"Дев'ять з половиною тижнів" Елізабет Макнейл

Тема у розділі 'Еротична література', створена користувачем Margaruta, 30 бер 2015.

1. Mandarunka

Mandarunka Книгофан

Повідомлення:
    1.933
    Симпатії:
    5.220
    Стать:
    Жіноча
    Я теж прочитала, не вразила мене книга, і майже не будоражила, я розчарована, бо колись давним-давно дивилась фільм і він мене взбудоражив сильно, чи то я молодша була, чи фільм кращий за книгу, хз ,треба глянути ще раз фільм. Взагалі у нього явно хворобливе уявлення про сексуальні відносини, бо ще всі ці ігри з зав"язуванням очей і наручники - то нормально для мене, ну але побиття до крові і т.д. - це вже збочення. Він знайшов собі реально живу ляльку, і весь такий елегантно-мужній, ну прям герой-любовник, а вона повелась і допустила то того моменту. поки не дістала серйозний нервовий зрив і психічне захворювання на цьому фоні, і як їй після цього жити і приходити в норму, а він там описаний як позитивний персонаж і весь такий мачо, а сам - просто морально нестабільний зі збоченним уявленням. Він ж її ще і словесно принижував час від часу. ну і толку, що одягав-роздягав, як повагою в не пахнуло. Взагалі, я зробила висновок, коли описують нью-йоркців в плані сексуальних відносин, то описують їх так досить богемно і не приземлено...Словом, мені було не дуже приємно читати, бо я очікувала сексуальних фантазій. а отримала збоченне знущання

Margaruta та Meri Poppins подобається це.
  2. milka

milka Книгофан

Повідомлення:
    2.827
    Симпатії:
    7.481
    Стать:
    Жіноча
    Моя знайома вже кілька років живе з чоловіком, який готує їсти, і її миє постійно, волосся вже забула коли сама мила, їй то дуже подобається, але вони дуже часто сваряться правда, ревнивий, темпераментний, бо він грузин...Словом, Олеся, хочеш таких відчуттів, шукай грузина a:ссс41:

Margaruta подобається це.
  3. Читачка

Читачка Книгофан

Повідомлення:
    1.537
    Симпатії:
    7.723
    Стать:
    Жіноча
    Ну от якщо порівнювати з фільмом, і очікувати, що буде те, що було у фільмі, просто написано на папері, то так, книга розчаровує.
    Але особисто я, коли дивилась фільм, взагалі не думала про те, що вона там депресує абощо - це було неважливо, мені подобалися сцени, сам герой Рурка....

А от читаючи книгу, маю інше враження. Це справді щоденник жінки, яка повелась на ці відносини, а потім вигрібала. І я її розумію ))) Щоправда, я зупинилася вчасно, вірніше, з ним по-іншому і не могло бути )))

Lady Chatterley, Meri Poppins та Margaruta подобається це.
  4. Margaruta

Margaruta Книгофан

Повідомлення:
    2.370
    Симпатії:
    6.264
    Стать:
    Жіноча
    Аналогічно. Я теж впевнена, що я би велась на такі відносини hesitate2 Але як то кажуть, Бог милував a:ссс56:

5. Читачка

Читачка Книгофан

Повідомлення:
    1.537
    Симпатії:
    7.723
    Стать:
    Жіноча
    Ти знаєш, я би зараз не велася. А багаааато років тому, в минулому столітті smex ще й як велася! Єдине - мене жоден чоловік ніколи не бив. Ну але щоб зачмирити людину, її необов'язково гамселити smex

Зараз уже б не повелась. Секс сексом, але чоловік ще мусить бути людиною (якийсь каламбур, правда? smex)

Lady Chatterley, Margaruta, Pr. Mcgonagall та 2 іншим подобається це.
  6. Mandarunka

Mandarunka Книгофан

Повідомлення:
    1.933
    Симпатії:
    5.220
    Стать:
    Жіноча
    Та то просто чим молодша, тим більше хочеться, щоб качелі були у відносинах, щоб все навзрид, щоб ух і ах, а далі розумієш, що прожити так життя - та ну його, хочеться ж добрих і теплих відносин, а не нєрвотрьопки постійної. Хоча багато людей не переростає це, а все життя шукає собі гудза і мається...))

Auroraten, Margaruta та milka подобається це.
  7. Читачка

Читачка Книгофан

Повідомлення:
    1.537
    Симпатії:
    7.723
    Стать:
    Жіноча
    ну навіть трохи не так. Я качелів не хотіла ніколи. Але от бувають люди - суцільний секс, і ти його просто бачиш - і готова все, що завгодно робити. Це неможливо назвати відносинами, це просто тваринний секс, взагалі без гальмів.
    Просто вимикається голова. Щоправда (на превелике щастя smex) таких небагато, щоб аж так клинило (користуючись випадком, хочу передати привіт чоловікові, якщо він мене читає. Ти найкращий, просто коли зриває дах аж так, як мені колись - нічого доброго в тому немає smex)

Lady Chatterley, Auroraten, Mandarunka та 3 іншим подобається це.
  8. Margaruta

Margaruta Книгофан

Повідомлення:
    2.370
    Симпатії:
    6.264
    Стать:
    Жіноча
    Я думала, то тільки в мене таке бувало. Я тоді ставала, як чоловік і розуміла зради виключно через секундну хітьa:ссс56: Але, на жаль, а може і на моє щастя, той мужчина, від якого мене крило поповній, від одного його запаху в мене аж ноги тряслись, в ліжку виявився ніяким :bbb97: Тоді на мене ніби відро холодної води вилили, все вмить зникло smex2

Останнє редагування: 16 січ 2017
    Mandarunka, milka, Читачка та ще 1-му подобається це.
  9. Mandarunka

Mandarunka Книгофан

Повідомлення:
    1.933
    Симпатії:
    5.220
    Стать:
    Жіноча
    Ну якщо від сексу дах зриває і відключається мозок, то тільки на цьому нормальних людських відносин не побудуєш. Думаю, що в більшій чи меншій мірі всі ми таке проходили. Добре, що мозок перемагає)) І добре, коли добре закінчується))

milka та Pr. Mcgonagall подобається це.
  10. milka

milka Книгофан

Повідомлення:
    2.827
    Симпатії:
    7.481
    Стать:
    Жіноча
    А у мене, на жаль, такого не було, щоб дах зривало, завжди думаю головою, хоча зла на себе, бо хочеться, щоб та голова інколи відпочивала, мішає мені короче hesitate

Pr. Mcgonagall, Auroraten, Nadushka та ще 1-му подобається це.
  11. Margaruta

Margaruta Книгофан

Повідомлення:
    2.370
    Симпатії:
    6.264
    Стать:
    Жіноча
    А я чогось нею так рідко користуюсь :ссс10:

Pr. Mcgonagall, Nadushka та milka подобається це.
  12. Meri Poppins

Meri Poppins Книгоман

Повідомлення:
    3.473
    Симпатії:
    9.821
    Стать:
    Жіноча
    Мілка,то все козероги))) Ми рідко голову відключаємо,нажаль(

milka та Margaruta подобається це.
  13. milka

milka Книгофан

Повідомлення:
    2.827
    Симпатії:
    7.481
    Стать:
    Жіноча
    Ага, мені то ще реально жити мішає hesitate вже й колись на блондинку перекрасилась, щоб може трохи мислити як блонда, легковажніше, вже й пробувала алкоголь у різних дозах, ну ніяк не виключається та голова, засада hesitate

Meri Poppins, Pr. Mcgonagall, Auroraten та ще 1-му подобається це.
  14. Читачка

Читачка Книгофан

Повідомлення:
    1.537
    Симпатії:
    7.723
    Стать:
    Жіноча
    а я от ніколи не вимикала мозок, навіть у свої 17, коли не вийшла заміж за своє кохання (і правильно зробила), окрім от одного випадку - цього чоловіка. Більше я ні на кого так не реагувала. Завжди розуміла, що жити чи щось разом із ним будувати - не варіант, тільки і суто ліжко. Щоправда, у мене були періоди, коли я не хотіла серйозних стосунків, а мала чим займатися. Напевно, тому й шла на це. Але це було дуже круто :)

Lady Chatterley, milka та Margaruta подобається це.
  15. Margaruta

Margaruta Книгофан

Повідомлення:
    2.370
    Симпатії:
    6.264
    Стать:
    Жіноча
    Ооо, в мене в цьому віці навіть не було що включати smex

Meri Poppins, Pr. Mcgonagall та Nadushka подобається це.
  16. Auroraten

Auroraten Читач книг

Повідомлення:
    71
    Симпатії:
    754
    Стать:
    Жіноча
    Боже, дівчата, які тут пристрасні спогади a:ссс35:!
    Я дожила до такого солідного віку і до сьогодні вважала, що це - вигадки нещодавно згадуваної тут Джудіт Макнот і її колег по авторучціприкольный.

Margaruta, Читачка, Pr. Mcgonagall та ще 1-му подобається це.

Поділитися цією сторінкою