"Дружина доглядача зоопарку" Діана Акерман

Тема у розділі 'Популярна (масова)', створена користувачем Nadushka, 1 сер 2019.

1. Nadushka

Nadushka Книгофан

Повідомлення:
    2.489
    Симпатії:
    7.922
    Стать:
    Жіноча
    Події, що відбуваються і розповідаються автором на сторінках цієї книги справжні. За часів Другої світової війни хранителі зоопарку в Варшаві врятували сотні людей від нацистських рук. Подружня пара, Ян та Антоніна Жабинських переховували біженців в порожніх клітках для тварин. Дайан Акерман провела велику дослідницьку роботу цієї маловідомої до сьогоднішнього дня сторінки історії, що зберігалася в архівах історії Польщі і чудово відтворила її в своїй дивовижній художній роботі. Неймовірно захоплююча, відверто правдива і надзвичайно сильна історія про життя мешканців варшавського зоопарку: місцевих тварин, подружньої пари Жабинських і знайшовших там притулок трьох сотень біженців, що переховувалися від очей нацистів. Одночасно з подіями, що мали місце безпосередньо на території зоопарку, автор досліджує тривожні нав'язливі ідеї, які стоять в основі нацизму.​

Pr. Mcgonagall подобається це.
  2. ariannagres

ariannagres Книгофан

Повідомлення:
    1.217
    Симпатії:
    4.365
    Стать:
    Жіноча
    Я читала цю книгу в травні.І люблю цю тему-про війну,євреїв з різних сторін,авторів різних країн.Але от саме тут очікувала більше художню книгу,а виявилося,що то наче уривки зі щоденника Антоніни.Мені особисто не вистачило цільності і поступової розповіді

Pr. Mcgonagall подобається це.
  3. Nadushka

Nadushka Книгофан

Повідомлення:
    2.489
    Симпатії:
    7.922
    Стать:
    Жіноча
    Адріана, у мене приблизно ті самі відчуття. Прочитала цього тижня. Взагалі для мене оцінювати книгу такого плану завжди важко, бо яку можна дати оцінку, коли усвідомлюєш, що всі ці жахіття- правда і сталися вони з реальними людьми. Відчувається, що авторка провела величезну роботу під час написання книги. І хоч я дійсно очікувала художню книгу, а отримала щось типу нон-фікшн, цінність ціє'і книги величезна, ще одина маленька шпаринка на ті поді'і привідкрилася для мене.

Pr. Mcgonagall та ariannagres подобається це.

Поділитися цією сторінкою