"Дочь циркача" Юстейн Гордер

Тема у розділі 'Популярна (масова)', створена користувачем Nadushka, 5 чер 2017.

 1. Soulless

  Soulless Книголюб

  Повідомлення:
  877
  Симпатії:
  2.973
  Стать:
  Жіноча
  А мені книга сподобалася. Мабуть, трохи бракувало філософствувань, які притаманні іншим творам Гордера, що я раніше читала.
   
  Irysya, ...Яна..., Gafijka та 2 іншим подобається це.
 2. Soulless

  Soulless Книголюб

  Повідомлення:
  877
  Симпатії:
  2.973
  Стать:
  Жіноча
  Для мене найцікавішою була розповідь про дитинство головного героя. Відгукнулося в мені те, як маленький Петер волів залишитися наодинці із своїми думками, а не бавитися із ровесниками. Свого часу, теж могла поринути в свої думки і мрії, що повністю забувала про реальність тут і тепер.

  Сподобалися історії, які придумував Петер на продаж. Цікаво вийшло, вони наче окремі від основного сюжету, але оживляють його.

  І чому, власне така назва книги, як я це зрозуміла. Донька директора цирку Паніна Маніна з вигаданої Петером історії і всі її перипетії та пригоди є прообразом його власної доньки Беати і тим, що власне дізнаємося у кінці.
   
  Irysya, Pr. Mcgonagall, Mandarunka та 5 іншим подобається це.
 3. ...Яна...

  ...Яна... Читач газет

  Повідомлення:
  17
  Симпатії:
  62
  Стать:
  Жіноча
  І я вже дочитала.....ледве)). Книга не вразила, не можу сказати що погана, але читалась важкувато. Читаючи про дитинство, як мама багато думала, щоб робила в тій, чи іншій ситуації.....Якби моя дитина була таким одиноким фантазером, мене б це сильно гнітило. Середина книги так собі, як на мене - нуднувата. Про кінцівку же вище писали багато, я погоджуюсь з усіма. Про дочку здогадалась з перших сторінок розділу ^Беата^, що стало мінусом для книги, і дочитувала вже без ентузіазму і цікавості.
  Сподобався момент коли герой написав казку на стіні маминої спальні. Тут, як на мене чітко показано, як реакції батьків на дитячі вчинки впливають на подальше життя останніх. (Подумки поставила собі плюсик, бо в мене над ліжком досі красується картина намальована 3 річним художником, якій ми дуже раділи).
  Книга не вразила.obida
   
  Irysya, tuchka, ludmilka-milka та 6 іншим подобається це.
 4. Nadushka

  Nadushka Книгофан

  Повідомлення:
  2.515
  Симпатії:
  7.962
  Стать:
  Жіноча
  Я тeж вірю, тож і тeпeр цe відбувається сплош і рядом.
   
  Останнє редагування: 2 лип 2017
  Soulless та Meri Poppins подобається це.
 5. Mandarunka

  Mandarunka Книгофан

  Повідомлення:
  1.936
  Симпатії:
  5.233
  Стать:
  Жіноча
  Мені книга пішла, при чому гарно так пішла. Я мало зараз читаю, цей сюжет мені був цікавим. Для мене все досить життєйсько в цій розповіді, бо ж немає більш неймовірного, ніж в реальному житті. От як буває: десь в штатах зустрічаються чисто випадково люди з одного села, це сплошь и рядом, таке воно цікаве життя. Головний герой, до речі, гарну професію собі обрав, чому б і ні з такою фантазією. А ще мені здається, шо його мама багато в чому зіграла роль, вона з ним ходила всюди як з кавалером, йому було саме з нею цікаво, вона наче відгородили сина від усього решта, а ще той розрив її з чоловіком - травмований був хлопець, трохи закрився в собі, ну а тікав у фантазії свої, йому так було добре.
   
  Irysya, ludmilka-milka, Nadushka та 7 іншим подобається це.
 6. Irysya

  Irysya Книгофан

  Повідомлення:
  1.928
  Симпатії:
  4.479
  Стать:
  Жіноча
  От і я нарешті прочитала цю книгу, яка так давно чекала своєї черги) враження - не погано, але й без захвату) я страшенно не люблю "відкриті" кінцівки. Вони помирилися, посварилися, Беата його прибила?)) хоча "хтось там любив когось" іноді приваблює можливостю самому вирішити долю героїв. Ну тут мені хотілося б чіткіше знати, як у випадку з шахами, хто і що. Але в загальному, вартує читати
   
  ariannagres подобається це.
 7. ludmilka-milka

  ludmilka-milka Книголюб

  Повідомлення:
  823
  Симпатії:
  2.566
  Стать:
  Жіноча
  Пройшло три роки, а я вже нічого не пам"ятаю з прочитаного...
   
  Firejuli та Irysya подобається це.

Поділитися цією сторінкою