Дженніфер Вайнер "Добре в ліжку"

Тема у розділі 'Популярна (масова)', створена користувачем Marta, 16 жов 2019.

 1. Marta

  Marta Перехожий

  Повідомлення:
  8
  Симпатії:
  10
  Стать:
  Жіноча
  Цього року видавництво Віват видало українською бестселлер американської журналістки та письменниці Дженніфер Вайнер. Книга частково автобіографічна, принесла авторці визнання та славу.
  Розповідь про наболіле, про життєві реалії та сімейні перипетії дівчини "плюс сайз".
  Суспільство буває жорстоким до жінок, які не вписуються в тенденції моди глянцевих журналів. З дитинства дівчинку ображав рідний батько через її вагу, а також однолітки. Комплекс меншовартості, своєрідна замкнутість і самотність - ось те, що відчувала героїня Кенді майже все своє життя.
  Книга про шлях молодої, розумної жінки до сприйняття себе, до розуміння своєї важливості в суспільстві, а також до розуміння, що всі, навіть "великі" люди заслуговують на щастя та кохання.
  Як пише у передмові сама авторка, найважливіше що вона хотіла донести до читачів це те, що розумні, талановиті та цілеспрямовані люди можуть досягти успіху, неважливо яка у них зовнішність чи фігура.
  Під час прочитання мені іноді ставало настільки сумно, що приходилось відкладати книгу вбік, так важко було усвідомлювати жорстокість героїв, а часом і читати про дурні вчинки самої героїні, проте всеодно раджу прочитати цей чудовий роман.
   

  Вкладення:

  Nadushka та Irysya подобається це.

Поділитися цією сторінкою