Екранізація книг

Тема у розділі 'Книголюби дивляться кіно', створена користувачем Stacey, 9 січ 2015.

1. Nadushka

Nadushka Книгофан

Повідомлення:
    2.528
    Симпатії:
    7.996
    Стать:
    Жіноча
  2. Ирина

Ирина Книголюб

Повідомлення:
    581
    Симпатії:
    1.863
    Стать:
    Жіноча
  3. Margaruta

Margaruta Книгофан

Повідомлення:
    2.439
    Симпатії:
    6.374
    Стать:
    Жіноча
    До речі, цікаво, що поряд з Дейєнеріс Таргарієн у фільмі "До зустрічі з тобою" знімався і актор, який грав Тайвіна Ланістера. В Грі престолів вони так і не зустілись, вирішили надолужити a:bbb95:

Auroraten, Irysya та Lady Chatterley подобається це.
  4. Irysya

Irysya Книгофан

Повідомлення:
    1.983
    Симпатії:
    4.558
    Стать:
    Жіноча
    Подивились в неділю Дом странных детей, гарний фільм)
    думала читати книжку, але після прочитання нашої теми і ваших відгуків вже не хочеться smex

Ms. Blackie, Auroraten, Lady Chatterley та 3 іншим подобається це.
  5. Лямонка

Лямонка Книголюб

Повідомлення:
    298
    Симпатії:
    1.358
    Стать:
    Жіноча
    А я його зовсім не впізнала. . .

Pr. Mcgonagall, Auroraten та Lady Chatterley подобається це.
  6. Prima Optima

Prima Optima Читач книг

Повідомлення:
    55
    Симпатії:
    222
    Стать:
    Жіноча
    Мені книжка сподобалась, а от фільм після прочитання - не дуже. Ні, сам по собі він досить не поганий, але в ньому зовсім по іншому розставлені акценти. У Ріггса історія досить похмура і навіть сумна (що не робить її меньш захоплюючою). Більш глибоко переданий трагізм дивовижних, особливих дітей ізольованих у просторі-часі межами одного дня. А від так і їхня боротьба проти нечесті, що намагається їх знищити набуває глибшого змісту. У Бертона ж вийшов такий собі "Гаррі Поттер у Діснейленді" все яскраво, чарівно і з куражем! Плюс до того, історія складається з ТРЬОХ книг, а у фільмі все в одне запхнули. Саме краще, що є у фільмі це - Єва Грін у ролі місс Сапсан! Вона просто прекрасна, і навіть тільки заради неї варто було дивитись.

P.S. Ніяких очей ніхто не їв. Ейб закохався в іншу дівчину. Померлого брата - не було. Скелети в кінці - просто жесть.
    P.P.S. Я все ж наполягаю, що у перекладі і фільм, і книга мали би називатись "Дім незвичайних дітей" або "особливих", а не "дивних", по контексту більше підходить (значення слова peculiar дозволяє такий переклад)

milka, Margaruta, Irysya та 2 іншим подобається це.
  7. Ms. Blackie

Ms. Blackie Книгофан

Повідомлення:
    1.438
    Симпатії:
    4.716
    Стать:
    Жіноча
    О, хоч хтось розділив моє захоплення Місс Сапсан )

Щодо перекладу - я вже давно змирилася, що унас хто як хоче, так і перекладає.

milka, Irysya, Auroraten та ще 1-му подобається це.
  8. Margaruta

Margaruta Книгофан

Повідомлення:
    2.439
    Симпатії:
    6.374
    Стать:
    Жіноча
    Я "Дім" так і не спромоглась прочитати, все не було часу. Згідна з Прімою, найбільше мені сподобалась Ева Грін у фільмі. Все інше не сильно вразило. Особливо закінчення, таке зіжмякане :bbb97:

Irysya подобається це.
  9. Nadushka

Nadushka Книгофан

Повідомлення:
    2.528
    Симпатії:
    7.996
    Стать:
    Жіноча
    Подивились з чоловіком цього тижня 4-годинний фільм "Доктор Живаго" з Кірою Найтлі. Можна, звичайно, багато до чого придертися, багато ключових моментів у фільмі показані по-іншому- Живаго не побачив того відблиску свічки у вікні в той момент коли Лара розповідала Павлу свою історію, Лара не вбила того збоченця на балі, Лара народила хлопчика від Юри і т.д. Але мені це абсолютно не заважало, бо сценаристу, акторам і режисеру вдалось передати саме головне- ставлення автора (Пастернака) до революції в Росії і приходу радянської влади. Тому мені фільм дуже сподобався. А чоловік (який книгу не читав, і в цьому житті цього точно робити не буде) сказав, що йому близька позиція Живаго до тих всіх подій. Тобто головна ідея твору передана досить точно.

tuchka, Margaruta, Auroraten та 5 іншим подобається це.
  10. Stacey

Stacey Книгоман

Повідомлення:
    3.289
    Симпатії:
    9.092
    Ухтиии!!! Клас!

Nadushka подобається це.
  11. Lady Chatterley

Lady Chatterley Книгоман

Повідомлення:
    4.174
    Симпатії:
    13.558
    Стать:
    Жіноча
    О, дякую Надюшша, обов'язково подивлюсь, приємно, що голівуд таку монументальну класику знімає!

Margaruta та Nadushka подобається це.
  12. Nadushka

Nadushka Книгофан

Повідомлення:
    2.528
    Симпатії:
    7.996
    Стать:
    Жіноча
    Я починала дивитись з великою долею скептицизму, бо все таки "Умом Росію нє понять" і ще думаю знов ця Найтлі, в усю класику її пхають- Анна Кареніна, Гордість і упередження, Искупление (це тільки те що я згадала, але то певно більше), хоч як актриса вона мені і подобається. А то виявилось, що фільм 2001р, їй на момент з'йомок було 17 років, то вже після Живаго її стали всюди запрошувати. Вобщем, досить не погано вона зіграла.

Margaruta, Auroraten, milka та 2 іншим подобається це.
  13. Ирина

Ирина Книголюб

Повідомлення:
    581
    Симпатії:
    1.863
    Стать:
    Жіноча
    А мені Живаго більше з Чулпан Хаматовою подобається. Чи то моє упереджене ставлення до Кіри Найтлі .... іі постійно напіввідкритий рот. Кареніну взагалі не могла з нею дивитись.

14. Lady Chatterley

Lady Chatterley Книгоман

Повідомлення:
    4.174
    Симпатії:
    13.558
    Стать:
    Жіноча
    В гордості вона мені страшенно подобається:)

Margaruta, Nadushka та Pr. Mcgonagall подобається це.
  15. Prima Optima

Prima Optima Читач книг

Повідомлення:
    55
    Симпатії:
    222
    Стать:
    Жіноча
    А я зимою дуже люблю передивлятись всіляки казки, наприклад, ось таку

Мені від цієї історії завжди стає дуже-дуже затишно і комфортно, особливо, якщо "споживати" її з бокалом глінтвейну, звареного власноруч з додаванням якомога більшої кількості прянощів.))) От такі у мене "зимові фантазії"

Margaruta, ariannagres, Soulless та 4 іншим подобається це.
  16. Pr. Mcgonagall

Pr. Mcgonagall Книгофан

Повідомлення:
    2.288
    Симпатії:
    7.418
    Стать:
    Жіноча
    Цей фільм десь глибоко в моїй пам'яті плаває, але не згадаю про що.

17. Prima Optima

Prima Optima Читач книг

Повідомлення:
    55
    Симпатії:
    222
    Стать:
    Жіноча
    То про життя двох сестер Оуенс, над родиною яких тяжіє прокляття: кожен, хто одружиться з жінкою з родини Оуенс жити буде щасливо, але дуже недовго.

Auroraten та Pr. Mcgonagall подобається це.
  18. Prima Optima

Prima Optima Читач книг

Повідомлення:
    55
    Симпатії:
    222
    Стать:
    Жіноча
    Забула додати, жінки з родини Оуенс - відми))), добрі, правда, але життя у маленькому містечку, де все про всіх все знають, їм це не полегшує

Margaruta та Pr. Mcgonagall подобається це.
  19. Nadushka

Nadushka Книгофан

Повідомлення:
    2.528
    Симпатії:
    7.996
    Стать:
    Жіноча
    Для мене Кареніна була великим розчарування, я так чекала на неї, а там таке(((

20. Prima Optima

Prima Optima Читач книг

Повідомлення:
    55
    Симпатії:
    222
    Стать:
    Жіноча
    А мені "Кареніна" з Найтлі-Анною дуже сподобалась: попри всю несхожість її з героїнею Толстого вона, як на мене, дуже гарно передала дух героїні, егоїстичної маніпулятрки. Так що я вийшла з кінотеатру дуже задоволеною))), і це враховуючи те, що роман я терпіти не можу.

Auroraten та Nadushka подобається це.

Поділитися цією сторінкою