Зараз я читаю...2

Тема у розділі 'Цікавинки для книгомана', створена користувачем Stacey, 22 вер 2017.

1. Stacey

Stacey Книгоман

Повідомлення:
    3.266
    Симпатії:
    9.037
  2. Lady Chatterley

Lady Chatterley Книгоман

Повідомлення:
    4.175
    Симпатії:
    13.534
    Стать:
    Жіноча
    ""ДЖовані Трапатоні" Олекса Росич від ВСЛ, щось з перших сторінок неоднозначне, враження, але відчуваю, то або буде велике розчарування, або я з задоволеням перечитаю малому:)

Останнє редагування: 23 вер 2017
    Ms. Blackie та Stacey подобається це.
  3. Stacey

Stacey Книгоман

Повідомлення:
    3.266
    Симпатії:
    9.037
    А мені аж лячно від мого нечитання(((
    Щось якесь таке коїться(((

Не знаю як зняти вєнєц безчитання smex

Чи то Сияние почати, чи щоне.знаю

Margaruta, ludmilka-milka, Люче та ще 1-му подобається це.
  4. Pr. Mcgonagall

Pr. Mcgonagall Книгофан

Повідомлення:
    2.243
    Симпатії:
    7.351
    Стать:
    Жіноча
    Я почала вчора Диваки і зануди. Таке мімішне)

Ms. Blackie та Lady Chatterley подобається це.
  5. ariannagres

ariannagres Книгофан

Повідомлення:
    1.197
    Симпатії:
    4.326
    Стать:
    Жіноча
    Я дочитую "Надежда" Світлани Талан-бульварний романчик.Мені навіть гірше,ніж "Оголений нерв" та "Повернутися дощем"

Ms. Blackie та milka подобається це.
  6. Ms. Blackie

Ms. Blackie Книгофан

Повідомлення:
    1.433
    Симпатії:
    4.692
    Стать:
    Жіноча
    На цьому тижні дочитала Стівена Кові "7 звичок надзвичайно ефективних людей" і Таню Танк "Бойся, я с тобой".
    Беруся за "Растущий мозг. Как нейронаука и навыки майндсайт помогают преодолеть проблемы подросткового возраста", вступ виглядає багатообіцяючим:
    Из этой книги вы узнаете
    • Что такое переходный возраст с точки зрения психологии и нейробиологии? – часть I
    • Какие мифы о подростках мешают взрослым нормально с ними контактировать? – часть I
    • Как развивается мозг человека в переходном возрасте и как это влияет на личность? – часть II
    • Что нужно делать, чтобы помочь гармоничному развитию мозга и личности подростка? – часть II
    • Как знания о влиянии мозга на поведение и личность подростка помогут защитить его от бед и неприятностей? – части II–IV
    • Почему порой вызывающее поведение подростков не всегда от них зависит? – части III, IV
    • Чем объясняется стремление подростков к независимости от родителей? – часть IV
    • Почему авторитет сверстников для подростка намного важнее авторитета взрослых? – части III, IV
    • В чем причина, что принцип «не делай так» с подростками практически не работает? – часть II
    • Почему подростки отчаянно нуждаются в одобрении своих действий? – части III, IV
    • Как существующие в семье модели общения и привязанности влияют на подростка? – часть III
    • Что поможет исправить ошибки воспитания, допущенные в детстве подростка? – часть III
    • Как справляться с типичными и неизбежными проблемами переходного возраста? – части III, IV
    • Что делать, чтобы отношения родителей с подростком были и оставались доверительными и теплыми? – часть III

Останнє редагування: 24 вер 2017
    Margaruta та Irysya подобається це.
  7. Lucky

Lucky Книголюб

Повідомлення:
    553
    Симпатії:
    991
    читаю Ленса Армстронга "Моє повернення до життя"

tuchka та Irysya подобається це.
  8. Nadushka

Nadushka Книгофан

Повідомлення:
    2.456
    Симпатії:
    7.896
    Стать:
    Жіноча
    А я другу книгу з трилогії "Дети Арбата".

Ms. Blackie, Pr. Mcgonagall та Lucky подобається це.
  9. Люче

Люче Читач газет

Повідомлення:
    23
    Симпатії:
    109
    Стать:
    Жіноча
    Настя, у мене такий же період нечитання був донедавна. А потім, на хвилі фанатизму до "Ігор престолів", вирішила перечитати книжку. Дуже цікаво після фільму йде читання, захопливо. Тепер до Нового року точно маю чим зайнятись.

Margaruta, milka, Ms. Blackie та ще 1-му подобається це.
  10. Ms. Blackie

Ms. Blackie Книгофан

Повідомлення:
    1.433
    Симпатії:
    4.692
    Стать:
    Жіноча
    Вчора прочитала "Місце для дракона" Винничука, зовсім коротенький твір, але за душу взяв. Показує людську дурість, зашореність і як дракони бувають кращими за людей, а люди - гіршими, ніж дракони.

І вчора ж почала Стейнбека "О мышах и людях". Здається, теж буде щось "важке".

Словом, створюю собі осінньо депресивний настрій :ссс51:

Останнє редагування: 27 вер 2017
    Margaruta, ludmilka-milka, milka та 2 іншим подобається це.
  11. Ms. Blackie

Ms. Blackie Книгофан

Повідомлення:
    1.433
    Симпатії:
    4.692
    Стать:
    Жіноча
    Другий день вже думаю про "О мышах и людях" і порівнюю цей твір з Квітами для Елджернона, оскільки і в одному, і в другому творі в центрі знаходяться люди з психічними відхиленнями. Якщо "Квіти" мене особливо не вразили, то історія Ленні з "Мишей і людей" - байдужою мене не залишила. Ленні і Джордж - два роботяги, які мандрують від ранчо до ранчо, намагаючись заробити грошей, щоб купити собі на двох невеличкий земельний наділ з будиночком. Джордж - двоюрідний брат Ленні, який пообіцяв своїй тітці турбуватися про нього. Сам Ленні - надзвичайної сили чоловік, але "не вміє думати", і відповідно - контролювати свою силу. Тому всі тваринки, яких він гладить, при тому гладить з любов,ю, чи легенько шльопає, помирають. Згодом така поведінка Ленні призводить до трагедії.
    І от знову тема людини з розумовими відхиленнями у суспільстві. Знову пропагується думка, яка вона хороша, а ті люди, що нормальні - злі і підлі. І знову подається думка, що психіатрична лікарня - зло для хворої людини.
    І знову мене дивує - чому так?
    Адже психіатрична лікарня відгородила б хвору людину від "злих і підлих", а "злих і підлих" - від людини, яка просто не в стані контролювати свою безмежну силу.
    А так получається, що автору Ленні шкода, бо він хворий і не хотів нікого вбивати, а жінку, яку він вбив - "ой, ну вона і так була дурна пустоголова потаскушка, своєю смертю бідному Ленні неприємностей завдала".
    Чомусь не можу я змиритися з такою подачею матеріалу.
    Безперечно, Ленні шкода, дуже шкода.
    Але і дівчину, яку він ненавмсно вбив - теж, якою б вона не була, тим більше, що ні жорстокою, ні підлою вона не була. Що була дурненька, то це так, бо не додумалася, що від психічнохворої людини треба триматися якнайдалі, за що і поплатилася.

Останнє редагування: 27 вер 2017
    Irysya подобається це.
  12. Ms. Blackie

Ms. Blackie Книгофан

Повідомлення:
    1.433
    Симпатії:
    4.692
    Стать:
    Жіноча
    Читаю "Пропавшего", який недавно активно рекламувався на Лайвлібі. Проектую події на себе - як би почувалася я, якби повернувшись одного разу додому, побачила, що коханий забрав з дому всі свої до єдиної речі, от буквально кожну річ, яку він купив, або якою користувався. Потім би виявилося, що в інтернеті він стер всі свої аккаунти. З роботи - звільнився. І це при тому, що абсолютно ніщо не передбачало таких подій. У відгуках головній героїні закидають, що дуже вже вона страждає через такий вчинок коханого. А я розумію, що мені було б нітрошки не краще - бо завжди боляче, коли тебе лишають, а коли ще й так підло - то вдвічі боляче.
    Хоча героїні ще повезло, бо інколи натикалася в інтернеті на ще кращі способи розійтися - в одному випадку, на якомусь російськомовному форумі читала, що коли жінка повернулась з роботи і побачила, що чоловік її лишив, то навіть води не мала з чого випити, виніс всі речі до єдиної, навіть ложки і виделки. У іншому випадку - це вже англомовний сайт, здається новини - показували, що чоловік при розставанні все поділив пополам - буквально. Всі речі розрізав на дві рівні частини.
    Пішла, найшла в інтернеті цю новину знову
    Ось як виглядали ті речі після розпилу

Так, що ГГ даної книжки ще повезло ))) як би цинічно не звучало.

Irysya та Pr. Mcgonagall подобається це.
  13. tuchka

tuchka Книголюб

Повідомлення:
    455
    Симпатії:
    1.316
    Стать:
    Жіноча
    я цього місяця навіть книгу із СЧ не можу дочитати злость

14. Pr. Mcgonagall

Pr. Mcgonagall Книгофан

Повідомлення:
    2.243
    Симпатії:
    7.351
    Стать:
    Жіноча
    Я вчора почала У війни не жіноче обличчя і Маленьку паризьку книгарню

Margaruta, Nadushka, Ms. Blackie та ще 1-му подобається це.
  15. Irysya

Irysya Книгофан

Повідомлення:
    1.813
    Симпатії:
    4.321
    Стать:
    Жіноча
    А я нарешті почала Служанку, тільки що прикольный наразі добре йде дЕвОчка

Pr. Mcgonagall та Ms. Blackie подобається це.
  16. Lady Chatterley

Lady Chatterley Книгоман

Повідомлення:
    4.175
    Симпатії:
    13.534
    Стать:
    Жіноча
    Я теж десь писала відгук про мишей і людей, а теми не бачу, знов в уяві створила чи що:((((

Ms. Blackie та Pr. Mcgonagall подобається це.
  17. Ms. Blackie

Ms. Blackie Книгофан

Повідомлення:
    1.433
    Симпатії:
    4.692
    Стать:
    Жіноча
    Мені Книгарня здалася настільки викривленою, напевно, я старомодна і зажата, не розумію я цієї "романтики" і "страшної любові" в тому, щоб спати з двома, та ще й будучи вагітною від одного. Для мене це однозначно душевний бруд.

Irysya подобається це.
  18. Ms. Blackie

Ms. Blackie Книгофан

Повідомлення:
    1.433
    Симпатії:
    4.692
    Стать:
    Жіноча
    Твір однозначно заслуговує на тему. Аня, мені створити чи ти створиш?
    Мені Служанка дуже легко читалася.

А я ще почала Manhatten Hunt Club (Манхеттенський мисливський клуб) Джона Соула, жахи. Тільки початочок, а мені вже мороз по шкірі дре, бо нема інопланетян, казкових монстрів чи привидів. Просто жінка, просто верталася пізно з роботи в 10 год, ще мала зустрітися з бойфрендом і піти разом повечеряти - але по дорозі трапився їй нелюд, в результаті страшних двох ударів в жінки відмовили ноги, носові хрящ і кістка розлетілася на осколки, перелом щелепи і вилиці, вибито 9 зубів, майже повністю відірвана губа... Найстрашніше, що від такого ніхто не застрахований. Дійсно, бійтеся живих, а не мертвих.

Останнє редагування: 28 вер 2017
    Irysya подобається це.
  19. Pr. Mcgonagall

Pr. Mcgonagall Книгофан

Повідомлення:
    2.243
    Симпатії:
    7.351
    Стать:
    Жіноча
    я поки що не в темі)) ніц не зрозуміла

20. ariannagres