"Коли приходить Різдво" Луїза Мей Олкот

Тема у розділі 'Популярна (масова)', створена користувачем Knopo4ka, 15 гру 2019.

1. Knopo4ka

Knopo4ka Книголюб

Повідомлення:
    790
    Симпатії:
    4.564
    Стать:
    Жіноча

Коли ж приходить Різдво? Тоді, коли випадає сніг, щипає мороз? Коли готовий святковий стіл? Коли око милують різнобарвні різдвяні вогники? Коли всі люди здорові та щасливі й обдаровують одне одного дорогими подарунками?

Мабуть, що ні. Різдво приходить тоді, коли ми вчимося від маленького Ісуса любові та співчуття до ближнього. Коли вміємо побачити скрутне становище вбогої людини і простягаємо руку допомоги. Диво різдвяної ночі творять не величні слова і подарунки, а тихий дитячий шепіт вдячності і віра в те, що добро завжди перемагатиме зло.

Теплі різдвяні історії відомої американської письменниці Луїзи Мей Олкот стануть чудовим доповненням до різдвяних свят для дітей та дорослих.

Soulless, ariannagres, ludmilka-milka та ще 1-му подобається це.
  2. Knopo4ka

Knopo4ka Книголюб

Повідомлення:
    790
    Симпатії:
    4.564
    Стать:
    Жіноча
    Книга якраз для читання з дітьми в передріздвяний час. Складається з десяти самостійних оповідань, герої яких не пов'язані між собою. В кожній історії піднята тема соціальної нерівності, людяності, щирості, взаємодопомоги. Майже всі головні герої - діти із бідних сімей, які мріють про ялинки, подарунки, різдвяний обід. І справжнє різдвяне диво створюють для них люди із заможних сімей, чим доводять можливість хоч на деякий час стерти кордони між багатством і бідністю. Добрі, зворушливі історії з щасливим фіналом.

Bookira, Soulless, ariannagres та 3 іншим подобається це.
  3. Irysya

Irysya Книгофан

Повідомлення:
    1.947
    Симпатії:
    4.512
    Стать:
    Жіноча
    Почала читати нашу грудневу книжечку. стиль авторки впізнається)

Soulless та Ирина подобається це.
  4. Pr. Mcgonagall

Pr. Mcgonagall Книгофан

Повідомлення:
    2.288
    Симпатії:
    7.418
    Стать:
    Жіноча
    І я почала. Така милота. Але я тільки 3 оповідання прочитала.

Ирина подобається це.
  5. Irysya

Irysya Книгофан

Повідомлення:
    1.947
    Симпатії:
    4.512
    Стать:
    Жіноча
    Так, милота. Але в мене просто роздвоєння особистості після цієї книжки))) все ніби, як я люблю, усі-пусі. Проте якось воно мені чисто нереально(((( цього ж року читала збірку різдвяних оповідань російських письменників. от там все в кращих традиціях - замерзли діти, похворіли і вмерли, мама вмерла, тато втратив роботу, щось лиш пару оповідань якісь хоч трохи з проблисками надії. Аж вивертає. А тут все клас, але чи то після тієї збірки, чи на фоні загальної ситуації конкретно в нас зараз, якось так і хочеться сказати: "Не верю!!!" Бог дає бідним терпіння, щоб прийняти, а багатим думки про бідних і самопожертву. Аякже, саме так plach

Bookira та Pr. Mcgonagall подобається це.
  6. ariannagres

ariannagres Книгофан

Повідомлення:
    1.283
    Симпатії:
    4.501
    Стать:
    Жіноча
    Я теж читаю. Вже ці оповідання мають різдвяний настрій, але дуже вже наївні. В наш час просто нереальні

Bookira та Ирина подобається це.
  7. Pr. Mcgonagall

Pr. Mcgonagall Книгофан

Повідомлення:
    2.288
    Симпатії:
    7.418
    Стать:
    Жіноча
    Але ж дівчата, Різдво - то час для дива))) книжка в кращих традиціях голлівудських різдвяних фільмів от і все))

ariannagres та Irysya подобається це.
  8. Soulless

Soulless Книголюб

Повідомлення:
    880
    Симпатії:
    2.975
    Стать:
    Жіноча
    Мені остання історія сподобалася. Така собі лав-сторі. Панянка з міста закохується у майже вікінга і готова розпрощатися із суєтливим життям у місті, щоб створити сім'ю з ним у глушині.

9. Irysya

Irysya Книгофан

Повідомлення:
    1.947
    Симпатії:
    4.512
    Стать:
    Жіноча
    А мені цікаво скільки вона витримає в глушині і чи не пожалкує за мільйонами, які за нею бігали :ссс62: ну але надіюсь, що все ж таки це любов її життя, а не одномоментне захоплення вікінгамиa:ссс56:

Soulless подобається це.
  10. Ирина

Ирина Книголюб

Повідомлення:
    581
    Симпатії:
    1.862
    Стать:
    Жіноча
    Злі ви )))

11. Irysya

Irysya Книгофан