Лэйни Мартин Ольсен "Непобедимый интроверт"

Тема у розділі 'Філософія та психологія', створена користувачем Stacey, 26 тра 2016.

1. Stacey

Stacey Книгоман

Повідомлення:
    3.289
    Симпатії:
    9.091

Вы прячетесь в свою скорлупу, когда вокруг происходит одновременно слишком много событий? Заряжаетесь энергией только тогда, когда остаетесь в одиночестве? Из вас слова клещами не вытянешь на многолюдных сборищах? Вы замечаете мельчайшие детали, на которые другим обратить внимание даже не приходит в голову? Лучший праздник для вас — круг самых близких друзей, а не шумная вечеринка? Поздравляем! Вы ИНТРОВЕРТ! И это совсем не так плохо, как многие привыкли думать. Автор книги, известный психолог, с успехом доказывает, что, вопреки общепризнанному мнению, существование даже «самого интровертного» интроверта гораздо комфортнее и благополучнее, чем подавляющего большинства экстравертов, и, воспользовавшись теми преимуществами, которые предоставляет ваш характер, вы с огромным успехом сможете реализовать себя на любом поприще, оставив позади команду самых ярко выраженных экстравертов!

Pr. Mcgonagall подобається це.
  2. Stacey

Stacey Книгоман

Повідомлення:
    3.289
    Симпатії:
    9.091
    По тесту виявилось що я дуже глибокий інтроверт!!! :bbb90: Ну як, я знала що у мене є якісь нахили до цього, але не думала що все настільки серйозно! Ледь не социофоб! Я питаю чоловіка, мол, я социофоб? А він так спокійно відповідає - ТАК:bbb90:

Книга сподобалась, не нудна, дуже легко читається.

Пазлики трохи поскладались докупи)))

Lady Chatterley та Nadushka подобається це.
  3. Stacey

Stacey Книгоман

Повідомлення:
    3.289
    Симпатії:
    9.091

Nadushka подобається це.
  4. Nadushka

Nadushka Книгофан

Повідомлення:
    2.527
    Симпатії:
    7.993
    Стать:
    Жіноча
    Настя, не переживай я теж інтроверт. Я ніби завжди це знала, але от перечитала твої цитати і зайвий раз у цьому впевнилась. А книгу беру на замітку, підозрюю що з неї про мене ще і не таке можна дізнатися)

Stacey подобається це.
  5. Lady Chatterley

Lady Chatterley Книгоман

Повідомлення:
    4.174
    Симпатії:
    13.557
    Стать:
    Жіноча
    Ми тут якесь унікальне збіговисько інтровертів:)))))

6. Stacey

Stacey Книгоман

Повідомлення:
    3.289
    Симпатії:
    9.091
    Ти також?прикольный Клуб анонімних інтровертівsmex

7. Lady Chatterley

Lady Chatterley Книгоман

Повідомлення:
    4.174
    Симпатії:
    13.557
    Стать:
    Жіноча
    Давно:))))) Мені здається в одинаків- то діагноз:) Тому ми і в мережі такі активні, бо по суті- говориш поки хочеш, а на диванчику сам один:))) А екстраверти всі по всяких актракціях і забавах шаряться- їм нема коли тут розглогольствувати:))) Боже, я кожен день змушую себе вийти з хати- з дітьми гуляти- а Олегові танці- то подвиг для моєї сили волі:)))))

Nadushka та Stacey подобається це.
  8. Pr. Mcgonagall

Pr. Mcgonagall Книгофан

Повідомлення:
    2.288
    Симпатії:
    7.418
    Стать:
    Жіноча
    І я тут.

Nadushka та Stacey подобається це.
  9. Lady Chatterley

Lady Chatterley Книгоман

Повідомлення:
    4.174
    Симпатії:
    13.557
    Стать:
    Жіноча
    Класна стаття, наштовхує на цікаві роздуми!!!!!! Справді- поки ти в декреті, то хоч з дитиною, хоч поки вона спить- пів години себе маєш, а з виходом на роботу повна срака інтровертного буття:(((
    https://snob.ru/selected/entry/45456

І посилання там цікаві
    http://www.nytimes.com/2012/01/15/o...f-the-new-groupthink.html?_r=5&pagewanted=all
    http://www.amazon.com/Quiet-Power-Introverts-World-Talking/dp/0307352145

Stacey та Nadushka подобається це.

Поділитися цією сторінкою