"Дерево растет в Бруклине" Бетти Смит

Тема у розділі 'Романтична', створена користувачем Irysya, 15 лип 2019.

1. Irysya

Irysya Книгофан

Повідомлення:
    1.813
    Симпатії:
    4.321
    Стать:
    Жіноча
    Дерево растет в Бруклине"
    Фрэнси Нолан видит мир не таким, как другие, – она подмечает хорошее и плохое, знает, что жизнь полна несправедливости, но при этом полна добрых людей. Она каждый день ходит в библиотеку за новой книгой и читает ее, сидя на пожарном балконе в тени огромного дерева. И почти все считают ее странноватой. Семья Фрэнси живет в бедняцком районе Бруклина, и все соседи знают, что без драм у Ноланов не обходится. Отец, Джонни, невероятный красавец, сын ирландских эмигрантов, работает поющим официантом и часто выпивает, поэтому матери, Кэти, приходится работать за двоих, чтобы прокормить семью. Да еще и сплетни подогревает сестра Кэти, тетушка Сисси, которая выходит замуж быстрее, чем разводится с мужьями. Но при этом дом Ноланов полон любви, и все счастливы, несмотря на трудную жизнь. Каждый из них верит, что завтра будет лучше, но понимает, что сможет выстоять перед любыми нападками судьбы. Почему у них есть такая уверенность? Чтобы понять это, нужно познакомиться с каждым членом семьи.

Bookira подобається це.
  2. Irysya

Irysya Книгофан

Повідомлення:
    1.813
    Симпатії:
    4.321
    Стать:
    Жіноча
    Ніхто не пише, тему не стврює) признавайтесь, хто ще читає?

По темі : з одного боку, враховуючи всі обставини, Кеті неймовірна жінка. З іншого - моментами тіпає від її ставлення до Френсі(((

Її мамі 32. Яке колись було таки тяжке життя, якщо це подається чуть як не пенсія...

Pr. Mcgonagall подобається це.
  3. Pr. Mcgonagall

Pr. Mcgonagall Книгофан

Повідомлення:
    2.243
    Симпатії:
    7.351
    Стать:
    Жіноча
    Я почала, але переключилась на іншу книжку)

Irysya подобається це.
  4. Irysya

Irysya Книгофан

Повідомлення:
    1.813
    Симпатії:
    4.321
    Стать:
    Жіноча
    Я ще вчора подумала, наскільки атмосферно передано дух тих років. А виявляється, роман справді автобіографічний)

Бэтти Смит , в девичестве Элизабет Венер (15.12 1896 - 17.01 1972), американская писательница.
    Родилась в Бруклине (район Нью-Йорка) в семье немецких иммигрантов, росла в бедности в Уильямсбурге (район Бруклина), посещала среднюю школу для девочек. Этот опыт послужил основой для ее первого романа A tree grows in Brooklyn (1943).

Выйдя замуж за Джорджа Смита, переехала с ним в Анн-Арбор, штат Мичиган, где он продолжил обучение юриспруденции в Мичиганском университете. В этот период Бэтти родила двух девочек и оставалась с ними до их поступления в школу, после чего смогла бы продолжить высшее образование. Хотя Смит не закончила среднюю школу, университет позволил ей записаться на занятия. Там она смогла отточить свои умения в журналистике, литературе, писательстве, драматургии, выиграв престижную премию Avery Hoopwad Award. Училась на курсе профессора Кеннета Роу (Kenneth Thorpe Rowe.).

В 1938 году развелась с мужем и переехала в Чапел-Хилл, Северная Калифорния. Там вышла замуж за Джозефа Джонса в 1943, в том же году, когда была опубликована ее первая книга "A tree grows in Brooklyn". Совместно с американским режиссером и драматургом Джорджем Эбботом в 1951 году написала сценарий к мюзиклу с одноименным названием. Всю свою жизнь Бэтти работала в качестве драматурга, завоевывая многочисленные награды и гранты, в том числе стипендию фонда Рокфеллер и Гильдии драматургов.
    Умерла 17 января 1972 в возрасте 75 лет от пневмонии в Шелтоне, штат Коннектикут.

Soulless, Bookira та Pr. Mcgonagall подобається це.
  5. Irysya

Irysya Книгофан

Повідомлення:
    1.813
    Симпатії:
    4.321
    Стать:
    Жіноча
    Повертайся, цікаво справді)

Pr. Mcgonagall подобається це.
  6. Bookira

Bookira Читач книг

Повідомлення:
    75
    Симпатії:
    81
    Стать:
    Жіноча
    В мене 26% adj

7. Irysya

Irysya Книгофан

Повідомлення:
    1.813
    Симпатії:
    4.321
    Стать:
    Жіноча
    Чудова книга! Зачіпає, що герої живі. вони викликають масу емоцій і переживань. Сіссі - надзвичайна :bbb97: Татко - безхребетний слизняк :ссс12: хоч і добряга. його мамаша - це взагалі чудо. Чудо в пірї))) А особливо Кеті - моментами лють, неприйняття. як можна так ставитися до дітей, робити між ними таку різницю((( Бібліотекарка - це теж щось, не розумію, як можна було мати таку "чисту" на той час роботу і бути такою байдужою до всьогозлость Але в загальному - світла, добра, літня книга, яка і читається легко, і слід залишає по собі. в мене 8 з 10)

Soulless, Bookira та tuchka подобається це.
  8. Nadushka

Nadushka Книгофан

Повідомлення:
    2.456
    Симпатії:
    7.896
    Стать:
    Жіноча
    Я вчора дочитала. Книга дуже гарна, дійсно не залишає читача байдужим, геро'і всі дуже реалістичні. А переживання Френсі хоч місцями і досить на'івні, але 'і'і міркування деколи дуже дорослі, місцями не віриться, що це світ очима підлітка. Однозначно заношу список для читання Діані на майбутнє.
    Я тільки одного не зрозуміла- кінцівка вийшла відкрита, типу сам собі додумай, але виходить що вона такі зраділа, коли побачила Бена, а не Лі?

Soulless та Irysya подобається це.
  9. Irysya

Irysya Книгофан

Повідомлення:
    1.813
    Симпатії:
    4.321
    Стать:
    Жіноча
    І мені так здалося про Бена. Ну як вона сказала, має 5 років, щоб визначитися з своїми почуттями. Може за цей час він таки допустить якусь помилку?)

Soulless подобається це.
  10. Irysya

Irysya Книгофан

Повідомлення:
    1.813
    Симпатії:
    4.321
    Стать:
    Жіноча
    Мені так не здавалося, до речі. Якщо врахувати, що це початок 20 ст. І забобони лиш лиш почали відходити в минуле.
    Тоді люди взагалі були наївні, прості, щирі по дитячому.

Soulless та Nadushka подобається це.
  11. ariannagres

ariannagres Книгофан

Повідомлення:
    1.197
    Симпатії:
    4.326
    Стать:
    Жіноча
    Я теж дочитала.Дуже гарна книжка.І мені чомусь перегукуваласяз "Замок из стекла".Але яка тут мудра мама.Хоч росли у бідності,але вона думала про освіту,про краще життя.А я не розумію,як можна чекати Лі,коли він наступного ж дня одружився

12. Ирина

Ирина Книголюб

Повідомлення:
    542
    Симпатії:
    1.814
    Стать:
    Жіноча
    Я теж зайшла написати про мудру маму і про прочитану книгу)))

13. Nadushka

Nadushka Книгофан

Повідомлення:
    2.456
    Симпатії:
    7.896
    Стать:
    Жіноча
    У мене першою думкою коли вона отримала того листа від матері Лі було, що мамаша все вигадала і насправді він не одружився. А тепер хто його знає...

14. Nadushka

Nadushka Книгофан

Повідомлення:
    2.456
    Симпатії:
    7.896
    Стать:
    Жіноча
    А про “Замок из стекла”, то мені по відчуттях ці книги абсолютно різні. До речі, дуже сподобалось мені занурення в ту епоху, так ніби на машині часу поокатався)

Irysya подобається це.
  15. ariannagres

ariannagres Книгофан

Повідомлення:
    1.197
    Симпатії:
    4.326
    Стать:
    Жіноча
    Надя, а я вирішила, що то листа написала дружина Лі. Бо так наголосила, що міссіс

16. Nadushka

Nadushka Книгофан

Повідомлення:
    2.456
    Симпатії:
    7.896
    Стать:
    Жіноча
    Бачиш, а я про таке навіть не подумала, але тепер ти сказала, то може і так.

17. Irysya

Irysya Книгофан

Повідомлення:
    1.813
    Симпатії:
    4.321
    Стать:
    Жіноча
    Точно дружина) вона хотіла втерти носа якійсь "зайді" і розставити всі крапки над І. Але мені її дуже шкода, жити з таким кобелем, який тебе ні в що не ставив(((

ariannagres подобається це.
  18. Ирина

Ирина Книголюб

Повідомлення:
    542
    Симпатії:
    1.814
    Стать:
    Жіноча
    Та чого кобелем? Може він гульнути вирішив останій раз перед одруженням?)))

19. Irysya

Irysya Книгофан

Повідомлення:
    1.813
    Симпатії:
    4.321
    Стать:
    Жіноча
    Ну його в пень такого красеня. Що саме в гулянні перед одруженням є такого, чого ти не отримаєш після одруження? І хто, як не кобель, шукає собі стричка? Той хто любить, не шукає)
    А він як казав : в їх містечку типу пару раз провів, і все, вважається його дівчина, ніхто її не схоче більше, я ж її і не люблю, а ти свєт очей моїх, бачу 2 раз, але давай переспимо, це ж така любоффф, бла бла бла шОк

Soulless подобається це.
  20. Soulless

Soulless Книголюб

Повідомлення:
    855
    Симпатії:
    2.942
    Стать:
    Жіноча
    Тгчно дружина. Я це якось однозначно зрозуміла з тексту.

Irysya подобається це.

Поділитися цією сторінкою