ні, але діти й онуки точно стануть щасливими! – Мрійливо промовив чоловік.

– На жаль, неписьменний не може навчити читати, а кріт ніколи не виховає орла! – Зітхнув старий мудрий чоловік. – Спершу потрібно навчитися самому бути щасливим, тільки тоді ти зможеш навчити щастю дітей. Це і буде твій найцінніший подарунок.

tuchka, Knopo4ka, Mandarunka та 3 іншим подобається це.
  18. Knopo4ka

Knopo4ka Книголюб

Повідомлення:
    790
    Симпатії:
    4.564
    Стать:
    Жіноча
    Читала цю книгу роки 2 назад, пам"ятаю, дуже тоді була вражена. Мій син на той час був трохи малуватий, щоб почати застосовувати прочитане "тут і зараз", зате мало не в кожному рядку бачила свою свекруху і її відношення до її сина (мого чоловіка). Дуже хотіла подарувати їй цю книгу, але щось мене стримало, тому просто ненав"язливо порадила прочитати. Мені вона здається особливо актуальною для мам хлопчиків з їх патолоічною прив"язаністю та гіперопікою по відношенні до синів

Lady Chatterley, Mandarunka, Meri Poppins та ще 1-му подобається це.
  19. Mandarunka

Mandarunka Книгофан

Повідомлення:
    1.936
    Симпатії:
    5.233
    Стать:
    Жіноча
    просто дівчата в дорослому віці всерівно попадають під своєрідну опіку чоловіка (мали б попадати), а от хлопці ж навпаки, опікуватись вже в дорослому віці мають вони (дружиною, дітьми)...

20. Knopo4ka

Knopo4ka Книголюб

Повідомлення:
    790
    Симпатії:
    4.564
    Стать:
    Жіноча
    В тому то й справа, що
    , а на практиці дууже часто виходить, що незрозуміло, чи ти за нього заміж вийшла, чи усиновилаa:ссс83:

Soulless, Mandarunka, Lady Chatterley та ще 1-му подобається це.

Поділитися цією сторінкою