Допомога в будинок престарілих у с.Більшівці Галицького району

Тема у розділі 'Оффтопік', створена користувачем milka, 3 гру 2017.

1. Ирина

Ирина Книголюб

Повідомлення:
    555
    Симпатії:
    1.831
    Стать:
    Жіноча
    Як варіант. В мене є точно 3000 грн і ще вроді 166 грн. Требапорахувати точно

milka подобається це.
  2. milka

milka Книгофан

Повідомлення:
    2.831
    Симпатії:
    7.485
    Стать:
    Жіноча
    Дівчатка, пройшли вже свята, пора використати зібрані Іриною кошти та відвезти другий раз передачку в притулок.
    Які в нас були пропозиції, нагадайте? Не брати всім 45 наволочок, а взяти умовно по 10 наволочок, білизни, на скільки стане грошей, що ще?
    Pr. Mcgonagall ти скидала якийсь сайт з простиньками, де вони дешеві, можеш ще раз сюди скинути, щоб не загубився, та може ти їх відразу і замовиш?
    Хто знає, де можна дешевше купити білизну для стареньких? здається @Лямонка , ти казала, що знаєш, де можна її купити?

Ирина подобається це.
  3. Pr. Mcgonagall

Pr. Mcgonagall Книгофан

Повідомлення:
    2.257
    Симпатії:
    7.374
    Стать:
    Жіноча
    milka подобається це.
  4. milka

milka Книгофан

Повідомлення:
    2.831
    Симпатії:
    7.485
    Стать:
    Жіноча
    Дівчатка, вибирайте, які простиньки їм підійдуть, який розмір, тканина, плотність і все таке, а то я взагалі не розуміюсь)))) і щось не бачу тих дешевих простинь, що ти Марянка нам скидала, на односпальне ліжко
    https://yaroslav.ua/postelnoe-bele/prostyni/
    Що ще брати?

Ирина подобається це.
  5. Pr. Mcgonagall

Pr. Mcgonagall Книгофан

Повідомлення:
    2.257
    Симпатії:
    7.374
    Стать:
    Жіноча
  6. milka

milka Книгофан

Повідомлення:
    2.831
    Симпатії:
    7.485
    Стать:
    Жіноча
    Супер! Якщо взяти 10 шт простиньок півторачок, то вийде 1038 грн, ще більше 2000грн залишиться. Правда на цьому сайті, щоб була безплатна доставка, треба робити замовлення мінімум на 2000грн...я б собі може плед з шерсті меріносів взяла, може ще хтось собі щось хоче, щоб добити на безкоштовну доставку? Як ні, то з доставкою візьмем.
    Або може щось стареньким ще брати з цього сайту, типу наволочок на подушки чи підодіяльників? але ми тут не вгадаємо певне з розмірами...
    Далі, залишок після простиньок буде біля 2 тис, які ще ідеї? казали дівчата про трусики, халати? думаю нам лише на кілька халатів стане, і більше ні на що, але де їх брати по розумних цінах, та взагалі білизну для людей похилого віку? @Лямонка

7. Pr. Mcgonagall

Pr. Mcgonagall Книгофан

Повідомлення:
    2.257
    Симпатії:
    7.374
    Стать:
    Жіноча
    Розмір наволочки Адріані вказали.

8. milka

milka Книгофан

Повідомлення:
    2.831
    Симпатії:
    7.485
    Стать:
    Жіноча
    Наволочки на подушку 50 на 70 (вище бачу Адріана скидала), то на сайті цього розміру є такі (білі є сатин, є бязь, є на замочку дорожчі)
    https://yaroslav.ua/postelnoe-bele/navolochki/?mfp=14o-razmer-navolochki[30]
    яяй, але бачу потрібного розміру немає білого кольору наволочки, вже всі білі передивилась(( то певне відпадають... будуть з постелі лише простиньки

о, панталони! але де їх брати)))

Дівчата, напишіть точно, у кого скільки грошей залишилось, щоб мати уявлення, на що розраховуємо @ariannagres @Pr. Mcgonagall @Ирина a:ссс41:

9. Mandarunka

Mandarunka Книгофан

Повідомлення:
    1.933
    Симпатії:
    5.222
    Стать:
    Жіноча
    А може вже дозбирати і всім купити простині, в ідеалі, звичайно, по комплекту білизни. Бо якось не дуже, якщо хтось отримає, а хтось - ні

milka подобається це.
  10. ariannagres

ariannagres Книгофан

Повідомлення:
    1.217
    Симпатії:
    4.365
    Стать:
    Жіноча
    Іра,то ніхто нічого не отримує.Персонал сам розподіляє,що кому треба.І міняє

11. Pr. Mcgonagall

Pr. Mcgonagall Книгофан

Повідомлення:
    2.257
    Симпатії:
    7.374
    Стать:
    Жіноча
    В мене 198грн

milka подобається це.
  12. Ирина

Ирина Книголюб

Повідомлення:
    555
    Симпатії:
    1.831
    Стать:
    Жіноча
    В мене якщо не помиляюсь 3166 грн . Але ще перевірю. І кульок с цукерками.

milka подобається це.
  13. milka

milka Книгофан

Повідомлення:
    2.831
    Симпатії:
    7.485
    Стать:
    Жіноча
    Значить Адріанині 257,55+ Маряни 198+ Іри 3166= 3621 грн

14. Лямонка

Лямонка Книголюб

Повідомлення:
    285
    Симпатії:
    1.324
    Стать:
    Жіноча
    Панталони, труси, сорочки з Веселки ми говорили. Якраз прайс мені новий прийшов. Але як загрузити...хіба що скріншоти пороблю.

milka подобається це.
  15. milka

milka Книгофан

Повідомлення:
    2.831
    Симпатії:
    7.485
    Стать:
    Жіноча
    Супер, показуй, що маєш

16. Pr. Mcgonagall

Pr. Mcgonagall Книгофан

Повідомлення:
    2.257
    Симпатії:
    7.374
    Стать:
    Жіноча
  17. milka

milka Книгофан

Повідомлення:
    2.831
    Симпатії:
    7.485
    Стать:
    Жіноча
    Я бачила, в тому й суть, що потрібного розміру немає...вже подивимось, що Лямонка запропонує по панталонах, трусах і сорочках...

Pr. Mcgonagall подобається це.
  18. Лямонка

Лямонка Книголюб

Повідомлення:
    285
    Симпатії:
    1.324
    Стать:
    Жіноча
    Ніяк не могла добратися...

milka подобається це.
  19. milka

milka Книгофан

Повідомлення:
    2.831
    Симпатії:
    7.485
    Стать:
    Жіноча
    О, бачу є панталони теплі, але якісь розміри всі великі, там на фотках всі бабулі маленькі, худенькі...Ну але 46-48 ромірів за такі гроші по пару штук можна взяти, хоть то на більшу за мене внизу...
    А що там за набори трусів, жіночі-чоловічі, Наталя? які вони там йдуть, молодіжні чи на стареньких піде? Ти по цьому прайсу бачила товар? Бо так важко щось обирати, не уявивши як то виглядає))) підкажи що б їм підійшло (номера позицій), а ми вже по пару штук різних розмірів купимо?)
    І бачу сорочка бабушкина, цікаво як вони виглядають))) певне теж треба взяти пару штук 46-48 розмірів, шкода менших розмірів немає

20. Лямонка

Лямонка Книголюб

Повідомлення:
    285
    Симпатії:
    1.324
    Стать:
    Жіноча
    Ну я з цієї "марки" ношу 46р. То не є таке вже велике. Набір трусів то просто 3шт. Вони типу сліпи, чи як то назвати. Одиґним словом стандартні. Для таких старших то в мене брали прості х/б, байка чи з насосом.
    Бабушкіна сорочка, то лиш назва. Що вона не з великим декольте і не на бретелях. Десь маю фото. Зараз попробую знайти. Сорочки щоб менші розміри, то певне треба брати підліткові...

Поділитися цією сторінкою