"Книга Балтиморів" Діккер Жоель

Тема у розділі 'Гостросюжетна та детективи', створена користувачем Stacey, 5 лют 2019.

1. Soulless

Soulless Книголюб

Повідомлення:
    850
    Симпатії:
    2.936
    Стать:
    Жіноча
    Не такий вже й ідеальний Сол, як виявилося. Занадто честолюбний, до того ж й аферист.

Irysya, milka, Ирина та ще 1-му подобається це.
  2. milka

milka Книгофан

Повідомлення:
    2.827
    Симпатії:
    7.481
    Стать:
    Жіноча
    Уля, вони ще вроді не дочитали до того моменту))
    А я після книги так хотіла з кимось її обсудити, мала багато питань, а тепер вже нічого не пам'ятаю, всі імена забула (((
    Маркус тягнувся до Балтиморів, бо таки да, у них саме батьки всіх об'єднували, заздрив дружній родині, їх ставленню до дітей і зокрема до нього (мені здається Балтимори краще до нього ставились, ніж його батьки, в плані більше часу приділяли, цікавились його життям), і плюс багаті, підлітки особливо гостро відчувають, коли у них немає чогось, що вони хочуть, а в когось є, їм це подобається, і тягнуться до кращого, на їх думку.
    І мене також дратувало, що бабуля робила між синами таку різницю, багатшому щороку кращу кімнату виділяла))

Firejuli та Irysya подобається це.
  3. Firejuli

Firejuli Книголюб

Повідомлення:
    335
    Симпатії:
    1.902
    Стать:
    Жіноча
    Дівчат, хто ще дочитав,чи дослухав — як книга? Бо я вже ніц не пам’ятаю .... до вікоторини не готоваsmex
    Але добре запам’ятала відчуття під час прослуховування книги.... я кайфувала просто , все склалося мені і голоси і музика і сюжет. Був момент ближче до кінця коли нібито хотілося трохи скоротити ,трохи розтягнув автор. Але все рівно якась душевна була ця книга для мене, особлива і зачіпала за живе.
    Цікаво чи я одна така?ужАс

milka, ariannagres, Soulless та ще 1-му подобається це.
  4. Soulless

Soulless Книголюб

Повідомлення:
    850
    Симпатії:
    2.936
    Стать:
    Жіноча
    Про "розтягнув автор" згідна.
    Це як корова пережовує траву, ковтає, відригує і знову пережовує. Оці роки мелькали туди-сюди, у перекладі ВСЛ були помилки коли роки не відповідали подіям.
    Загалом книга хороша, я на лайвлібі поставила 4 з 5. Написана гарно, читалося легко, але не щось видатне.

ariannagres та Firejuli подобається це.
  5. Irysya

Irysya Книгофан

Повідомлення:
    1.762
    Симпатії:
    4.265
    Стать:
    Жіноча
    Завершила сьогодні. 8 з 10. автор гарно пише, легко і ненапряжно. можна трохи й скоротити))) В принципі, Квеберт такий самий) Гіллель - скотиняка. Діккер обіграв почуття заздрості до брата на обох поколіннях Гольдманів. це дуже страшно. причому, мені здалося, що до обох ставилися однаково. дуже жаль, що так поламались долі Балтиморів. Молоді, талановиті люди, і Аніта так по дурному пішла з життя, дуже сумно(((

Firejuli та milka подобається це.
  6. milka

milka Книгофан

Повідомлення:
    2.827
    Симпатії:
    7.481
    Стать:
    Жіноча
    Щодо смерті Аніти в мене взагалі був ступор, як так тупо...??? і малий навіть не знав, що то через нього, за ним вона вибігла на дорогу....
    До речі, Христос Воскрес!))

Firejuli подобається це.
  7. Irysya

Irysya Книгофан

Повідомлення:
    1.762
    Симпатії:
    4.265
    Стать:
    Жіноча
    Чому не знав? Він ж навіть на похорон не зміг прийти так його мучила совість (

Firejuli подобається це.
  8. milka

milka Книгофан

Повідомлення:
    2.827
    Симпатії:
    7.481
    Стать:
    Жіноча
    Та потім вже взнав, коли хтось сказав...маю на увазі в той момент смерті, по факту, він поїхав дуже на неї злий, не розібравшись в ситуації, не слухаючи її, не знаючи що за його спиною потім трагедія творилася...

9. Irysya

Irysya Книгофан

Повідомлення:
    1.762
    Симпатії:
    4.265
    Стать:
    Жіноча
    Може в аудіоверсії інакше?

milka та Soulless подобається це.
  10. milka

milka Книгофан

Повідомлення:
    2.827
    Симпатії:
    7.481
    Стать:
    Жіноча
    Я зооовсім не таке памятаю)))))))шОкшОкшОк:ссс64::ссс64::ссс64:ми точно ту саму книгу читали?axixiaxixiaxixi

Irysya подобається це.
  11. Irysya

Irysya Книгофан

Повідомлення:
    1.762
    Симпатії:
    4.265
    Стать:
    Жіноча
    Не знаю)))

12. ariannagres

ariannagres Книгофан

Повідомлення:
    1.173
    Симпатії:
    4.290
    Стать:
    Жіноча
    В аудіоверсії так само.Вуді вибіг,коли побачив її у Невілла.А Аніта за ним- і її збив фургон

13. milka

milka Книгофан

Повідомлення:
    2.827
    Симпатії:
    7.481
    Стать:
    Жіноча
    Так, але далі??? на скільки памятаю, Вуді собі побіг в розпачі, а те що творилось ззаду з Анітою він вже не бачив, ніхто не замітив... Я не памятаю, щоб він до неї повернувся, вони здається це скоротили. Треба ще раз цей момент знайти, бо я тоді памятаю ще подумала, ну капець, побіг злий на тітку, навіть не знаючи, що вона вже померла, було мені саме на цей факт дуже шкода, тому звернула на це увагу...

Irysya подобається це.
  14. Irysya

Irysya Книгофан

Повідомлення:
    1.762
    Симпатії:
    4.265
    Стать:
    Жіноча
    ну от хіба справді аудіоверсія відрізняється...

15. ariannagres

ariannagres Книгофан

Повідомлення:
    1.173
    Симпатії:
    4.290
    Стать:
    Жіноча
    Не відрізняється.то ти щось пропустила

16. milka

milka Книгофан

Повідомлення:
    2.827
    Симпатії:
    7.481
    Стать:
    Жіноча
    Буду мати час, ще той момент хочу знайти, бо я точно таке запам'ятала чомусь))) може в мене вже глюки))

Поділитися цією сторінкою