"Брітт-Марі була тут" Фредрік Бакман

Тема у розділі 'Популярна (масова)', створена користувачем Irysya, 3 лют 2020.

1. Irysya

Irysya Книгофан

Повідомлення:
    1.947
    Симпатії:
    4.512
    Стать:
    Жіноча

Роман «Брітт-Марі була тут» розповідає про одну з героїнь попередньої книжки Фредріка Бакмана «Моя бабуся просить їй вибачити», що стала бестселером New York Times. У ньому йдеться про 63-річну жінку, що переживає родинну кризу. Її зрадив чоловік, який був всім життям для Брітт-Марі. З розбитим серцем героїня книжки вирішує змінити свою долю, вирушаючи у закинуте містечко Борг, щоб отримати першу за останні сорок років роботу. Брітт-Марі опиняється серед футбольних фанатів, фріків і навіть хуліганів. Попри те, що економічна криза майже спустошила Борг, у ньому ще залишилися люди, які не збираються здаватися. У будь-якій незрозумілій ситуації Брітт-Марі починає прибирати. Що ховається за цією нудною звичкою? Які випробування випали на долю головної героїні? У власній авторській манері Бакман розкриває формування її особистості, розповідає про долю жінки, яка дуже переймається тим, що про неї скажуть інші, та намагається завжди поводитися як культурна людина. У Боргу Брітт-Марі поринає в інше життя, знаходячи подруг і навіть отримавши статус тренера місцевої футбольної команди. Тут вона пізнає справжню свободу, відчує закоханість і головне ‒ отримає можливість бути собою й не боятися власних мрій. «Брітт-Марі була тут» ‒ дотепна, мила, сентиментальна історія про те, що життя по-справжньому відкривається тим, хто готовий до змін і має здатність любити інших.

Лямонка, milka, ludmilka-milka та 2 іншим подобається це.
  2. Irysya

Irysya Книгофан

Повідомлення:
    1.947
    Симпатії:
    4.512
    Стать:
    Жіноча
    А в мене ложки, виделки, ножі a:ссс67:
    Брітт-Марі була би в шоці від мого балкону axixi

3. ludmilka-milka

ludmilka-milka Книголюб

Повідомлення:
    827
    Симпатії:
    2.578
    Стать:
    Жіноча
    Перші сторінки мене нервували)) я була тією дівчиною з Бюро зайнятості)). Прочитала десь відсотків 50, подобається. Так якось просто, не закручено, по-доброму. І болісно сприймаю тему з рідними Брітт-Марі

Irysya подобається це.
  4. Лямонка

Лямонка Книголюб

Повідомлення:
    297
    Симпатії:
    1.354
    Стать:
    Жіноча
    Оце в мене саме перше відчуття!!! Перші сторінки і я вже червоніла від сорому, яка я не порядна газдиня)))))

Добре що балконів не маю. А то б осоромилася зовсім)))

5. Irysya

Irysya Книгофан

Повідомлення:
    1.947
    Симпатії:
    4.512
    Стать:
    Жіноча
    в мене їх 3 smex2 ну, з іншого боку, я не сиджу там ночами, на щастя)

Лямонка подобається це.
  6. Irysya

Irysya Книгофан

Повідомлення:
    1.947
    Симпатії:
    4.512
    Стать:
    Жіноча
    Як це певно страшно опинитися в такій ситуації в 63 роки... plach там багаж з дитинства був ще й який, і той Кент свого додав(((

ludmilka-milka та Лямонка подобається це.
  7. Лямонка

Лямонка Книголюб

Повідомлення:
    297
    Симпатії:
    1.354
    Стать:
    Жіноча
    Сьогодні ідеальна погода для читання. Я вже поза 50%.
    Стало все легше і цікавіше читати!

Спочатку стільки було роздратування до Брітт-Марі. А тепер все більше і більше вона мені подобається!!!

ludmilka-milka та Irysya подобається це.
  8. Irysya

Irysya Книгофан

Повідомлення:
    1.947
    Симпатії:
    4.512
    Стать:
    Жіноча
    Я дочитала. Класно,як завжди. Але хотілося б чуть більш визначеної кінцівки)

ludmilka-milka подобається це.
  9. ludmilka-milka

ludmilka-milka Книголюб

Повідомлення:
    827
    Симпатії:
    2.578
    Стать:
    Жіноча
    Я теж дочитала. А мені якраз така кінцівка більше підходить. Ніж, якби вона повернулась до Кента. Хоча, може й повернеться потім. Але вже такою, як раніше, не буде.

Irysya подобається це.
  10. ludmilka-milka

ludmilka-milka Книголюб

Повідомлення:
    827
    Симпатії:
    2.578
    Стать:
    Жіноча
    Що мені не подобається, так це те, що її називають "старою". 63 роки - це ще досить цікава панянка

Irysya та Лямонка подобається це.
  11. Лямонка

Лямонка Книголюб

Повідомлення:
    297
    Симпатії:
    1.354
    Стать:
    Жіноча
    Моїй мамі 63р. Не скажу що вона така як Брітт-Марі, але пороху в неї ще ого-го)))

ludmilka-milka та Irysya подобається це.
  12. Irysya

Irysya Книгофан

Повідомлення:
    1.947
    Симпатії:
    4.512
    Стать:
    Жіноча
    Ну її так назвала дівчинка підліток в пориві злості сильної. Для неї вона точно стара. І ще в Бабуся просить вибачити та молода мама, яку вона реально дістала. Що теж не дивно.

А як мені здається 63 закордоном, то взагалі початок життя для себе.
    Те, що до Кента не повернулася, я теж рада. І вона справді зміниться ще, вже не дасть по собі так їздити. Ну і він після цього всього теж мав би щось зрозуміти. Я так надіюсь)

Лямонка та ludmilka-milka подобається це.
  13. ludmilka-milka

ludmilka-milka Книголюб

Повідомлення:
    827
    Симпатії:
    2.578
    Стать:
    Жіноча
    Ірусь, вона там всіх дістає своєю поведінкою)). Не тільки дівчинка її назвала, а й в кінці зауважила, коли вона добивалась будівництва стадіону (про сліпу і стару говорили піджаки), і сама себе вона такою вважає.
    А ще мені сподобались такі словесні завороти, як, наприклад, "мужики в кепках і бородах" :)

Irysya подобається це.
  14. Irysya

Irysya Книгофан

Повідомлення:
    1.947
    Симпатії:
    4.512
    Стать:
    Жіноча
    Можливо так кажуть справді тому, що вона сама на себе так думає. От поїде в Париж і передумає)

15. Irysya

Irysya Книгофан

Повідомлення:
    1.947
    Симпатії:
    4.512
    Стать:
    Жіноча
    Але от чому Самі так безвідповідально вчинив? Ніби і мав розуміти, що станеться з дітьми. То він розшибався в лепешку за них, то взяв, та й одномоментно погнав по смерть. І де ж того Психа батьки чи якісь опікуни?

16. Лямонка

Лямонка Книголюб

Повідомлення:
    297
    Симпатії:
    1.354
    Стать:
    Жіноча
    Оооой, нащо я ото прочитала(((( мушу сьогодні дочитати. Ще 60стор)))

Я думаю що вона просто не знала до того іншого життя, іншого вбрання і взагалі що є щось інше, крім прибирання і Кента.
    Вона ж навіть телефоном не вміла користуватися.

17. Irysya

Irysya Книгофан

Повідомлення:
    1.947
    Симпатії:
    4.512
    Стать:
    Жіноча
    Та так... А ще як люблять психотерапевти спирати все на важке дитинство, то тут повний комплект. Саме Кент вперше якусь любов їй подарував після трагедії. От вона і вчепилася в нього мертвою хваткою. І тому й корилася у всьому, що він лиш хотів

18. Ирина

Ирина Книголюб

Повідомлення:
    581
    Симпатії:
    1.862
    Стать:
    Жіноча
    Я так кайфую від книжки!!! Ця Брітт-Марі така кумедна.

Поділитися цією сторінкою