"Кошка на раскаленной крыше " Теннесси Уильямс

Тема у розділі 'Класика', створена користувачем Nadushka, 17 гру 2016.

 1. Nadushka

  Nadushka Книгофан

  Повідомлення:
  2.512
  Симпатії:
  7.953
  Стать:
  Жіноча
  [​IMG]
  «Кошка на раскаленной крыше» принесла наибольший успех и вторую Пулитцеровскую премию американскому драматургу, поэту и прозаику Уильямсу Теннесси (настоящее имя Томас Ланир Уильямc).
  Богатый техасский плантатор, «Большой Па», как называют отца сыновья и мать, неизлечимо болен, дни его сочтены. К 65-летию патриарха собираются все родственники. Самый главный вопрос - кому достанется наследство?
  На сцене кипят нешуточные страсти: любовь и ненависть, предательство и благородство, одиночество человека в равнодушном обществе, стремление укрыться от жестокой жизни в выдуманном мире, недолговечность и хрупкость красоты, отсутствие взаимопонимания у людей, порой самых близких. Пьеса Уильямса, полная пронзительного психологизма, ставилась во многих странах мира, по пьесе снят фильм.
  Уильямс и по сей день остается одним из самых востребованных театральных авторов.

  Закачати безкоштовно тут
   
  Stacey, Lady Chatterley, Ms. Blackie та ще 1-му подобається це.
 2. Nadushka

  Nadushka Книгофан

  Повідомлення:
  2.512
  Симпатії:
  7.953
  Стать:
  Жіноча
  Дуже часто в багатьох творах і фільмах натикалась я на цю п'єсу, тому бажання прочитати її виникло давно. Дуже влучна назва у цієї книги, трохи загадкова, так і тягнуло мене прочитати, щоб знати у чому ж справа. Книга невелика, описується всього один день, читається буквально за день, але не дивлячись на малу кількість сторінок піднято багато питань. Не обійшлось тут без класичного сюжету з підстаркуватим дідуганом, який все життя всіх і все тримав в своїх руках і не відпускає навіть на порозі смерті, з його дітьми і їх дружинами, які злетілись, щоб не впустити жодної частки від свого спадку. Але не можу сказати, що це книга з банальним сюжетом, тут є і нездійснені мрії, і самотність, і кохання, і натяки на гомосексуалізм, і неможливість досягти взаєморозуміння.
  [​IMG]
  Знайшла, що по книзі в 1958р знятий фільм з Елізабет Тейлор, обов'язково подивлюсь, але ще й виставу хотілось би побачити)))
   
  Margaruta, Lady Chatterley, Ms. Blackie та ще 1-му подобається це.

Поділитися цією сторінкою